Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kankutya az anyájával...

Ha egy kankutya az anyájával párosodik, az a kölykökre milyen hatással lesz? Biztos hogy betegen fognak születni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
100%
Gratula neked!jó tudni hogy még léteznek ilyen nagylelkű emberek mint Te!Minden elismerésem a tied!
2009. máj. 26. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:
68%
nem olvastam még el a linket,de a vonaltenyészet teljesen más mint ha anya-fia fedezne! bizonyos kennelekben alkalmazzák a vonaltenyészetet de csak déd vagy ük szülőkre fedeznek vissza,az eredményes jegyek szűrt betegségek miatt,mert az nem gáz ugyanis nagyon jó egyedek születnek vonaltenyészetekből! az h szülő-gyerek fedez tudomásaim és hátterem miatt nem mondhatom jónak,látod ez csak egy példa volt a szük családi rokonságban! emelett még számtalan példát feltudnék sorolni hogy ennyire közeli kapcsolatban álló kutyák fedezése mennyi hibával jár!és ez teljesen mind1 h keverék vagy tk-s kutya! gondolom már csak azér tis irtál és linkeltél nekem h belém tudj kötni! üdv
2009. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:

Nem kötözködésből írtam. (azért írtam a zárójeles részt) A cél a másik oldal megmutatása volt.


Ajánlom figyelmedbe egy Zero vonalból származó kutya törzskönyvének a tanulmányozását:

[link]

(és ez a világ legjobb szánhúzó vonala)

2009. máj. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 A kérdező kommentje:
Na egy kis fejlemény:) Ma este 7 körül elhoztam a kutyusokat, hogy ne holnap reggel keljen érük menni korán. Hát ez a két kutyus egy tündér. Már most a szívemhez nőttek, és eldöntöttem hogy nem adom vissza a pasinak őket, ha kell megveszem őket tőle. Most itt alszanak az íróasztal lábánál, annyira édesek:) Már puszit is kaptam a lány kutyustól. Szegények nincsenek valami jó állapotban, eléggé vakaróznak, talán bolhásak lehetnek (gondolom bolhaírót nem kapnak). Elkértem az oltási könyvüket, veszettség ellen oltva vannak, de mást nem találtam benne. Utánanéztem a neten, és láttam hogy kombinált oltás is kéne nekik. (mondom nem értek igazán a kutyákhoz, most tanulok). Egy pár kullancsot is találtam bennük, na azt tudom hogy kellett kiszedni mert sajnos bennem is volt már. Holnap megbeszélem a dokival az oltást, bolhaírtást stb. Kaptak enni, kutyatáp az ugyan nincs itthon, de csirkemell volt így azt megfőztem nekik egy kis risszel. Annyira ették mint akik még soha nem kapta ilyet:( Kérdeztem a pasastól hogy ő mit adott nekik enni, azt mondta ami maradt éppen... Nem voltak túl jól tartva, tele volt az udvar kutyakakával, nem tűntek boldognak. De most olyan békésen alszanak, már most imádom őket:) Holnap írok a műtét után, remélem még olvastok.
2009. máj. 26. 22:00
 45/66 anonim ***** válasza:
Olvasom, olvasom, olvasom:-)))))))) Mi történt? Mi van a kutyusokkal?
2009. máj. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 A kérdező kommentje:
De jó hogy még olvassa valaki:) Azt hittem már senki. Megvolt ma a műtét, már teljesen felébredtek a drágák. Azt hiszem jól viselték. Már kunyiztak is mikor ebédeltem, de az orvos azt mondta hogy ma még ne egyenek (tegnap este is megetettem őket, mint kiderült nem lett volna szabad, de szerencsére nem lett belőle baj). Holnap meglátogatom kedves "gazdit" és megpróbálok vele egyezkedni hogy adja nekem a kutyusokat. Kaptunk egy Prac-tic nevű kullancs és bolhaíírót. Kombinált oltást varratszedés után kapnak, addig nem traktáljuk őket ilyenekkel. A lány kutyus szőre elég ramaty állapotban van, helyenként nagyon filces, a fiújé rendben van, talán azért mert ő még nagyon fiatal, de valahogy furin rövid szőre van. Szóval majd kozmetikushoz is mennek. Míg őket műtötték vettem egy jó nagy zsák tápot, Acana a neve, azt ajánlották az állateledelesnél, remélem jó lesz. Szóval hirtelen ennyi:) Majd azt is megírom mit sikerült a "gazdival" beszélnem, nagyon bízom benne hogy nekem adja őket (ha kell pénzért).
2009. máj. 27. 17:17
 47/66 anonim ***** válasza:

Nem találok szavakat,egyszerűen SZUPER VAGY!!!!!

Remélem úgy alakulnak a dolgok,ahogy a kutyáknak a legjobb,de félek,ha ezt a 2 kutyut magadhoz veszed lesz helyettük másik :(

2009. máj. 27. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 A kérdező kommentje:
Igen én is ettől félek:( De őket nagyon megszerettem, és nem tudnám már egy ilyen embernek visszaadni. Gondolom azt lehetetlen valahogy megoldani hogy ennek az embernek ne legyen többet kutyája igaz?:(
2009. máj. 27. 19:42
 49/66 anonim ***** válasza:
Jajj de jó hogy irtál, szerintem olvassuk még páran, és érdekel mik a fejlemények. Remélem megkapod a kutyákat nagyon szorítok.
2009. máj. 27. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
Igen többen vagyunk akik még olvassák. Irj, hogy neked adta-e a kutyusokat. Nagyon-nagyon szoritok neked!
2009. máj. 28. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!