Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért csak gyári munkák...

Miért csak gyári munkák vannak szinte ebben a városban?

Figyelt kérdés
Nézem a hirdetéseket és sehol semmi gyári munkákon, meg férfi segédmunkákon kívül. Néha van egy-kettő, oda be is adom, de nem hívnak vissza. Ha meg mindenáron munkát akarok, akkor muszáj lesz menni a gyárba. Annyira idegesítő.

#munkahely #gyár #gyári munkák
2015. okt. 9. 14:45
 61/99 anonim ***** válasza:
26%

Rendes nyelvtudással meg egy használható szakmával vidéken is lehet kezdőként 150-250 közötti kezdőfizut szerezni, viszont ezért tenni kell ám, nagysád.



A főkönyvelőnk diplomával, 25 év tapasztalattal, úgy, hogy oktat is, nem kap nettó kétszázat...

Szerintem itt néhányan csúnyán el vannak tévedve.

Tagadja le valaki a munkahelyét, végzettségét? Tényleg. Mert az 1-2 éves lyukak aztán sokkal jobban mutatnak az önéletrajzban.

Nem vesznek fel gyárba olyant, akinek normális szakmája van, mert pontosan tudják, hogy tovább fog állni...

Márpedig a bolti eladó és a virágkötő nem rossz szakmák.

Sajna a szociális gondozó nem sokat ér, mert még idősek otthonába is elsősorban ápolókat keresnek, eü végzettséggel, hiszen azért szakápolási feladatok vannak mindenhol.


Néhány ember leszállhatna a magas lóról.

2015. okt. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/99 anonim ***** válasza:

" Szerintem itt néhányan csúnyán el

vannak tévedve."


éspedig?

2015. okt. 10. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/99 anonim ***** válasza:

Nyelvtanuláshoz kereshetsz egy lelkes korodbelit is, akinek mondjuk az adott nyelvből van diplomája (és természetesen felsőfokú nyelvvizsgája) és szívesen vállal magántanítást. Ismerősök kb. 1500-2000 Ft-os órabérért tanulnak így nyelveket. Én is így készültem fel angolból a középfokúra, jelenleg a németet nyomom, nyelvvizsga után Ausztria a terv.


Az ehhez szükséges pénzt megkeresheted a gyári munkával, ha nincs más. Én is ezt csinálom egy nem túl piacképes BA és MA egyetemi képzés után, mégsem sírok, hogy diplomásként átmenetileg egy üzemben kell csomagolnom és magasabb a végzettségem, mint a főnökeimnek.

2015. okt. 10. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/99 anonim ***** válasza:
nem fog keresni... mást keres: a kifogásokat.
2015. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/99 anonim ***** válasza:
Vannak akciós nyelvtanfolyamok is 50ezer körül. Rövidek de arra jók hogy németben el makogj valamit. Tetszik? Nem tetszik? Szólj faternak hogy fizesse ki.
2015. okt. 10. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/99 anonim ***** válasza:

azért jó, hogy nem az előző rendszerben született a kérdező, mert akkor már büntetnék, mint közveszélyes munkakerülőt...

és a kutya nem kérdezné, hogy akar-e gyárban dolgozni. menne, mert nem lenne más választása.

de most megteheti, hogy otthon tesped, és a villanyszámla mellett a feneke méretét is növeli.

pedig a tudását is lehetne.

2015. okt. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/99 A kérdező kommentje:
könnyű ítélkezni meg dumálni anélkül hogy ismernétek
2015. okt. 10. 17:40
 68/99 anonim ***** válasza:
Szerintem elég jól bemutatkoztál.
2015. okt. 10. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/99 A kérdező kommentje:
szerintem meg csak ítélkeztek. Ennyi nem elég hogy valakit megismerjetek
2015. okt. 10. 17:42
 70/99 anonim ***** válasza:

nem az embert ismerjük személyesen, hanem a hozzáállását, a stílusát, a hajlandóságát, hogy a saját életét megkönnyítse, irányítsa.

ahhoz, hogy véleményt alkossunk, ez elég.

2015. okt. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!