Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kankutya az anyájával...

Ha egy kankutya az anyájával párosodik, az a kölykökre milyen hatással lesz? Biztos hogy betegen fognak születni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:

Szia! Nagyon szép kutyák! Teljen sok örömöd Bennük, nagyon hálásak lesznek Neked, meglásd!

Szerintem az Acana csodát fog művelni a szőrükkel.

Ladynek sem kell azért szerintem lekopasztani a szőrét, napi többszöri fésüléssel, majd a sebgyógyulás után alapos fürösztéssel sokat javulhat, valószínűleg vedlenek is most a melegtől, ilyenkor az aljszőrük nagyon meg szokott ritkulni.

Ráadásul szülés után amúgy is sokat veszt a szőréből.

Mégegyszer gratula Neked!

Üd.

2009. máj. 29. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
Jaj, olyan édesek:) Örülök, hogy megkaptad őket:) Biztosan mind a hárman nagyon boldogok vagytok. Sok szép együtt töltött napot kivánok nektek!:)
2009. máj. 29. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:

Le a kalappal előtted! Nem semmi amit véghezvittél!

Szerintem se biztos hogy le kell kopasztani a szőrét, alapos fürdetés és szőrigazítás ráfér.Ezt a kozmetikus elintézni.

Sok sikert a kutyusok neveléséhez!!!

Mégegyszer gratula!!!!!!!!!!!!

2009. máj. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

szerintem el kéne jönnöd a netboardra, sok hasonszőrű emberrel találkozhatsz a kutya szövetség oldalán.


[link] amúgy gratulálok igazán szép kutyik.

kérdés a tulajjal írtatok valamiféle papírt, nehogy esetleg egyszercsak jöjjön oszt elvigye őket...

2009. máj. 29. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

:D

én most olvastam végig!

annyira jóó hogy befogadtad őket és ilyen jót tettél velük!

vannak még emberek! annyira örülök!!

bárcsak minél több ilyen ember lenne mint Te!

nálad biztos,hogy hosszú és boldog kutya életük lesz!

Le a kalappal!!

2009. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Te egy tündér ember vagy! Mi lenne, ha "igazi kutyás" lennél! Most már az vagy! :D

Bárcsak mindenki így állna hozzá a szomszédhoz!

Próbáld meggyőzni, hogy ne legyen többet kutyája, mert különben hamarosan állatkerted lesz... :D

Szerintem csatlakoznod kéne a netboardos Kutyaszövetséghez, sok ilyen lelkes kutyabarátra van még szükség, hogy gatyába lehessen rázni Magyarország állatvédelmét!

2009. máj. 31. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!