Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Akik Ausztriába dolgoznak...

Akik Ausztriába dolgoznak milyen gyakran járnak haza?

Figyelt kérdés

2013. ápr. 3. 00:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

"Fel nem fogom ti hogy vagytok képesek visszajönni Magyarországra, amikor az egész ország egy nyomortelep."


Azért rohadtul nem mindegy hogy borsodot vagy Sopront nézzük. Szerintem az utóbbi elég elviselhető, ég és föld a különbség MO egyes vidékei között is.

2013. ápr. 3. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Megint én ,csak ehhez nekem is lenne hozzáfűznivalóm! Kb 2 éve dolgozom kint és akárhányszor megyek haza mindig meghatódom, ha átlépi a vonatom a magyar határt! Lehet hogy szar az ország, és nem éri meg itt élni, de magyar vagyok, és nem fogom soha elfelejteni! Annál jobb érzés nincs a világon mint amikor az ember hazaérkezik!!!!!!!!!!


" A nagy világon e kívűl

Nincsen számodra hely;

Áldjon vagy verjen sors keze:

Itt élned, halnod kell."


És ez minden elmond szerintem.........................

2013. ápr. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Én építőiparban dolgozom, Bécsben. Hosszú, rövid váltakozásban, tehát egyik héten csütörtök délután, másikon péntek délután megyek haza. Általában nyaranta pedig csak csütörtökig vagyok, péntek nélkül, de ez az éppen adott munkától függ. Szerencsére, a négy évem alatt, mióta kint vagyok, még egyszer sem kellett hétvégén dolgoznom.
2013. ápr. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!