Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csak gyári munkák...

Miért csak gyári munkák vannak szinte ebben a városban?

Figyelt kérdés
Nézem a hirdetéseket és sehol semmi gyári munkákon, meg férfi segédmunkákon kívül. Néha van egy-kettő, oda be is adom, de nem hívnak vissza. Ha meg mindenáron munkát akarok, akkor muszáj lesz menni a gyárba. Annyira idegesítő.

#munkahely #gyár #gyári munkák
2015. okt. 9. 14:45
 71/99 A kérdező kommentje:
hát baromira nem elég
2015. okt. 10. 18:07
 72/99 anonim ***** válasza:
94%

figyi, a munkáltató sem téged ennél jobban megismerni, és nem is fogják érdekelni a problémáid.

nem fog gyerekkori képeket kérni, nem fog leülni veled kávézni, hogy mesélj a gondjaidról, hadd segítsen.

ő munkát ad, te elvégzed, ő fizet.

a problémákra ott a család, a barátok, az orvosok, az internet.

az, akivel annyi kapcsolatod lesz, hogy megmondja, óránként 20 alkatrész kell legyártanod, tojni fog a te egyéniségedre.

akkor is, ha betanított munkás vagy, meg akkor is, ha gépészmérnök vagy.

egy kérdés van: akarsz te egyáltalán dolgozni? mert ha akarsz, akkor nem vagy abban a helyzetben, hogy válogass.

ha meg nem akarsz, akkor nincs miről beszélni.

2015. okt. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/99 anonim ***** válasza:

Egy ennyire negatív kisugárzású, tanulásra-önképzésre nem hajlandó, állandóan nyavalygó személyt, akinek még önkritikája sincs, én se vennék fel.

Nem tudom, mit vársz az élettől - de ha így állsz hozzá, ahogy a munkakereséshez, akkor nem sok babér fog teremni neked.

2015. okt. 10. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/99 A kérdező kommentje:
egy újabb nagyokos
2015. okt. 10. 20:18
 75/99 anonim ***** válasza:

Kerdezo, ez mar szanalmas, ahogy reagalsz a valaszadokra.


De nekem es szerintem a tobbieknek is mindegy, hogy hogy rontod el az eleted.

Nem baj, legalabb megmarad a vilag egyensulya. :D

2015. okt. 10. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/99 anonim ***** válasza:
94%

Aki Magyarorszag egyik legfejletteb regiojaban nem talal munkat, az nagy valoszinuseg szerint nem is akar dolgozni.


Ez a helyzet draga kerdezo.


Mert ha valahonnan Borsodbol vagy az Ormansagbol irogatnal, talan meg meg is ertenem a problemad, de igy...

2015. okt. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/99 anonim ***** válasza:
100%
hagyd, nem bírja a kritikát, mindenkinél okosabbnak hiszi magát, semmit nem fogad el. nem lehet rajta segíteni.
2015. okt. 11. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/99 anonim ***** válasza:
100%

Nekem szakmák helyett két (többé-kevésbé használhatatlan) diplomám van és hasonló helyzetben vagyok (alkalmi fizikai munkát végzek üzemben, mivel egy bizonyos személyes "egészségügyi" probléma miatt - amin próbálok változtatni - a telefonos call center jellegű melók sajnos mind kilőve). Mégsem sírok, hogy nem kopogtatnak az ajtómon a munkaadók, hogy szíveskedjek náluk dolgozni havi 500 nettóért és nem derogál átmenetileg fizikai munkát végezni. A nyelvtanulást is megoldottam, leírtam neked, hogyan érdemes csinálni.


Egy korábbi válaszadót idézve:


- nincs nyelvtudasod

- nincs piackepes vegzettseged

- nem vagy hajlando utazni

- nem vagy hajlando koltozni

- ontudat az egekben hogy bezzeg te nem fogsz gyarba menni.

2015. okt. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/99 Schwarczer válasza:
Csíkos pláza? oda keresnek bőven :)
2015. okt. 11. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/99 anonim ***** válasza:

na tessék, 2 diplomával kicsit többet tett le az asztalra, mégsem büdös neki a fizikai munka.

mert dolgozni akar, nem csak a szája jár.

2015. okt. 11. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!