Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csak gyári munkák...

Miért csak gyári munkák vannak szinte ebben a városban?

Figyelt kérdés
Nézem a hirdetéseket és sehol semmi gyári munkákon, meg férfi segédmunkákon kívül. Néha van egy-kettő, oda be is adom, de nem hívnak vissza. Ha meg mindenáron munkát akarok, akkor muszáj lesz menni a gyárba. Annyira idegesítő.

#munkahely #gyár #gyári munkák
2015. okt. 9. 14:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯
 1/99 A kérdező kommentje:
nem fogok gyárba menni ennyi szakma mellett
2015. okt. 9. 14:46
 2/99 anonim ***** válasza:
70%
Akkor költözz el.
2015. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/99 A kérdező kommentje:
nincs lehetőségem költözésre, a megyeszékhelyen szoktam még próbálkozni de fel se vesznek mert nem akarnak útiköltséget fizetni, meg 40 km ilyen esetben sok
2015. okt. 9. 14:50
 4/99 anonim ***** válasza:
70%
Csak én nem látom vagy tényleg nem írtad, hogy melyik városról van szó? Egyébként miért ne lenne lehetőséged költözésre? Milyen szakmáid vannak? Esetleg valami olyasmi, amit otthonról is tudsz végezni?
2015. okt. 9. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/99 A kérdező kommentje:
Mosonmagyaróvár, tudom itt van Ausztria, de nem tudok rendesen németül, tehát szóba se jöhet. Pénzem meg nincs arra hogy tanfolyamokra járjak. Akiket ismerek és kint dolgoznak, azok is ilyen csicska munkát végeznek kint. A keleti megyékből is sokan jönnek, de ők gyárba mennek többségében. Oda mindig van felvétel, máshová nincs, ha van akkor meg nem hívnak vissza.
2015. okt. 9. 15:01
 6/99 anonim ***** válasza:
91%

Osszefoglalom:


- nincs nyelvtudasod

- nincs piackepes vegzettseged

- nem vagy hajlando utazni

- nem vagy hajlando koltozni

- ontudat az egekben hogy bezzeg te nem fogsz gyarba menni.



Komolyan, most megis mit varsz?

2015. okt. 9. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/99 A kérdező kommentje:
három szakmám van!!! és érettségim is. Akkor meg?
2015. okt. 9. 15:05
 8/99 A kérdező kommentje:
utazni hajlandó lennék Győrbe de onnan se hívnak vissza mert messze lakom
2015. okt. 9. 15:05
 9/99 anonim ***** válasza:
36%
Gondolom a szüleid nagyon örülnek hogy seggelsz otthon mert neked igényeid vannak és nem dolgozol akármit.
2015. okt. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/99 A kérdező kommentje:
én lennék az első, aki elköltözne innen ha lenne rá keretem. Ha meg elmennék gyárba, csak okoskodna mindenki.
2015. okt. 9. 15:12
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!