Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » TE mennyi penzt viszel haza...

TE mennyi penzt viszel haza havonta? Egy normalis megelheteshezeleg? Mennyit tudsz megsporolni? Egy ismerosom ugy 40 eve mondta, hogy nem az a lenyeg mennyi penzt csinalsz, hanem mennyit tudsz feretenni. Nagyon igaza volt

Figyelt kérdés

#pénzbeosztás #penz kereset
2013. szept. 19. 03:12
 21/92 anonim ***** válasza:
71%
Nézegettem a válaszokat és a minősítéseket, és elgondolkoztam azon, vajon mekkora az a havi jövedelem, ami alatt hasznos egy válasz. Következetesen lepontoznak mindenkit, akinek magasabb a fizetése. A kérdés szempontjából pedig mindegyik válasz tökéletes. :)
2013. szept. 19. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/92 anonim ***** válasza:
44%

Aki ilyen 400.000,- Ft nettót, meg afölött keres, leírná, hogy mit dolgozik?


Én vagyok az első válaszoló, és tényleg komolyan érdekel, mert szerintem én valami nagyon rossz pályát választottam. :(

2013. szept. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/92 A kérdező kommentje:

" A "normális" megélhetéshez 110-120 ezer forint elég szerintem"


Talan ezen az allitason lehet vitatkozni. Egy kozepkoru, csalados gyogyszerezo szemely biztosan leszvazna.


Miert szavazzak le a nagyobb jovedemueket az nem tudom. Talan az emberek ugy erzik, hogy nem mindenki bontja ki a TELJES igazsagot

2013. szept. 19. 20:21
 24/92 anonim ***** válasza:
93%

Irigyek az emberek!

Én tőzsdézéssel kezdtem de mára úgy néz ki a dolog, hogy van a tőzsde illetve mellette még 2vállalkozásom(alkalmazottal) is van! Átlagba heti 30-40 órát dolgozok de ezt is kötetlen beosztásban tehát szabad időm akkor van amikor akarom.

2013. szept. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/92 anonim ***** válasza:
73%

Nem azoknak szól akik keveset keresnek hanem akik gerinctelenek!

Baromira nem érdekel, hogy a csóró fajtád lepontoz attól nekem rossz nem lesz csak neked fáj az igazság...

2013. szept. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/92 Flector 67 ***** válasza:
5%
Nyugi engem is lepontoznak állandóan.
2013. szept. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/92 anonim ***** válasza:

Pontozzon le más öröme úgysincs az életben :)))

Kár, hogy az életben nem találkozunk és megnézhetnénk ki hogy él és mit tesz és tett érte!!!

2013. szept. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/92 anonim ***** válasza:
2013. szept. 19. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/92 A kérdező kommentje:

Irigyek az emberek?


#24 "Átlagba heti 30-40 órát dolgozok"


harom kulonbozo helyen kotetlen munkaidoben dolgozol . Meg is ertem, hogy irigykednek az emberek.


Legtobb vallakozo dolgozik ugy kb heti 60 orat (lehet, hogy tevedek)

2013. szept. 19. 20:57
 30/92 anonim ***** válasza:
22%

Bocsi mindenkinek lehetőség, hogy válasszon! Nekem nem anyuci, apuci vagy rokon vagy örökölt pénzből indultam hanem munka mellett tanultam elkezdtem tőzsdézni és bejött, persze előtte munka mellett tanulgattam a szakmát. Mindenki megvetett, álmodozónak tartott és kinevettek a család is. Most meg mindenki szeretne közösködni... hát nem!!!

Mindenki úgy szeretne nagy pénzeket leakasztani, hogy nem tesz semmit azon kívül, hogy megtanul valami szakmát elmegy szerez egy diplomát és bemegy dolgozni valahova. Majd ezek után szeretne százezreket milliókat keresni. Joggal kérdezem miért???! Vállalkozni, kockáztatni saját képességeit kamatoztatni magának nem akarnak de az előnyeit élvezni szeretnék. Mai világban MINDEN de MINDEN lehetséges csak akarni kell és rugalmasnak lenni!!! Az kevés, hogy bemegyek dolgozni vagy másolok valamit ami másnak bejött.

2013. szept. 19. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!