Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kankutya az anyájával...

Ha egy kankutya az anyájával párosodik, az a kölykökre milyen hatással lesz? Biztos hogy betegen fognak születni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 A kérdező kommentje:

Rendben megírom:) Most indulok hozzá mindjárt. Aranyosak vagytok hogy ennyire aggódtok:)

Ma reggel megetettem a kutyusokat, szerintem nagyon éhesek lehettek, mert két pofára tömték az Acana tápot:)

2009. máj. 28. 11:07
 52/66 anonim ***** válasza:

Szia!


Örülök, hogy sikeresen túl vannak a műtéten, és hogy ennyire szíveden viseled a sorsukat! Jó, hogy vannak még ilyen emberek, mint Te.

Sajnos, attól félek, még ha neked is adja a kutyusokat (megértem, hogy megszereted őket), hamar lesz helyettük másik, akivel hasonlóan fog bánni. Eltiltani ugyan el lehetne az álaltartástól, ha bejelented az önkormányzatnál azt, hogy a jelenlegi két kutyája milyen álalpotban volt (állatorvosi látlelet, szomszédok vallomásai, stb. szükséges lenne a bizonyításhoz), de sajnos nem látok rá sok esélyt, hogy sikerrel járnál. Mondhatni, 'nem voltak elég rosszul tartva' ahhoz, hogy elérje azt a szintet, amivel már foglalkoznak.


Ettől függetlenül ez is siker, és várjuk a fejleményeket!

2009. máj. 28. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 A kérdező kommentje:
Képzeljétek, beszéltem ma a pasival és nekem adja a kutyákat!!!!!!!!!!!!!!!!! El sem hiszem!!!!!!!! Azt mondta hogy úgysem őrizték a házat, és "nem voltak jók semmire":( Szegénykéim. De most már boldog életük lesz velem:) Megkérdeztem hogy és majd lesz helyettük másik? Azt mondta nem hiszi... De ki tudja, remélem tényleg nem lesz. Annyira boldog vagyok:)
2009. máj. 28. 20:44
 54/66 anonim ***** válasza:
Jajj de jó!!!! Hát most baromira örülök neki, ez igazán jó hír. Nagyon szurkoltam nektek. Végre valami jó is történik ebben a világban. Hogy hívják a kuttyokat? Merre laktok?
2009. máj. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 A kérdező kommentje:
Köszi, aranyos vagy:) Szombathelyen lakom. A kutyusok Lady és Fickó. Lady 4 éves Fickó 1.
2009. máj. 28. 20:58
 56/66 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok az új családtagokhoz! Igazán jó ember vagy,megérdemled ezt a két kutyát és biztosan ezerszeresen meg fogják hálálni amit értük tettél!!!!Hosszú boldog életet kívánok nektek!
2009. máj. 28. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:

Szia!

Gratulálok az új kutyusaidhoz, le a kalappal!

Képet tudsz feltenni valahová, mondjuk a képfeltöltésre?

Már régóta izgulunk értük, jó lenne látni is Őket.

Üdv, és boldog kutyás életet!

2009. máj. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 A kérdező kommentje:

Köszönöm a jókívánságokat:)

Igen, itt van két kép. Az első Fickó (kis huncut szemű), a második Lady. Ezek a műtét reggelén készültek, azóta nem zaklatom őket fényképezéssel:) A Ladys kép kicsi, mert azt telóval csináltam.

[link]

[link]

2009. máj. 28. 22:39
 59/66 A kérdező kommentje:
Ja, és Fickónak Buksi volt a neve (azért ez a kép neve, most látom hogy még nem írtam át), de egyáltalán nem hallgatott rá (gondolom nem nagyon beszéltek hozzá). Úgyhogy átkereszteltem Fickóra, mert olyan kis fickós:) Lady hallgatott a nevére.
2009. máj. 28. 22:42
 60/66 A kérdező kommentje:
Egyébként szerintetek nem furi hogy Fickónak ilyen rövid a szőre? Ladykére nagyon ráfér a kozmetika, a szőre töve teljesen össze van filcesedve. De majd varratszedés után elviszem. Lehet le kell kopasztani szegénykémet.
2009. máj. 28. 22:44
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!