Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Anyós, após » Esküvő előtti balhé. Önzőség...

Esküvő előtti balhé. Önzőség lenne, ha nem akarnám, hogy ott legyenek?

Figyelt kérdés

Kevesebb, mint egy hónap múlva lesz az esküvőnk és kiderült, hogy a vőlegényem családja csúnyán elhordtak engem. Az a problémájuk, hogy nem hívtuk meg a párom keresztanyukáját, aki kicsi korában nevelte őt meg a testvérét valamilyen szinten mikor az apukája elhagyta őket az anyja meg kikészült, de nyilván okkal nem hívtuk, hisz ő mindig is utált engem. Nem tetszett neki, hogy 17 éves koromban a vőlegényemékhez költöztem és mivel még iskolába jártam nem tudtam beleadni az otthoni dolgokba, de nem én akartam odacuccolni, hanem a párom erősködött, mert nálunk otthon rossz volt a helyzet ők meg rendezetten éltek, akkor azt mondta nem lesz belőle baj. Erre most majdnem 10 évvel később derül ki, hogy a családja végig egy ingyenélő kis senkinek tartott, de most persze az esküvőnkre eljönnének. Igazából a vőlegényem mamája osztott ki nagyon csúnyán, és amiket mondott az nagyon rosszul esett. Meg, hogy most volt tesójának az esküvője is (mi el se mentünk, rossz a kapcsolat) és a párom keresztanyja nagyon sok pénzt adott nekik, és hogy magunkkal baszunk ki, mert ugyanazt az összeget a vőlegényemnek is odaadta volna. Azt hiszik érdekel a pénze? Főleg ezek után. Szivemszerint azt mondanám a páromnak, hogy se a mamája, se a többi családtag, akik ilyen véleménnyel vannak rólam ne jöjjön el, de van jogom ilyet kérni? A páromon azt látom ő is haragszik rájuk, de mégsem mondja, hogy ne jöjjenek el. Pedig ez a mi nagy napunk, olyanokkal akarom ünnepelni, akiket szeretünk és akik minket szeretnek (az én családom és a barátaink).

Ilyen esetben mennyire lenne önzőség kérni, hogy ne legyenek ott? Ha ennyire utálnak egyáltalán miért akarnak velünk ünnepelni? (Az anyja meg a mamája)


2021. aug. 17. 11:27
 41/94 anonim ***** válasza:
87%
Azért akar elmenni, mert a leendő férjedet viszont szeretik. Téged meg sose fognak.
2021. aug. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/94 anonim ***** válasza:
66%
Megértem, hogy a tesója nem hívott meg titeket. Amilyen élősködő vagy, még felzabáltad volna az összes kaját a lagzin, mert ingyen van :D
2021. aug. 17. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/94 anonim ***** válasza:
85%

" akiket szeretünk és akik minket szeretnek (az én családom és a barátaink)."


Miért is kellett menekülnöd a szerető családod elől?

2021. aug. 17. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/94 anonim ***** válasza:
81%

#43 Akik ugyebár annyira szeretik őt, hogy a családi pótlékot sem adták oda neki 😂😂😂😂

De már írta, hogy "rossz körülmények közt" éltek. Nyilván a mélyszegénységet meg a cigányputrit értette alatta (persze a származás megmagyarázza azt is, hogy engedhettek el egy 17 éves lányt élősködni az éppen aktuális kanjához szó nélkül)

2021. aug. 17. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/94 anonim ***** válasza:
86%

Önzőség lenne.

Egyébként amíg ott laktál a másik családnál, a szüleid fizettek bármit is? Ruha, bérlet, kaja, iskolai dolgok?

2021. aug. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/94 A kérdező kommentje:
Utóljára írom le, hogy nem menekültem, a párom ragaszkodott hozzá. Zabalni meg nem én szoktam a 47kg-mal, hanem a kedves sógornőm, aki már van vagy 85kg pedig nem is szült meg semmi, csak hát a sok zabálás...bár, ez nem fontos a kérdésem szempontjából.
2021. aug. 17. 13:12
 47/94 A kérdező kommentje:
Nem roma egyik család sem.
2021. aug. 17. 13:13
 48/94 anonim ***** válasza:
79%

Szóval ha a párod ragaszkodik hozzá hogy ugorja kútba, akkor beleugrasz?

Értem..

2021. aug. 17. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/94 anonim ***** válasza:
89%
Jesszus, mekkora liba. Más nyakára költözik , mert kell a faszija családjának a pénze, de a sógornő a szar, mert kövér.. Gyakorolj némi önkritikát kérdező, rád férne.
2021. aug. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/94 anonim ***** válasza:
95%
Párod korodbeli? Mit csinált amikor te ott laktál náluk és iskolába jártál?
2021. aug. 17. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!