Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kamaszlányomat rajta kaptam,...

A kamaszlányomat rajta kaptam, hogy kilopja a macskájának a hűtőből a rendes kaját, ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés
Leszidtam, erre az volt a válasza hogy én csak a legolcsóbb, legócskább eledelt vagyok hajlandó venni a macskának, és hogy rendesebb tápanyagot kellene neki adni.
2022. jan. 16. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/79 anonim ***** válasza:
14%
Lakásban nem tartunk macskát.
2022. jan. 16. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/79 anonim ***** válasza:
64%

Nekünk amióta az eszemet tudom mindig voltak macskáink és lehet ez most sok korábbi válaszolót kifog akasztani, de mi nagykiszerelésű kutyakonzervet adunk és igen olcsó kategóriát és mégis egészségesek a macskák. Azért azt meg kell érteni, hogy nem mindenki engedheti meg, hogy drága kaját adjon az állatoknak engem is leszidtak volna, ha a sonkát a macskáknak adom.

A kislánynak is meg kell értenie, hogy nem lopjátok a pénzt.

2022. jan. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/79 anonim ***** válasza:
72%
43 elvileg nem szabad. Gyakorlatilag páromék a cicának a kutya kajájából adtak mindig, és több mint 15 évet élt.
2022. jan. 16. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/79 anonim ***** válasza:
8%
Vegyen akkor a macskájának ő eledeleket. Fizesse ki a prériumot, az övé a macska amúgy is, nem?
2022. jan. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/79 anonim ***** válasza:
92%

45 hozzászólás és még mindig nem tudjuk mit eszik szegény cica 🙂.

Kérdező légyszíves írd már le hogy te mit adsz neki, és a lányod miket vesz ki a hűtőből. Ne privátba hanem itt higy mindenki tudja ha már kérdeztél. Mert így nincs értelme válaszolni.

2022. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/79 anonim ***** válasza:
92%

Bocsika, de jo minosegu tappal etetek, ez havi 4 ezer forintomba kerul, ha kiszamolom.

Ha ennyit se engedhet meg valaki maganak, az ne tartson mar macskat, nem kotelezo. Es akkor meg arrol nem is beszelve, hogy evente oltasra kell vinni, ha beteg allatorvoshoz kell vinni, ivartalanitas se 2 forint. Akkor ezeket hogy tudna mar megengedni maganak valaki, aki havi par ezret se tud kiadni normalis kajara?


Es nem, nem tartom kint, eselytelen. Forgalmas helyen lakunk, macskabiztos keritest nem tudok csinalni, mert sok a fa, 2 perc alatt elutnek. Nem kene egyebkent se esz nelkul kivagni az allatokat a kertbe, mert mindig ebbol van a baj :(

2022. jan. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/79 anonim ***** válasza:
9%
#46 "Kérdező légyszíves írd már le hogy te mit adsz neki, és a lányod miket vesz ki a hűtőből. Ne privátba hanem itt higy mindenki tudja ha már kérdeztél. Mert így nincs értelme válaszolni." Te meg miért biztatod a kérdezöt, hogy boritsa a fejére asza rralteli vödröt??? Elég neki elolvasni az eddigi bevadult népség mocskolodását. Tényleg nincs értelme válaszolni, söt az eddigi válaszoknak is igazán nagyon kevés értelme volt, csak sokan kiélhették a felsöbbrendü kioktato idiotizmusukat!!
2022. jan. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/79 anonim ***** válasza:
94%
Sima troll amit be is nyaltak sokan. :D Kiírt egy pár mondatos " kérdést " meg mellé bekommentelt kétszer egy sort, az emberek meg már esnek egymásnak.
2022. jan. 16. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/79 anonim ***** válasza:
90%

Milyen macskátok van, hogy akkora gond etetni?

Szibériai tigris?

2022. jan. 16. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/79 anonim ***** válasza:
85%
A lányod értelmesebb, mint te. De legalábbis jobban ért a témához. Kérdezd meg talán tőle, hogy melyik táptól nem lesz beteg a macska és vedd azt, vagy add oda a macskát olyanoknak, akik értenek is a tartásukhoz.
2022. jan. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!