Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik Ausztriába dolgoznak...

Akik Ausztriába dolgoznak milyen gyakran járnak haza?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 00:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

3 évet dolgoztam kint és minden nap munka után hazajártam.

Sopron-Mattersburg 20-25 perc autóval.

2013. ápr. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Van aki minden nap. Na, főleg az osztrákok.
2013. ápr. 3. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

*AusztriábaN, ugyebár.


És nyilván attól függ, hol lakik.

2013. ápr. 3. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Budapesthez közel lakik az ismerősöm

,és úgy tudom Ausztria északi részébe megy dolgozni,és már annyit mondott hogy lehet hogy csak3-4 havonta jön haza de hogy akkor hány napra nem tudja :(

2013. ápr. 3. 08:03
 5/13 anonim ***** válasza:
Akkor mi értelme a kérdésnek? Az ismerősöd pontosan megmondta, hogy ő hogyan fogja csinálni...
2013. ápr. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
mert még egyáltalán nem biztos azért,és csak szeretném tudni hogy kinek hogy alakult ez!
2013. ápr. 3. 08:37
 7/13 anonim ***** válasza:
Én 2 havonta jövök haza 4-5 napra, van amikor többre. Ha nagyon sok a munka, akkor kimarad a hazajövetel, de utána mondjuk 2 hétig otthon vagyok.
2013. ápr. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Minden hétvégén. Csak olyan munkát vállalok, hogy pénteken haza tudjak jönni és a hétvégém szabad legyen!

A következő lépés nekem is az, ami az egyik hozzászólónak, hogy Sopronból tudjak ingázni. Ne kelljen kint albérletre költeni.

2013. ápr. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én vendéglátásban dolgozom Salzburg tartományban és a szezonok közötti szüneteken kívül 5-6 hetente 3 napra!
2013. ápr. 3. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Amióta Ausztriában vagyok, haza se szeretek jönni Magyarországra. Fel nem fogom ti hogy vagytok képesek visszajönni Magyarországra, amikor az egész ország egy nyomortelep. Én már 12 éve kinn vagyok külföldön és ki is költöztettem a családomat.
2013. ápr. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!