Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kamaszlányomat rajta kaptam,...

A kamaszlányomat rajta kaptam, hogy kilopja a macskájának a hűtőből a rendes kaját, ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés
Leszidtam, erre az volt a válasza hogy én csak a legolcsóbb, legócskább eledelt vagyok hajlandó venni a macskának, és hogy rendesebb tápanyagot kellene neki adni.
2022. jan. 16. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/79 anonim ***** válasza:
83%
Kérdező nagyon ostoba vagy, a macskát is és a lányodat is sajnálom hogy veled kell élniük.
2022. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/79 anonim ***** válasza:
89%
14-es, mi bajod van? Ha szulokent a “gyerekemnek” hozok egy allatot, az termeszetesen sose a kiskoru, velem elo, tanulo gyereke lesz teljesen, hiszen a szulo dolga fizetni a koltsegeit, allatorvoshoz vinni, stb. Nincs olyan, legalabbis nalunk, hogy a gyerek kihisztizik egy elolenyt, ha mi nem akarjuk es nem tudunk felelosseget vallalni erte. Ha nalatok igy van, az a ti bajotok. Ertelmes ember nem csinal ilyet, az biztos.
2022. jan. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/79 anonim ***** válasza:
77%

Neked állat nem való egy macskát nem etetünk disznósajtal se mással.


Csak macska kajával

2022. jan. 16. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/79 anonim válasza:
91%

"én csak a legolcsóbb, legócskább eledelt vagyok hajlandó venni a macskának, és hogy rendesebb tápanyagot kellene neki adni."


Ha ez így van, akkor nem a lányomat hibáztatnám. Hanem saját magamat, hogy olyan dinnye voltam, hogy macskát vittem a házhoz úgy, hogy azt sem tudom, mit kell neki enni adni (nem, nem a Whiskast, meg a megmaradt pörköltet).

2022. jan. 16. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/79 anonim válasza:
88%

"Nem odahurcolni - esetleg kéretlenül -, aztán finnyogni az eltartás körülményeiről és feletetni vele a családnak szánt ebédet."

Megnézném azt a macskát, amelyik feleszi egy 4 tagú család egész ebédjét.. :)

2022. jan. 16. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/79 anonim ***** válasza:
88%

:'D


Azt hogy felnőtten gondolkozik a macskája élelmezéséről, de az még gyerekes viselkedésre vall, hogy így oltott téged, és kilopkodott kaját ahelyett, hogy megbeszélte volna veled, hogy nem e rendelhetnétek online a kaját, mert esetleg a városban ahol laktok szegényes a macska táp felhozatal.

2022. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/79 anonim ***** válasza:
61%

Arrol nem szólt semmi hogy a kérdező mivel eteti a macskát. Itt ti kitalált átok hogy rosszul eteti miközben fogalmunk sincs mivel eteti.

Mellesleg itt valaki felvetette a gépeinkát, én is szoktam néha adni neki, nem lesz baja tőle. De ugye tudjátok hogy az nem sok tápláló tartalmaz, pláne úgy higy tele van tarzositósuerekkel semmivel sem egészségesebb mint a konzervkaja.


Kérdező mit adsz konkrétan a macskának? Milyen márkát Konzerv, tasakos, száraz?

2022. jan. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/79 anonim ***** válasza:
39%
Gépsonkát akartam írni
2022. jan. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/79 anonim válasza:
93%

Attól, mert éppen baja nem lesz tőle, nem egészséges.

A konzervekből is van olyan, ami jó minőségű.

2022. jan. 16. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/79 anonim ***** válasza:
43%
Ha nem agyon nemesített macska, akkor kaphat mást is, nem csak tápot. Nekem házimacskám van. 7 éves, egészséges. Napi egyszer kap tápot, a többi vagy ébéd maradék, vagy baromfi belsőség.
2022. jan. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!