Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » így nem tudok élni, mit...

így nem tudok élni, mit tegyek? Merre induljak? Félek

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy 6 hónapban vagyok(kismama)és a férjem mostanában agresszív,este 10 órakkor jön haza,és ideges,és megver,és annyira féltem a kisbabám,azt mondta ha elmondom valakinek meg fog ölni,segítség,mit tegyek? a kislányom a legfontosabb,egyébként amikor terhes lettem el akart költözni sürgősen az anyukájáéktól,nagyon messze,az én szüleim londonban élnek,nem tartom a kapcsolatot velük..messze vannak,csak néha telefonon,30 éves nő vagyok,egész napom stresszes és félek előre hogy megint mit mond,nem csaltam meg soha,amikor kérdezem miért?azt mondta mert rajtam tudja levezetni,nem bírom,ebben a házban az autóm van ami az enyém és ez a laptop amiről írok. hova menjek?nem bírom ki!! el akarok innen menni.de merre induljak? és ha baja lesz a kislányomnak?és ha a férjem megkeres?kérlek segítsetek,már összepakoltam,nincs sok időm eltünni innen,ez a pokol,a férjemmel nem tudom mi van,kérlek írjatok,félek!!
2010. ápr. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6
 21/57 anonim ***** válasza:
100%

Ne mondjátok, hogy kamu, sajnos valószínűleg nem az. Ilyen helyzetben sok esetben tehetetlennek érzi magát az ember, a legalapvetőbb, teljesen logikus lépés sem jut eszébe, de ha eszébe is jut, fél, hogy nem képes megtenni. Bizony, van ilyen, nem kell egyből hazugnak kikiáltani, mert még jobban elbizonytalanodik!


Kérdező!

Írj, ha a barátnődnél vagy, írd meg mi történt, egy dolog fontos:

Ha a férjed netán rá is jön hol vagy: semmiképp ne higgyj neki, akármit ígér, nehogy visszamenj hozz!!!! Ilyenkor képesek mindent megígérni nagyon hihetően! De ne tedd!!!!

Még egy: rendőrség, feljelentés azonnal és amíg nem vagy biztonságban, soha ne maradj sehol egyedül! Mindig mindenhova hívj magaddal valakit, otthon meg (vagy ugye a barátnődnél) ne maradj egyedül, vagy ha mégis, ajtó bezár, telefon készenlétbe és senkinek ne nyiss ajtót!!!! Még a barátnődnek is csak akkor, ha meggyőződtél róla, hogy nincs mögötte a férjed!


Nagyon nehéz lesz a következő időszak, de Neked a gyermekedért kell nagyon erősnek és határozottnak lenned! Az apától veszélyeztetés miatt elvehetik a szülői jogait, ezt is meg kell lépned!!!!


Írj, hogy mi van Veled!

2010. ápr. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/57 anonim ***** válasza:
100%

Látom helyesen cselekedtél,szóval én csak egy tanácsot adok,ahhoz,hogy ne tudja meg hol vagy.

Ha tudja a jelszavad (vagy sejtheti)akár ehhez az oldalhoz,akár bármelyik közösségi oldalhoz,e-mailoshoz,változtasd olyanra amire nem is gondolhat,hogy nehogy felmenjen rá és végignézze és megtudja hol vagy.


Sok sikert,drukkolok neked.:)

2010. ápr. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 A kérdező kommentje:
szóval..
2010. ápr. 13. 20:29
 24/57 A kérdező kommentje:

bocsi,az előzőt véletlen elküldtem!

itt vagyok Pécsen a barátnőmnél,a férjem valószínű még nincs otthon,teljesen stresszbe vagyok,hogy mi történik ha megtudja hogy itt vagyok..ha valaki csenget,én egyből rosszul leszek,kipakoltam,megmondta a barátnőm hogy holnap megyünk a rendőrségre,és el kell mondanom mindent,viszont nagyon félek a férjemtől,és ha öngyilkos lesz? mert biztosan szeret engem..vagy nem? nem tudnék már visszamenni hozzá,köszönöm a segítséget. egyébként nem kamu kérdés!!

2010. ápr. 13. 20:31
 25/57 A kérdező kommentje:
fogalmatok sincs mit élek át? én mint egy kismama,nem szórakozom,és ez teljesen komoly,nem tudtam mit tegyek,és merre induljak,köszönöm annak aki megvédett,és akik szerint ez kamu az köszönöm szépen elég volt belőle!!mostantól,stresszesen de nyugodtabban tervezem hogy mi legyen,nem tudom hogy fogok tudni elaludni,köszönöm a segítségeket,várom a válaszotokat.
2010. ápr. 13. 20:34
 26/57 anonim ***** válasza:
100%

Az első lépést nagyon helyesen megtetted!

Mostmár az a lényeg, hogy tarts ki! Ne azon gondolkodj, hogy a férjeddel mi lesz, hanem a babádra gondolj! Sok elintéznivalód lesz, mire biztonságos körülmények között élhetsz, de a gyerekedért csináld végig! Ha elbizonytalanodsz, mindig gondolj a babádra! Érte teszed! Ez erőt fog adni, hidd el!

Várom a további híreket!

2010. ápr. 13. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:
100%

én nagyon örülök h a barátnődhöz mentél és mostmár biztonságba vagy.

remélem mostmár javul az életed.

sok sikert mindenhez =)

2010. ápr. 13. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 anonim ***** válasza:
93%

Bennem is felmerült a kamu lehetősége, mert ha külső szemmel végig olvasod az elejét, hihető, de közben kicsit kifogásos volt, na de a lényeg, hogy már megtetted az első lépést.

Csak kettesben vagytok a barátnőddel? Mert ha tudja a barátnőd címét a férjed, az lesz az első hogy ott fog keresni. És ha csöngetnek semmiképpen se nyissatok ajtót!!! Reménység szerint nem fogja betőrni az ajtót. És én már most este elmennék a rendőrségre.

2010. ápr. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/57 anonim válasza:
100%
Nagyon durva ami most veled történik!egyet tartsál észben:az nem normális dolog ha ver és eszedbe ne jusson vissza menni hozzá még ha azt is mondja hogy szeret!Mert az ilyen ember sose fog megváltozni!ha már most se érdekli a babátok akkor később se fogja és őt ugyanígy bántalmazza majd!sejtheti hogy a barátnődnél vagy?van ott egy-két erős férfi aki le tudná építeni ha véletlenül odamegy?nagyon vigyázz magatokra!írj a fejleményekről!esetleg akihez jársz védőnő,ő nem tudna valami tanácsot adni hogy hova fordulj?
2010. ápr. 13. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 anonim ***** válasza:
21%
Este 6-kor indultál Pécsre, és fél 9-kor már a gépe előtt ültél, hogy ide írogass?? Ki hiszi ezt el?? Mekkora kamu. Csak azt nem értem, hogy miért csinálod ezt.
2010. ápr. 14. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!