Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet megélni a lakhatá...

Hogyan lehet megélni a lakhatás kifizetése után egyedül 75 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Élelmiszert, egyebeket ki kellene hoznom ennyiből. 30 körüli pasi vagyok.


Főzni alap szinten tudok, tanácsokra lenne szükségem hogy jöjjek ki ennyi pénzből.


Tehát olyan napi 2500 forintról beszélünk.


aug. 23. 14:23
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
45%
#49 senki sem írta, hogy járj kozmetikushoz, ezt te költötted hozzá. A kozmetikára, higiéniára költés az nem kozmetikai kezelésekre járást jelent, nagyeszűkém, hanem normál esetben egy férfi is használ szájvizet, fogselymet, testápolót, hajbalzsamot, arckrémet, kézkrémet, parfümöt, izzadásgátlót, formázza a szemöldökét, ha ronda, meg a szőrzetét is karbantartja. Ha most elhanyagolod ezeket, akkor ne csodálkozz rajta, ha már 40 éves korod körül elkezdenek majd kilyukadni a fogaid, aztán inged-gatyád rámegy majd a fogorvosra, hogy legalább rágni tudj, meg elkezdesz kopaszodni, ráncosodni, őszülni már fiatalon is.
aug. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

Furcsa szerzet a kérdező, maradjunk annyiban.

Akkor, hogy válaszoljak is a kérdésére:

Hogyan lehet 75 ezerből kihozni a lakhatáson és rezsin kívül mindent, tehát a kaját, tisztálkodást, háztartási tisztítószereket, közlekedést, gyógyszert, fogyóeszközöket, stb? A válasz: SEHOGY.

aug. 24. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%
#47 ne ferdíts, én írtam, hogy mehetsz szállásos melóra is, ez lehet akár külföld, vagy árulhatsz a piacon. Neted van, rengeteg ingyenes nyelvtanuló app, oldal van, vagy akár nyelvtudás után idegen nyelvű helpesket is elláthatsz otthonról. Bolhapiac, piac meg bármelyik városban van, keresd meg, hogy a faludhoz melyik a legközelebbi, és hajrá.
aug. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:

"hanem normál esetben egy férfi is használ szájvizet, fogselymet, testápolót, hajbalzsamot, arckrémet, kézkrémet, parfümöt, izzadásgátlót, formázza a szemöldökét"


Tehát ez mind alap egy férfinak? Ok. Nekem meg van szappan, szájvíz, mosok fogat, meg van fújókám amivel néha fújom magam.


Ez még oké vagy már igénytelen vagyok?


Hajbalzsam, arckrém, kézkrém...jézusom...

aug. 24. 14:53
 55/68 anonim ***** válasza:
26%
Én nőként sem használok krémeket, de attól még jól nézek ki és nem vagyok igénytelen.
aug. 24. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:
53: nyilván 0 forintból ki lehet menni külföldre. Éltem már Nyugaton, marha drága volt kiköltözni....de majd keresem a kincseket rejtő piacot a közeli városban, köszi.... a sok hülye fillérekért eladja a kincseket ezek szerint.
aug. 24. 14:56
 57/68 A kérdező kommentje:
52: Márpedig ennyit kell beosztani havonta. Nyilván egy budai delnőnek ez fura lehet, aki csak fodrászra meg kozmetikusra elnyom havi szinten ennyit.
aug. 24. 14:57
 58/68 anonim ***** válasza:
100%
#56 eladod a putrid, és két legyet ütsz egy csapásra: lesz valamennyi pénzed, amiből külföldre mehetsz vagy befektetheted, önképzésre fordíthatod, meg nem kell arra a romhalmazra költened többé. Mi a 🌳szért akarsz egy ilyen lepratelepen nélkülözni és nyomorogni, ha még normális munkalehetőség sincs arrafelé? Kajak nem értem.
aug. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
74%

56,kérdező...

Megint a pénzen kaffogsz, nyafizol, hogy így nulla úgy nulla...


Folyamat csak a kifogásokat gyártod a megoldások helyett... Hiába írnak neked korrekten is az is lepereg a sík falon a fejedben.


A giotin csapna tarkón már téged, ha az atyai tockos már elmaradt...


Amúgy 30 ezerből ki lehet menni... és pl 2 hét fesztiválos takarítás 400 ezer lazán.


De mindegy is, ostobának, reménytelennek hiába mond bármit az ember. Csak tovább kántálod a kifogásokkal teli hisztidet...

aug. 24. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
74%

Ha éltél nyugaton... Akkor nem mondanál ennyi gyökérséget és talpraesettebb lennél. Nem drága kiköltözni, ha van is eszed és értesz dolgokhoz... 😑

Hisztis farok vagy.

aug. 24. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!