Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mit tegyek, merre induljak?

Mit tegyek, merre induljak?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, munkanélküli. Kicsit depressziós, nemrég szakítottam a barátnőmmel, mert nem bírok kapcsolatban maradni, most hiányzik a támogatás, rosszul érzem magam, el akarok innen menni, de nem tudom hova, nem tudom mihez kezdjek:(
2011. okt. 27. 00:13
 1/8 anonim ***** válasza:
Állj be tűzoltónak! Annak legalább van értelme, sikerélményt ad (legalábbis gondolom) és nem fogod úgy érezni, hogy tök fölösleges vagy (mint én...). Én is fontolgatom, bár lehet, hogy oda csak a pasik mehetnek...:D
2011. okt. 27. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hmmm... nem szeretném elcseszni az életemet önkénteskedéssel, ahhoz túl önző vagyok, Magyarországról mindenképpen el akarok húzni, az itteni barátaimat nem bírom, stb.
2011. okt. 27. 00:30
 3/8 anonim ***** válasza:

pénz nélkül hová, ombre? amíg meló nincs, semmi sem fog mozdulni semerre, én aztán tudom, évek (!) óta nem változott semmi, leszámítva néhány alkalmi munkát.

ebből így nem hogy külföld nem lesz, de ha a szüleim meghalnak, még hajléktalanság is kinéz. :)

2011. okt. 27. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Menj el luxushajóra dolgozni! Állítólag már nem fizet olyan jól mint régen, de azért keresel is valamennyit, szállás, kaja fizetve van.. Neked pont ideális, mert ahogy kiveszem a szavaidból, nem köt ide semmi, tehát semmi sem fog túlságosan hiányozni. Világot is látsz és a szerződésed lejártával (pár hónap) haza is jöhetsz rögtön ha meggondolnád magad. (Ezt azért mondom, mert ha eldöntöd, hogy te most kiköltözöl Angliába/Németországba/Svájcba stb. ízlés szerint, akkor nem tudsz egyik napról a másikra hazajönni onnan, mert a már ott kialakult életedet is idő lenne felszámolni.)
2011. okt. 27. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Kössz a tippeket, a hajó nem rossz ötlet. Szerencsére az elinduláshoz kapok kölcsönt rokonoktól.
2011. okt. 27. 00:57
 6/8 anonim ***** válasza:
sok sikert hozzá! (egy sorstárs)
2011. okt. 27. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
TeamSupport. Egy angliai munkákkal foglalkozó cég. Én is rajtuk keresztül megyek ki Angliába. A legjobb, hogy kezdő tőke sem feltétlen kell, mert tudnak hitelezni!
2011. okt. 27. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Kössz, ez jó ötlet.
2011. okt. 27. 15:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!