Kezdőoldal » Állatok » Macskák » A kamaszlányomat rajta kaptam,...

A kamaszlányomat rajta kaptam, hogy kilopja a macskájának a hűtőből a rendes kaját, ezzel mit lehetne kezdeni?

Figyelt kérdés
Leszidtam, erre az volt a válasza hogy én csak a legolcsóbb, legócskább eledelt vagyok hajlandó venni a macskának, és hogy rendesebb tápanyagot kellene neki adni.
2022. jan. 16. 13:31
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/79 anonim ***** válasza:
86%

“A Föld pedig állítólag lapos.”


Hát aki azt mondja, állítólag lapos, az nem győződött meg a valóságtartalmáról, vagy épp az ellenkezőjéről.

Tehát a számára ismert nagyon kis szegmenst a gömbből (tekintsünk el a geoidtól) valóban lehet síknak tekinteni.


Magyarul, ha valaki még nem látta a város (falu) tábla külső oldalát, számára teljesen irreleváns, hogy lapos-e a Föld.

2022. jan. 16. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/79 anonim ***** válasza:
100%
61, 62-es ezt vitassatok meg egy masik kerdesnel.
2022. jan. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/79 anonim ***** válasza:
67%
#63, nem mindegy? Provokatív kamu kérdés, hogy gyűljenek a válaszok és legyen reklámbevétel
2022. jan. 16. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/79 anonim ***** válasza:
24%
63 szerintem máshol csendőrködj. Itt ez másnak a feladata.
2022. jan. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/79 A kérdező kommentje:

na szóval, pennys meg Lidlös száraz eledelt szoktam venni.

És a hűtőből pedig virslit, felvágottat, ilyeneket vett ki neki pluszba.

De azóta találtunk középkategóriás nedves eledelt, és így talán rendben van.

Lakásban nem tartunk macskát? Ez is olyan tanyasi boomer gondolkodás

2022. jan. 21. 15:51
 66/79 anonim ***** válasza:
73%

Kell majd neki a száraz is, mert a lepedéket leszedi a fogárol. A lepedékböl lesz a fogkő és kellemetlen szájszag, foghullás lesz a vége.

A virsliben meg nem sok tápanyag van, annál minden jobb. Csak azért mert ember étel nem biztos hogy tápláló. A lányodat is fel kellene világosítani ezekről.


A kozepárú macska kajákba már raknak vitaminokat legalább. Mi is ilyenekkel etetjük a miénket, nagyon szép fényes bundája van. 10+ éves már és még nem volt komolyabb betegsége egy alkalmat kivéve amikor belázasodott.

2022. jan. 21. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/79 anonim ***** válasza:
20%

“ Ez is olyan tanyasi boomer gondolkodás”


Nekem pl. a feleségem mindig ki akarta vágni a cicám mert szerinte kínzom. Pedig Budapesti születésű, rádás nagyon nem a boomer korosztály, de még én sem vagyok az. De te valami kis arrogáns dzsé generációs hiszti-pisti (vagy kriszti) lehetsz(ahogy korábban már utaltak is a kamukérdésedre), nekik a szokásuk ez a boomerezés, mert meg lett nekik minden engedve, kivéve a gázcsap.

2022. jan. 21. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/79 A kérdező kommentje:

67 Ilyen intellektuális és deviáns emberek miatt tartunk ott ahol.

Meg nem láttam de nem tudom miből gondolja valaki hogy kamu kérdés. Ez is elég népszerű mostanában lekamuzni a kérdéseket, látom ahogy olvasgatok itt néha.

2022. jan. 21. 18:15
 69/79 anonim ***** válasza:
77%
Írja már meg valaki, mennyibe kerül egy macska normális kajával való etetése egy hónapban? És miért vesz (vagy fogad be) valaki úgy egy élő állatot, hogy nem jár utána, mibe fáj a tartása? Vagy mire van szüksége?
2022. jan. 21. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/79 anonim ***** válasza:
22%
68 nem tudom ti hol tartotok, én az én országomban és városomban elégedett vagyok az állatvédelemmel. Viszont akinek kamasz lánya van, nem boomerezik.
2022. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!