Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csak gyári munkák...

Miért csak gyári munkák vannak szinte ebben a városban?

Figyelt kérdés
Nézem a hirdetéseket és sehol semmi gyári munkákon, meg férfi segédmunkákon kívül. Néha van egy-kettő, oda be is adom, de nem hívnak vissza. Ha meg mindenáron munkát akarok, akkor muszáj lesz menni a gyárba. Annyira idegesítő.

#munkahely #gyár #gyári munkák
2015. okt. 9. 14:45
 51/99 anonim ***** válasza:
82%

akárhányszor térek vissza, mindig az jön le, hogy neked semmi nem jó.

érdekes, mások el tudnak helyezkedni és jól keresnek.

anyukám, édesmindegy, hogy debrecen vagy győr vagy pest. ha lusta vagy és nagyképű, büdös a munka, semmit nem vagy hajlandó tenni érte, akkor ne várd, hogy a szádba repüljön a sült galamb!

közmunkás leszel hamarosan, de a rosszabb fajtából, csak nem bírod felfogni, hogy akaraterővel már irányba is elvihetnéd az életedet.

nem csak a kifogásokat kéne keresni.

elmondtál magadról jópár dolgot, ha 20 emberből 20 azt mondta, hogy veled van a baj, akkor talán nem ártana elgondolkozni.

ha végre elmennél dolgozni, és kialakulna egy jó csapat, barátságok, néha egy-egy sörözés munka után, kimásznál te is a depressziódból. így viszont az egész környezetedet tönkreteszed a hozzáállásoddal.

én befejeztem itt a ténykedésem, ahogy előttem már írták: vannak, akiken nem lehet segíteni.

2015. okt. 10. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/99 anonim ***** válasza:
82%

ja, még a tanfolyamot kifelejtettem: megint flegmázol, pedig nem jogos!

nem az lesz beleírva, hogy a munkaügyin keresztül végezted a tanfolyamot. tök mindegy az is, ha százezreket fizettél érte saját erőből.

a lényeg, hogy ha 1 év alatt, vagy pár hónap alatt végezted el, az nem egyenlő azzal, mint ha valaki 15 éves korától azt tanulja éveken át.

hiába van pont ugyanolyan bizonyítványotok, úgyis kiderül, hogy te csak egy gyorstalpalóra jártál.

egy targoncavezetői engedélynél ez még pont nem számít, de komolyabb szakmáknál már figyelembe veszik.

2015. okt. 10. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/99 anonim ***** válasza:
Az a gond, hogy igaza van. Ilyen hozzáállással ne csodálkozz, ha nem jutsz sehova.
2015. okt. 10. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/99 anonim ***** válasza:
95%
Motivált, nyelveket beszélő, többdiplomás emberek sem feltétlenül találnak könnyen munkát, pláne nem egy Móvár méretű helyen. Moshatod akárhogy a szros gatyát, ezt bizony neked kellene megoldani, mégpedig sok tanulással. Otthon ülsz egész nap, mindenre van időd. Könyörgöm, általános iskolásként is 30-40 könyvet olvastam el egy nyáron, mert már untam a TV előtt döglést, meg a strandolást. Annyi lehetőséged lenne önfejlesztésre, hogy el sem hiszed. Rendes nyelvtudással meg egy használható szakmával vidéken is lehet kezdőként 150-250 közötti kezdőfizut szerezni, viszont ezért tenni kell ám, nagysád.
2015. okt. 10. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/99 A kérdező kommentje:
utolsó, te álomvilágban élsz. Abban igazad van viszont hogy alig lehet munkát találni ebben a világban főleg vidéken
2015. okt. 10. 14:35
 56/99 anonim ***** válasza:
Miért élne álomvilágban?
2015. okt. 10. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/99 A kérdező kommentje:
150-250 közötti kezdőfizetés. Ezért.... ehhez nyalni kell
2015. okt. 10. 14:44
 58/99 anonim ***** válasza:
Gyakornokként kaptam nettó 200-at és nem kellett sehova nyalnom, igaz én jól fizető szektorban dolgozom. Sok ismerősöm pályakezdőként, tapasztalat nélkül más szakterületeken is megkap 150-200-at. Nem hiszem, hogy mindenki csak azért kap normális állást, mert "nyal".
2015. okt. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/99 A kérdező kommentje:
és mi a végzettséged, mi a szakmád?
2015. okt. 10. 14:59
 60/99 anonim ***** válasza:

informatikus.


Magyarországon az a sztárszakma.

2015. okt. 10. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!