Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » TE mennyi penzt viszel haza...

TE mennyi penzt viszel haza havonta? Egy normalis megelheteshezeleg? Mennyit tudsz megsporolni? Egy ismerosom ugy 40 eve mondta, hogy nem az a lenyeg mennyi penzt csinalsz, hanem mennyit tudsz feretenni. Nagyon igaza volt

Figyelt kérdés

#pénzbeosztás #penz kereset
2013. szept. 19. 03:12
 81/92 Flector 67 ***** válasza:
Tőlem tuti nem veszel soha, mert mindig beszámíttatom, vagy neppernek adom el. Én nem kínlódok vele.
2013. szept. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/92 anonim ***** válasza:
61%
Kerdezo: Nem tudod de mar tobb temaban is ellentmondasba keveredet ez az "ugyes" Flector meg mar parszor elszolta magat, hogy igazibol neki az olebe hullott minden. Innentol kezdve mar sok okot nem lehet adni amiert "fellehetne" ra nezni azt leszamitva, hogy mindenkit kioktat! Szamomra es mas normalis emberszamara is szerintem az olyan emberre lehet felnezni aki onerobol lett sikeres vitte tobbre az eletett nem pedig ugy hogyha igaz eggetalan hogy orokolt aztan ide teszi oda teszi es utanna veri magat ennyi meg annyi penze van. Par hete szegeny verebb abba is belekavaradott, hogy mennyi az eves bevetele is tehat azt is nehezen lehet elhinni neki amit kerdez nem azt amit mond!
2013. szept. 22. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/92 anonim ***** válasza:

De nem értem miért baj az, ha valaki örököl és nem maga teremti meg a dolgait az alapoktól. Én is szeretnék a gyerekeimre egy biztos megélhetést hagyni és szerintem ezzel mindenki így van. Csak sokan képtelenek vagyont felhalmozni az életük során, ezért nem tudnak semmit a leszármazottaikra hagyni.


Én is egy csomó pénzt fogok a sajátjaimra hagyni, de előbb felnevelem őket rendesen, anélkül hogy tudnának arról, hogy ha akarnák dolgozniuk sem kellene évekig, annyi pénzt kapnak. Nem véletlenül a legtöbb vállalkozó gyerekéből is vállalkozó lesz, még ha otthon dögléssel is biztos lenne a gyerek megélhetése, mert a legtöbb ember megtanítja a gyerekét a munkára és saját maga eltartására.

2013. szept. 23. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/92 Flector 67 ***** válasza:
Nem kavarodtam bele a bevételembe. Te nem értetted meg. Ez pedig nagyon nagy különbség. De örülök, hogy végre megint itt az én csaholós kis pici kutyám. Egyébként nem másokat zavar, hanem téged, mert mindig Te csaholsz utánam minden kérdéshez, és próbálsz égetni, de csak magadat sikerül:)
2013. szept. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/92 Flector 67 ***** válasza:

Kedves 83!


Tudod a legtöbb ember szemében a vállalkozó csak lebzsel egész nap. Mellesleg többször írtam el is szórhattam volna a pénzt. Attól, hogy az ölembe hullott, még meg kellett becsülni, és tovább kellett forgatni.

Mellesleg becsülendő, hogy Te is gondolsz a gyerekeidre. Itt a legtöbb embernek addig tart a jövőképe, hogy cigi pia meglegyen, oszt csókolom.

2013. szept. 23. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/92 A kérdező kommentje:

"Itt a legtöbb embernek addig tart a jövőképe, hogy cigi pia meglegyen, oszt csókolom."


Szerintem a legtobb ember nem igy gondolkodik. Olvasom, hogy harombol egy trafikosnak megy az uzlete..Ha valaki szukosen el, fizetestol -fizetesig

2013. szept. 23. 18:00
 87/92 A kérdező kommentje:

"Itt a legtöbb embernek addig tart a jövőképe, hogy cigi pia meglegyen, oszt csókolom."


Szerintem a legtobb ember nem igy gondolkodik. Olvasom, hogy harombol egy trafikosnak megy az uzlete....Ha valaki szukosen el, fizetestol -fizetesig ugy meglehetosen nehez sporolni.


Emlitik itt tobben, hogy a gyerekeik jovojet akarjak biztositani, csaladi vagyont hagyni a gyerekekre, aki majd folytatja apja foglalkozasat.

Mi van ha a gyerek nem akar stockbroker lenni, onallo eletet akar, mint Jimmy Buffet. (nem jomoduakrol hanem gazdagekrol beszelunk)

2013. szept. 23. 18:20
 88/92 Flector 67 ***** válasza:
Ha nem akar vele foglalkozni, akkor eladja a cégeket és kész.
2013. szept. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/92 A kérdező kommentje:

gondolnam, ha egy ceg vesztesegggel dolgozik az nem azt jelenti, hogy "nem akar vele foglalkozni".....Lehet, hogy egy hibas uzleti dontes kovetkezmenye is ?


Egy veszteseges ceget mennyiert lehet eladni? (husz fillerert egy forinton)

2013. szept. 24. 01:30
 90/92 Flector 67 ***** válasza:
Azért ez nem ilyen egyszerű. Ahhoz, hogy értéktelen legyen, masszívan veszteségesnek kellene lennie. Én meg már előtte lépnék.
2013. szept. 24. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!