Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kamaszlányomat rajta kaptam,...

A kamaszlányomat rajta kaptam, hogy kilopja a macskájának a hűtőből a rendes kaját, ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés
Leszidtam, erre az volt a válasza hogy én csak a legolcsóbb, legócskább eledelt vagyok hajlandó venni a macskának, és hogy rendesebb tápanyagot kellene neki adni.
2022. jan. 16. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/79 anonim ***** válasza:
36%
Elmondod neki, hogy a ti eteletektol a macska nagyon beteg lehet
2022. jan. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/79 A kérdező kommentje:

nem 5 éves már hogy ilyeneket elhiggyen ...


Vagy milyen eledelt kéne a macskának adni ami megfelelő?


8 hónapos a macska

2022. jan. 16. 13:35
 3/79 anonim ***** válasza:
86%
Talán normális kaja kellene a macskának… nem mellesleg a pofámról lesülne a bőr, ha a gyerekemet lopással vádolnám meg, mert kinyitja a saját hűtőnket
2022. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/79 anonim ***** válasza:
71%
Hja, ha tőled örökölte az eszét, nyilván nem hiszi el a tényeket. Téma részemről lezarva.
2022. jan. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/79 anonim ***** válasza:
96%
Mit szoktál adni a macskának?
2022. jan. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/79 anonim ***** válasza:
93%

Kérdező, a mienk igény szerint kap szárazat, az mindig ki van téve neki + víz.

Ilyen konzerv cicakajákat nem kap, mert van egy olyan betegsége kiskora óta, hogy attól f...sik (kivizsgálták). És emellett bizony én "lopom" ki neki a hűtőből a gépsonkát, ez neki a nasi. (Eleve úgy vesszük, hogy a cicának is). Emellett kap hetente egy nyers tojást.

De szerintem beszéld meg állatorvossal.

De a lányod szerintem jószívű, ne szidjad érte.

2022. jan. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/79 anonim válasza:
71%
Szerintem vegyél neki Coshidát
2022. jan. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/79 anonim ***** válasza:
97%
Zooplusról lehet rendelni olcsó, de jó kajákat. Pl Concept for life, Sanabelle márkákat nézd meg
2022. jan. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/79 anonim ***** válasza:
84%

Valami normális kajával kéne etetni a macskát, és akkor nen lenne oka a gyereknek ilyet csinálni.

Száraztápból minimum egy Purizon, de ha csórók vagytok, akkor is legalább egy Smilla. Erre szoktam azt mondani hogy még a jó tápok alsó kategóriája, ez alatt csak ipari hulladékot kapsz.

Nedvesből is keress valami olyat aminek MINIMUM 60% a hústartalma, nem ám a 4%-os Whiskas...

És természetesen a junior változat, amíg be nem tölti az egyéves kort.

A lányodnak valószínűleg több esze van mint a család összes többi tagjának együttvéve, és volt benne annyi hogy utánajárt, hogy milyen tápokat kéne venni a macskának. Mivel ugye keresete nincs, nem tud venni neki normálisat, úgy van vele hogy még a hűtőben talált dolgok isnjobbak mint a hulladék amivel eteted. Bár ez sem tesz neki jót, főleg hosszútávon, de a lányod legalább jót akar és próbálkozik. Ha benned nincs ennyi önállóság, akkor kérd meg őt hogy állítsa össze hogy milyeneket lenne érdemes venni, esetleg rendelje is meg, te csak fizeted, semmi más gondod nem lesz vele.

(Remélem orvoshoz rendesen jártok vele, ivartalan, chipes, oltásai megvannak, és rendszeresen van féreghajtva, bár őszintén szólva kétlem, ha még a megfelelő táplálékot sem biztosítod a számára.)

2022. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/79 anonim ***** válasza:
91%

Mondjuk abban van igazsag, hogyha ossze-vissza van etetve a macska, zsiros, fuszeres maradekot is kap, akkor lehet baja (elhizas, vese gondok, hanyas, hasmenes).

De ha valoban alja minosegu tapot/ konzervet kap a macska, akkor annal talan minden jobb. Nyilvan ehhez tudni kene, hogy mivel etetsz.

2022. jan. 16. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!