Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » így nem tudok élni, mit...

így nem tudok élni, mit tegyek? Merre induljak? Félek

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy 6 hónapban vagyok(kismama)és a férjem mostanában agresszív,este 10 órakkor jön haza,és ideges,és megver,és annyira féltem a kisbabám,azt mondta ha elmondom valakinek meg fog ölni,segítség,mit tegyek? a kislányom a legfontosabb,egyébként amikor terhes lettem el akart költözni sürgősen az anyukájáéktól,nagyon messze,az én szüleim londonban élnek,nem tartom a kapcsolatot velük..messze vannak,csak néha telefonon,30 éves nő vagyok,egész napom stresszes és félek előre hogy megint mit mond,nem csaltam meg soha,amikor kérdezem miért?azt mondta mert rajtam tudja levezetni,nem bírom,ebben a házban az autóm van ami az enyém és ez a laptop amiről írok. hova menjek?nem bírom ki!! el akarok innen menni.de merre induljak? és ha baja lesz a kislányomnak?és ha a férjem megkeres?kérlek segítsetek,már összepakoltam,nincs sok időm eltünni innen,ez a pokol,a férjemmel nem tudom mi van,kérlek írjatok,félek!!
2010. ápr. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6
 11/57 anonim ***** válasza:
100%

neten keress egy gyerekotthont, és telefonon egyeztess velük. A szüleidnek is írd meg Angliában szóról-szóra, hogy nagy bajban vagy!

Mindenképpen titokban és szó nélkül pakolj és lépj le, amikor nincs otthon (pl. dolgozik), és ne írj neki semmit, lépj le, de a szüleiddel is beszélj!!!

Én a te helyedben beszélnék velük, hogy menj ki te is Angliába, persze ezt is titokban!

Valami elmebeteget fogtál ki (mint sok nő) hogy felcsinálja a nőt, és akkor uralkodik rajta. Ne hagyd magadat megzsarolni, hanem lépj le, de biztosra menj!!!!

Ne legyél beszari, mert ilyenkor nem ér rá szarakodni azz ember!!!!

2010. ápr. 13. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/57 anonim ***** válasza:
100%
vöröskereszt, családsegítő csak van a közeledben? Neten üsd be, hátha... Felhívni nem tudsz valakit hogy jöjjön érted??
2010. ápr. 13. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/57 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, le tudod vezetni azt a 120km-t, ne legyél már ilyen tehetetlen! De akár ha elmész a rendőrségig, azt csak tudod hol van, ott megadják neked minden segítő szervezet telefonszámát. Nem tudnak segíteni rajtad, ha te nem akarod igazán. Ha az én babámról lenne szó, nem gondolkodnék. Kicsit kamugyanús ez a kérdés, meg kell mondjam...
2010. ápr. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/57 anonim ***** válasza:
100%
Hát szerintem nézelődj a neten...nézz ki egy útvonalat elég messze,de közben legyenek pihenő helyek ahol esetleg megállhatsz...vagy ha van pénzed miért nem mész ki a szüleidhez Londonba?
2010. ápr. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/57 anonim ***** válasza:
94%
A babádról van szó!!Hagynád hogy stleg megölje az ártatlan kis picurodat?? Ilyen helyzetben én még 300 km-t is levezetnék, szedd össze magad és fordulj valamerre segítségért!!
2010. ápr. 13. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/57 anonim ***** válasza:
49%

A válaszodból ítélve, kezd elég kamunak tünni ez a kérdés.

Ver a férjed, akkor mi a teendő, az hogy minél hamarabb elmenj tőle. Sokan leírtuk, hogy mit tegyél, erre te közlöd, hogy a barátnőd 120km re lakik és az túl messze van, meg hogy nem tudsz vezetni így. Elhiszem, hogy nem lehet így könnyű aki tényleg ebben a helyzetben van, de ezek kifogások.

És ne mond már hogy a bartánőd nem tud elmenni érted, vagy ha jön az a kifogás, hogy nincs kocsija, akkor van taxi, drága, de nem fogod elveszíteni a babádat, és miután nálad van tud vezetni, vagy ha netalán nincs jogsija, akkor csak tud valakit magával vinni, a taxiba akinek van.


Meg leírjuk neked hogy mit csinálj erre közlöd, hogy az nem mert, mert mert (kifogások), de azért segítsünk????!!!! Mit vársz, hogy valaki ismeretlenül elmenjen érted vagy mi?????????????????????????????????



És jó lenne, ha nem itt szórakoznál főleg olyannal ami nagyon is komoly dolgo és igaz "történet"!!!!!!!!!

2010. ápr. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/57 A kérdező kommentje:
köszönöm,nem kamukérdés,nem viccelődöm ilyenekkel,már összepakoltam és indulok ,és elmondok mindent,felhívtam a barátnőmet,és azt mondta menjek hozzá ott fog várni pécsen,onnan lehet tudok majd írni.köszönöm,sziasztok,remélem nem lesz gond!!
2010. ápr. 13. 17:44
 18/57 anonim ***** válasza:
36%
Ez így elég érdekes. Miután valamennyiőnkbe felmerült a gyanu, és ezt leírtuk, hirtelen indulsz. 5 perc alatt rájöttél hogy mégis tudsz vezetni vagy nem értem. Ez túl kamúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú
2010. ápr. 13. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/57 anonim válasza:
84%
Már bocsánat,de honnan veszitek milyen helyzetben van??? nem tudhatjátok,nem értem miért mondjátok hogy kamu kérdés?! mert? tudjátok hogy nővel történik ez,és tehetetlen és nem tudja merre induljon???határozottan megírta mi a problémája és megírtuk mit tegyen,most meg már mindenki kamuzik,rábeszéltük,és eldöntötte hogy elindul(gondolom én)fogalmatok sincs mi történik vele!!!!!!
2010. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/57 anonim válasza:
100%
igaza van az előttem írónak,szerintem,már megmondta hogy összepakolt,csak nem tudta mit tegyen,egyébként sogornőmet barátnője hívta fel hogy(neki már megszületett a fia)és iszik a férje meg stb:/ szóval,és foggalma se volt mit tegyen,és megijedt hogy a babával autót vezetni,és idegesen..SAJNOS VANNAK ILYEN PROBLÉMÁK
2010. ápr. 13. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!