Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » Tanácstalan vagyok! Mit tegyek?

Tanácstalan vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az van hogy eddig anyámmal éltem,igaz mindig rossz volt a kapcsolatunk!Soha nem voltak beszélgetések mint ahogy a normális családokban van!Utóbbi pár évben pedig nem is szóltunk egymáshoz!Mindig volt valami baja velem,legtöbbször oktalanul veszekedett velem!...Apu azt szeretné hogy oda költözzek hozzá!Viszont anyám annak ellenére hogy gyűlől nem örülne neki ha apuhoz mennék!Szerintem nagy cirkusz lenne ebből!És nem szeretném!Aput nem szeretném magára hagyni,anyámmal pedig nem akarok többé háborúzni!
2011. szept. 16. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Én elköltöznék apukámhoz. Ha nem jó anyukáddal és úgy érzed apukáddal jobb lenne akkor mért ne költözhetnél oda? Ha anyud ezért fogja kivágni a huppot akkor abszolút nem ismer téged és bocs ha csúnyán fogalmazok, de szerintem sz.rik rá, hogy neked mi jó meg mi nem.
2011. szept. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem is tudom mit mondjak.nem lehetne hogy külön költözz mindkettőtől?de talán mehetnél apudhoz ha ő azt szeretné és akk anyáddal sE veszekednél.(tom h anyád nem örülne,de ez jut most eszembe)
2011. szept. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már külön vagyok tőlük!És haza akarok költözni,csak nem tudom kihez!...Fura lenne apuval lakni,mert régóta (kicsi voltam) nem laktam vele,és hát csajként olyan furcsa lenne!Amúgy jobb fej,de nem tudom!:-S
2011. szept. 16. 20:58
 4/4 anonim ***** válasza:

Szóval akkor mindenképp vissza kell valakihez költöznöd?Anyagiak miatt?

Én inkább a helyedben az apukát választanám...Anyukáddal meg valahogy fűzd szorosabbra a viszonyt..hátha sikerül.Tudod messziről könnyebb szeretni,mint közelről gyűlölni(ezt anyukádra mondom,oda ne költözz!)

2011. szept. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!