Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csak gyári munkák...

Miért csak gyári munkák vannak szinte ebben a városban?

Figyelt kérdés
Nézem a hirdetéseket és sehol semmi gyári munkákon, meg férfi segédmunkákon kívül. Néha van egy-kettő, oda be is adom, de nem hívnak vissza. Ha meg mindenáron munkát akarok, akkor muszáj lesz menni a gyárba. Annyira idegesítő.

#munkahely #gyár #gyári munkák
2015. okt. 9. 14:45
 21/99 A kérdező kommentje:
de én se ezt akarom, minek menjek el ha egy hét után úgyis felmondok mert annyira nem birom?
2015. okt. 9. 15:27
 22/99 anonim ***** válasza:
100%
Az egyik nyelvet, amit beszélek kizárólag internetes forrásokból tanultam meg, igazán nem volt megerőltető. Az a helyzet, hogy nyelvtudás nélkül még akkor is nehéz, ha van egy piacképes szakmája az embernek, neked 2 olyan van, amiért nem fognak fizetni sehol. Ilyen esetben legfeljebb azt lehet javasolni, hogy menj el gyárba, közben tanulj és ha megvan a tudásod, hogy normális munkát kapj és van egy minimális tőkéd a költözéshez, akkor keresel valami jobbat.
2015. okt. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/99 A kérdező kommentje:

jó hát nem mindenki tud olyan jól tanulni mint te. Én is próbáltam, de szart se ért, kedvem sem volt már és abbahagytam.

Na meg sulis koromban nyelvórákon már volt h összekellett tenni a mondatokat, a többieknek meg, nekem nem.

2015. okt. 9. 15:36
 24/99 anonim ***** válasza:
100%

" Te elmennél gyárba, ha lenne szakmád???? "


Rossz kerdes.


Te elmennel gyarba ha nem lenne mas lehetoseged hogy munkat kapj?


En ugy elmennek mint a huzat.


Amugy meg a gyarakban rengeteg szakmunka is van, persze olyanra nem vesznek fel viragkotot, a soron betanitott munkaskent meg mindenfele ember dolgozik mindenfele szakmaval.

2015. okt. 9. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/99 A kérdező kommentje:
itt mintha mindenki azt akarná hogy adjam fel az egészet és menjek el egy gyárba dolgozni.
2015. okt. 9. 15:45
 26/99 anonim ***** válasza:
Nyilván, mivel nem vagy hajlandó tanulni.
2015. okt. 9. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/99 anonim ***** válasza:
100%

Gyárba se kellesz, mert túlképzett vagy :(


Ápolónő voltam, sajnos súlyos gerincproblémám lett, nem enged az üzemorvos dolgozni. Szereztem egy tb-bér szakelőadói, és pü-szviteli ügyintéző képesítést, amíg járt utánam támogatás, alkalmazott béresként könyvelőiroda. Azóta sehova nem vesznek fel, gyárba sem... mert szerintük ha találok mást, le fogok lépni.

Nincs kisgyerekem, egyetemista a lányom, 39 éves vagyok, tehát nem is idős. Nem vagyok beteges, a bajomat baleset okozta, felépültem, csak a nővér nem lehetek, asszisztens állás meg csak kihalásos alapon...


Felköthetem magam? Szóval kérdező, abszolút megértelek, de okos tanácsom nincs.

2015. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/99 A kérdező kommentje:
mondtam hogy nem vagyok hajlandó? csak ahhoz is pénz kell
2015. okt. 9. 15:51
 29/99 anonim ***** válasza:
75%

nekem egyetemi végzettségem és PhD (doktori) fokozatom van plusz beszélek angolul de mivel nincs semmi munka így azon gondolkodom hogy elmegyek gyárba dolgozni mert nincs más és valamit csinálni kell.


szociális gondozóval nem hiszem hogy nem kapsz munkát pl idősek otthona


szerintem te nem is akarsz semmit tenni, egyszerűbb itt sírni

2015. okt. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/99 anonim ***** válasza:
100%

"adjam fel az egészet és menjek el egy gyárba dolgozni."


Nem teljesen vilagos szamomra hogy mit is adnal fel.

2015. okt. 9. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!