Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Családfa » így nem tudok élni, mit...

így nem tudok élni, mit tegyek? Merre induljak? Félek

Figyelt kérdés
Szóval arról lenne szó,hogy 6 hónapban vagyok(kismama)és a férjem mostanában agresszív,este 10 órakkor jön haza,és ideges,és megver,és annyira féltem a kisbabám,azt mondta ha elmondom valakinek meg fog ölni,segítség,mit tegyek? a kislányom a legfontosabb,egyébként amikor terhes lettem el akart költözni sürgősen az anyukájáéktól,nagyon messze,az én szüleim londonban élnek,nem tartom a kapcsolatot velük..messze vannak,csak néha telefonon,30 éves nő vagyok,egész napom stresszes és félek előre hogy megint mit mond,nem csaltam meg soha,amikor kérdezem miért?azt mondta mert rajtam tudja levezetni,nem bírom,ebben a házban az autóm van ami az enyém és ez a laptop amiről írok. hova menjek?nem bírom ki!! el akarok innen menni.de merre induljak? és ha baja lesz a kislányomnak?és ha a férjem megkeres?kérlek segítsetek,már összepakoltam,nincs sok időm eltünni innen,ez a pokol,a férjemmel nem tudom mi van,kérlek írjatok,félek!!
2010. ápr. 13. 17:24
1 2 3 4 5 6
 31/57 anonim ***** válasza:
Hát szerintem 120km-t simán lelehet vezetni 3.5óra alatt.
2010. ápr. 14. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/57 anonim ***** válasza:

nahjah.. nemértem miért nem hisztek neki :S

120 km:1óra 20 perc... asszem szal simán lehetett már ott fél9kor és amugyis írta h laptopja van szal ott meg gyorsan feltudott ide jönni.

próbáljatok meg belegondolni mit él át és nem azzal csesztetni h kamu... -.-

2010. ápr. 14. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/57 A kérdező kommentje:
annak az embernek írom ezt aki szerint kamu: az első az,hogy fogalmad sincs honnan indultam,és képzeld hogy ideértem,de nem is irogatok az ilyeneknek vissza aki szerint kamu,ISMÉTLEM,NEM SZÓRAKOZOM..Sajnos ez történik velem..
2010. ápr. 14. 13:07
 34/57 A kérdező kommentje:

A kedves válaszolóimnak akik hisznek nekem pedig ezt üzenem: tegnap este írtam egy kicsit,de nagyon fáradt voltam,igaz éjjel alig tudtam elaludni! elmentünk délelőtt a rendőrségre,feljelentést tettem! megmutattam a lila foltokat lábamon..és még sorolhatnám!Viszont nagyon aggódom hogy ide jöna férjem,nem tudom mi van vele! egyébként ha megszületett a gyermekem keresek egy albérletet,és ott fogok élni,a férjemhez nem fogok visszamenni,teljesen tönkretett,holnap megyek a ultrahangra,szív vizsgálatra! remélem minden rendben lesz!köszönöm mindenkinek!

Üdv: Brigitta

2010. ápr. 14. 13:12
 35/57 anonim ***** válasza:
Na azóta valami fejlemény?ne is menj vissza hozzá azt se érdemli hogy rágondolj egyátalán.
2010. ápr. 14. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/57 anonim ***** válasza:

Szia!

Jól teszed, hogy nem mész vissza hozzá, és ne is vedd fel vele a kapcsolatot. Remélem nem talál meg benneteket. A rendőrségen mit mondtak?

2010. ápr. 14. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/57 anonim ***** válasza:

ne is menj vissza hozzá akármit is mondani fog,

amugy sejtheti hogy hol vagy?

és nem is hívott?

2010. ápr. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/57 anonim válasza:
más rokonod vagy jo barátnöd akikhez el tudsz menni? de elöször rendörség, távoltartási, feljelentés. Hallode, féltünk téged, hagyd ott a férjed.
2010. ápr. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/57 anonim ***** válasza:
ez nem kamu kérdés, sajnos van ilyen.....:( Kérdező, a legjobbakat kívánom és a babád miatt -tudom nehéz- de ne aggódj!!
2010. ápr. 16. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/57 A kérdező kommentje:

Sziasztok:)

Bocsánat hogy nem írtam,de csak most ültem ide a géphez!

Minden nap felhív a férjem legalább 5ször! nem veszem fel neki,hanem kinyomom,egyfolytában,gondolkoztam hogy telefonszámot cserélek,sőt valószínű ezt teszem,a kisbabám szerencsére jól van,és mondhatni én is a stresszen kivül,sajnos délután 3 óráig egyedül vagyok itthon,mert a barátnőm dolgozik!Nagyon félek!

De mostmár talán javulóban van a helyzet,a pici születése után albérletbe költözöm,a feljelentést megtettem.Köszönöm annak aki aggódik értem,nagyon kedves emberek vagytok!köszönöm:)

Üdv!

2010. ápr. 16. 13:28
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!