Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » így nem tudok élni, mit...

így nem tudok élni, mit tegyek? Merre induljak? Félek

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy 6 hónapban vagyok(kismama)és a férjem mostanában agresszív,este 10 órakkor jön haza,és ideges,és megver,és annyira féltem a kisbabám,azt mondta ha elmondom valakinek meg fog ölni,segítség,mit tegyek? a kislányom a legfontosabb,egyébként amikor terhes lettem el akart költözni sürgősen az anyukájáéktól,nagyon messze,az én szüleim londonban élnek,nem tartom a kapcsolatot velük..messze vannak,csak néha telefonon,30 éves nő vagyok,egész napom stresszes és félek előre hogy megint mit mond,nem csaltam meg soha,amikor kérdezem miért?azt mondta mert rajtam tudja levezetni,nem bírom,ebben a házban az autóm van ami az enyém és ez a laptop amiről írok. hova menjek?nem bírom ki!! el akarok innen menni.de merre induljak? és ha baja lesz a kislányomnak?és ha a férjem megkeres?kérlek segítsetek,már összepakoltam,nincs sok időm eltünni innen,ez a pokol,a férjemmel nem tudom mi van,kérlek írjatok,félek!!
2010. ápr. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim válasza:
100%
Szerintem ha hív ne nyomd ki, csak hagyd végigcsengeni, akkor ezzel is érteni fogja, hogy nem törődsz vele. A számát ha tudod a telefonodba tedd tiltólistára! Az ismeretlen számokat meg a rejtetteket se vedd fel!
2010. ápr. 16. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 A kérdező kommentje:

Hú köszönöm!

és ezt a tiltólistát hogyan lehet csinálni? és hogy van ez? nem tud akkor felhívni?

..jó lenne:)

Köszi

2010. ápr. 16. 15:53
 43/57 anonim ***** válasza:
100%
Vagy esetleg azt is lehet csinálni hogy valami ismerős veszi fel akár pasi akár nő és azt mondja neki hogy eladtad a telefonod neki (Vagy a kártyát) és nem a tied.Amúgy a távoltartásit kérd mindenképpen mert soha nem hagy békén.
2010. ápr. 16. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/57 anonim válasza:
24%
.
2010. ápr. 19. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem szerezz be egy új telefont és új simkártyát is,sajnos a telefon alapján is letud nyomozni,úgyhogy valahova menj el és dobd el a telefont,vagy add el de sürgősen!a sim kártyát pedig dobd a kukába!

Erőt és egészséget kívánok az új élethez!Ne aggódj,rendbe fog minden jönni!23N.

2010. ápr. 21. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/57 anonim ***** válasza:
100%
Én nem hiszem hogy le tudna nyomozni kártya alapján de lehet valamit nem tudok.A középiskolás osztálytársaimból megszöktek 4en és a szüleik kérésére se nyomozták le a telefonjukat.De lehet igaza van az előttem szólónak mert ha nem akarod hogy zaklasson sokáig cserélj kártyát.Én még nevet is változtatnék,befesteném a hajam vagy levágatnám ha nagyno olyan lenne a helyzet.
2010. ápr. 21. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:

Bocsánat hogy nem írtam eddig..

sajnos nagy stresszbe voltam,ugyanis eljött a férjem,és el akart innen a barátnőmtől ráncigálni,de szerencsére a barátnőm mondta hogy azonnal kihívja a rendőrséget,és eltűnt, a kisgyermekem jól van,nőldögél,egyre nagyobb a pocakom..sőt:) nagyon várom hogy végre velem legyen,remélem a stressz és az ütés nem okoz benne kárt!

(A feljelentés megtörtént)

Viszont szeretnélek titeket kérni,hogy írjatok pár lánynevet,vagy esetleg a saját neveteket :) örülnék ha segítenétek.

Puszi

2010. ápr. 26. 17:49
 48/57 anonim ***** válasza:
Viktória
2010. ápr. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
Lili
2010. ápr. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
Veronika
2010. ápr. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!