Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csak gyári munkák...

Miért csak gyári munkák vannak szinte ebben a városban?

Figyelt kérdés
Nézem a hirdetéseket és sehol semmi gyári munkákon, meg férfi segédmunkákon kívül. Néha van egy-kettő, oda be is adom, de nem hívnak vissza. Ha meg mindenáron munkát akarok, akkor muszáj lesz menni a gyárba. Annyira idegesítő.

#munkahely #gyár #gyári munkák
2015. okt. 9. 14:45
 81/99 anonim ***** válasza:

Kislány,

hiába van 3 szakmád, ha a kutya nem alkalmaz velük téged sehol.

Az, hogy te néha 1-2 helyre beadod az önéletrajzodat, az nem elég semmire.

Nem tudom, mire vársz... senki nem fog kopogtatni az ajtódon, hogy több százezer forintért méltóztass nála dolgozni. Miért tenné? Nem vagy talpraesett, nincs nyelvtudásod, gyakorlatod se nagyon.... ha lenne egy kis eszed, már rég dolgoznál (akár a gyárban is!), gyűjtenél egy kis pénzt és költöznél. Attól, hogy elmész dolgozni egy gyárba, nem leszel kevesebb. És nem örökre szól, hanem átmeneti időre. Attól ugyanis nem leszel előrébb, ha otthon ülsz és beszólogatsz a többieknek, akik az előző oldalakon elég szépen összefoglalták, mi a gond veled és a hozzáállásoddal.

2015. okt. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/99 A kérdező kommentje:
miből gondolod hogy nem vagyok talpraesett? Engem te ne kislányozz! Aki kislány, az 18 éven aluli...
2015. okt. 11. 15:56
 83/99 anonim ***** válasza:
Kislány, én 20 évesen nettó 170-et kerestem, mert talpraesett voltam és volt nyelvtudasom. Előtte sem volt budos a munka, mert mekiben dolgoztam 18 éves korom óta, hogy eltartsam magam.. Most 22 vagyok, és többet kapok, pedig áprilisban diplomazom.
2015. okt. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/99 A kérdező kommentje:
utolsó te meg főleg ne kislányozz, mikor nagyjából egyidősek vagyunk
2015. okt. 11. 20:16
 85/99 A kérdező kommentje:
könnyű összeszűrni a levet a főnökkel, de nem mindenki az a típus
2015. okt. 11. 20:18
 86/99 anonim ***** válasza:

Na, mar jon azzal, hogy csak akkor jutsz elorebb, ha a fonokkel osszejossz. :D -.-


Meg jo, hogy ez egy anonim oldal, mert eloben nem vallalnad fel magad...orulj, hogy a szuleid elviselnek.

2015. okt. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/99 anonim ***** válasza:

Kislányozlak, mert még kislány vagy ;)


Óóó, szóval szerinted valaki ennyi idősen csak úgy tud érvényesülni, hogy összeszűri a levet a főnökkel? :D Hát elég nevetséges vagy... Képzeld, TALPRAESETT voltam, és nem volt semmilyen munka büdös nekem. Belőlem egyszer lesz "valaki", belőled pedig nem.

2015. okt. 11. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/99 A kérdező kommentje:
akkor te is kislány vagy. Nekem meg ne merészeljél jósolni, hogy nem lesz belőlem senki. Mi vagy te? jósnő??
2015. okt. 11. 22:34
 89/99 anonim ***** válasza:
nem olyan nehez josolni hogy mi lesz beloled. Valoszinuleg kozmunkas, ha nem kapod ossze nagyon gyorsan magad, es nem csinalsz egy 180 fokos fordulatot a vilaghoz valo hozzaallasodban.
2015. okt. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/99 anonim ***** válasza:
Mi ez, ovi? :D Felőlem hívhatsz annak, engem elismer a környezetem :) Mellesleg, ez nem jóslás, hanem realizmus. van 3 használhatatlan szakmád, nincs nyelvtudásod és a hozzáállásod is kaki. Szóval, nincs jó jövőképed.
2015. okt. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!