Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Ha egy kankutya az anyájával...

Ha egy kankutya az anyájával párosodik, az a kölykökre milyen hatással lesz? Biztos hogy betegen fognak születni?

Figyelt kérdés
2009. máj. 25. 09:26
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ha olvassátok majd még ezt a kérdést, akkor leírom szerdán hogy hogy vannak a kutyusok, és majd később hogy mi lett a sorsuk (a pasitól mindenféleképpen el kéne venni őket). Nagyon szeretném befogadni őket ha szimpi leszek nekik. De attól félek hogy a pasas majd szerez egy új kutyát:( Őket azt mondta házőrzésre tartja. Nos, nem ismerem annyira a skót juhászokat, de nem egy házőrző fajta nem?
2009. máj. 25. 19:19
 32/66 anonim ***** válasza:
100%

Én a 2. válaszoló vagyok, ne haragudj, hogy lehurrogtalak. Így olvasva a délutáni beírásokat és a válaszaidat, minden elismerésem a tied! Nem sok ilyen önzetlen, "magányos farkas" állatvédő van, aki a saját önköltségén barbárokkal próbál ember módjára viselkedni.

Utolsó idős vemhes kutyát is lehet ivartalanítani, ahogy a doki kipakolja, elpusztulnak, hiszen szülésig még nem életképesek. Nagyon kegyetlenül hangzik, és mindig megsajdul a szívem, ha egy nagy pocakos kutya kerül hozzánk, de olyankor végig nézek a 120 kutyánkon, aztán felmegyek a fórumra, és nézem a sok láncos, beteg, elütött, mentésre váró ebet, és könnyek között ugyan, de rájövök, hogy jobb, ha nem születnek meg a többi másfél millió kóbor kutya közé...

Minden elismerésem a tied, bárcsak ilyen állatvédőkkel lenne tele az ország!!!

2009. máj. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 anonim ***** válasza:
100%
Csak gratulálni tudok! :o))) Annyira jó, hogy vannak ilyen emberek, mint TE! Köszönöm!
2009. máj. 25. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/66 anonim ***** válasza:
100%
Minden elismerésem a Tiéd,majd írd meg mi lett a kutyukkal!
2009. máj. 25. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
28%
én a helyedben nem hoznék el egyet sem! és ez most komoly figyi: bátyámnak van két német juhásza az idősebbik beltenyészet, ugyan ez a szitu a gyerek befedezte az anyját véletlenül, kiásta magát a kennelből! a kan és az anya a tesóm sógoráé! tesóm elhozott egy kölyköt aki már 2 éves de kölyökkorában nem látszott semmi rajta! de most a kutya 4 lába befelé áll,fülei kacskák a feje nem éppen németjuháos,nyaka mintha ellenne törve,olyan a kutya mint aki el akar dőlni! jah és vörös színű lett a háta! és a csattanó: sógornőm,tehát bátyám felesége terhes lett,ám megtámadta valami vírus a szervezetét és elvetélt,nem tudom mi a neve ennek a vírusnak de rákosodhat ha nem kezelik. lényeg a lényeg mielőtt belekötne valaki APÁM ORVOS és ezt a betegséget BETEG KUTYÁTÓL LEHET ELKAPNI! így sogornőm a kutya miatt vetélt el,mert a kutya beteg volt nagyon. folyamatosan ment a hasa járás közbe!!! remélem meggondolod h veszel e beltenyészetből kutyát!!! szia
2009. máj. 26. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
előző vagyok,azzal h elhozol 2 kicsit nem biztos h jót teszel vele,lehet éppen hagyod őket szenvedni mondjuk 1-2 évig! ezzel bár jót akarsz semmivel sem leszel jobb mint akitől hozod sőt...
2009. máj. 26. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 A kérdező kommentje:

11.30. Olvasd már el mit írtam. Kicsit lemaradtál. Nem hozok el egyet sem, de ha elolvasnád a kommentjeimet ezt láthatnád.

A többieknek köszi, majd írok szerdán:)

2009. máj. 26. 11:38
 38/66 anonim ***** válasza:
100%
nem volt kedvem olvasni.de igy utólag megtettem!:D:D:D gratu ügyi vagy!!! de a példám legalább adott valami induló pontot remélem. betenyészetet soha ne vegyél!!! és neharagudj ha megbántottalak szia
2009. máj. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 A kérdező kommentje:
Nem bántottál meg:) Amúgy sem vettem volna, hanem ingyen adták volna a kutyust.
2009. máj. 26. 12:05
 40/66 anonim ***** válasza:

Kedves előző!

Ajánlom figyelmedbe a következő cikket - a beltenyésztés vagy rokontenyésztés vagy vonaltenyésztés (nevezzük ahogy akarjuk) nem feltétlenül rossz dolog.


[link]

(a cikk szerintem nagyon érdekes és gondolatébresztő és talán más megvilágításba helyez dolgokat, ill. bővítheti az emberek rálátását egyes dolgokra...ami aztán talán arra ösztönzi, hogy jobban utánaolvasson a témának)

2009. máj. 26. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!