Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kamaszlányomat rajta kaptam,...

A kamaszlányomat rajta kaptam, hogy kilopja a macskájának a hűtőből a rendes kaját, ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés
Leszidtam, erre az volt a válasza hogy én csak a legolcsóbb, legócskább eledelt vagyok hajlandó venni a macskának, és hogy rendesebb tápanyagot kellene neki adni.
2022. jan. 16. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/79 A kérdező kommentje:
70, dehogynem
2022. jan. 21. 19:53
 72/79 anonim ***** válasza:
71%

Szegénynek fáj a szíve a cicáért, mert úgy érzi, nem tud neki megadni mindent, amire szüksége van, ezért 'lopkod' a hűtődből. (A gyerek kaját is patikamérlegen méred, meg van adva, hogy ezt kell és szabad ennie, ha éhes sem vehet ki magának semmit később sem, mert lakatot raktok rá?)

Tessék rendes tápot venni a cicának, az megoldaná az összes problémát. Ha erre nincs pénz, az eszetekbe/eszedbe juthatott volna mielőtt állattartásra astad/adtátok a fejeteket.

2022. jan. 22. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/79 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem értékeld,hogy szívén viseli egy tőle függő élőlény sorsát és találjatok egy megoldást,ami mindkettőtöknek megfelelő.
2022. jan. 31. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/79 anonim ***** válasza:
100%

Mi az,hogy "lop" a hűtőből? A gyereked a saját otthonában ha ki vesz valamit a hűtőből az neked lopás?! Az igen b*szdmeg mindig van lejjebb is.

És miért cseszed le,miért nem gondolsz rá hogy mondjuk igaza lehet?

2022. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/79 anonim ***** válasza:
85%
Mint kiderült jót akart de nincs igaza. Mert a virsli minden csak nem tápláló.
2022. febr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/79 anonim ***** válasza:
31%

Lassan már azt veszem ki a sok állatorvos kommentjéből hogy semmit nem lehet adni a macskának, inkább etessük levegővel. :D

Vicc nélkül szerintem ha néha ad neki pár falat sonkát vagy felvágottat az nem fog hiányozni nektek, és ő is örülni fog. De a nedves eledel is jó, csak mellé kapjon rendesen szárazat is.

2022. febr. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/79 anonim ***** válasza:
66%

Nem az a baj,hogy nedveset vagy szárazat kap,hanem az a baj,hogy MILYEN nedveset és szárazat.

Ha a lányod ennyire utána nézett lehet,hogy már tápot is látott,üljetek le nézelődni és állapodjatok meg a kettő közt.Te vegyél olyat ami megfelel a cicanak,ő meg a hűtőből a felvágottat ne a macskával etesse meg.:D


Ha az ár a baj vannak viszonylag olcsó és normális macska tápok mint pl a Smilla.Nem egy Purizon,de nem is egy alja Whiskas termék.

2022. febr. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/79 anonim ***** válasza:
81%
Ez a kérdés biztosan kamu. Miért lett kiemelve, ha leírta, hogy elvileg már megoldotta? Csak hergelni akar mindenkit:D
2022. febr. 2. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/79 anonim ***** válasza:
58%
Nem kell írni semmit, ez a legjobb módszer a dologra amúgy. Mondjuk szerintem ugy is lesz még aki ír.
2022. febr. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!