Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogyan lehet megélni a lakhatá...

Hogyan lehet megélni a lakhatás kifizetése után egyedül 75 ezer forintból?

Figyelt kérdés

Élelmiszert, egyebeket ki kellene hoznom ennyiből. 30 körüli pasi vagyok.


Főzni alap szinten tudok, tanácsokra lenne szükségem hogy jöjjek ki ennyi pénzből.


Tehát olyan napi 2500 forintról beszélünk.


aug. 23. 14:23
1 2 3 4 5 6 7
 31/68 anonim ***** válasza:
40%
Milyen kozmetika? Vesz borotvát, szappant meg egy tusfürdőt (ami sampon is egyben)
aug. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/68 A kérdező kommentje:

Kozmetika? Mi van? Férfiként? Tusfürdővel mosdom, néha csak sima víz ha nem vagyok túl piszkos.


Borotvának meg hajvágót használok, gyors.

aug. 23. 18:23
 33/68 anonim ***** válasza:
82%
#32 azért férfiként is használ az ember kozmetikumokat, pl parfüm, izzadásgátló, krémek, stb férfinak lenni nem azt jelenti, hogy büdös vagy és igénytelen. Add ki a házad albérletbe valami melósnak, te meg menj el oda dolgozni, ahol biztosítanak szállást is a munkához.
aug. 23. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/68 anonim ***** válasza:
91%
29: ha falun laksz házban, ahhoz van kert is, ültethetsz egy csomó mindent, zöldség, gyümölcs egy része(vagy mind) meglenne. Vehetsz letojt tyúkokat is, tojásod, húsod lenne.
aug. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/68 A kérdező kommentje:
34: van kert, tyúkok is, de nehogy azt hidd hogy abból minden megvan. Tojás az valóban olcsón van. Meg pár zöldség, gyümölcs.
aug. 23. 19:47
 36/68 anonim ***** válasza:
80%

6: A legtöbb helyen zárás után kidobják a kaját, illetve ha elkéred, odaadják.

Piacon pl.

Közértekben zárás előtt, vagy lejárathoz közel leárazzák az élelmiszert.

Ettől függetlenül is vannak akciók, tudni kell fejből az árakat és bizonyos árszint fölött nem vásárolni.

Neked a lakhatáson is lehetne spórolni, biztosan valami nagyon drága.

aug. 24. 04:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/68 anonim ***** válasza:
20%

Valami gond van, ha 75ezret kapsz kézhez.

Mi ez? Valami heti 2 napos alkalmi meló?

aug. 24. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/68 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, ahogyan olvaslak kifejezetten arrogáns, hisztis alkat vagy.

Örülj, hogy egyáltalán rendesen viselkednek, szóba állnak veled az emberek. Senki nem a lelkedet akarja taposni, szimplán inkoherens iromágyod, logikád.


Ha ennyire úgy gondolod, hogy 75-ből meg lehet élni... Mit is keresel itt ezzel a kérdéssel?


Tessék viselkedni és nem mindent sértésnek vélni, mint a lelki betegek. Elméletben felnőtt ember vagy.


Emellett sok dologból lehet pénzt csinálni, csak nem árt érteni a dolgokhoz és mindenben a lehetőségeket megtalálni.


Adsz 3 darab bambuszt, abból simán csinálok 200 ezret. Csak tudni kell mit hozhatsz ki belőle...


A lomis emberek zöme is csak a kész dolgokat keresik s nem az alapanyagot, lehetőségeket látják a dolgokban.


Voltam tanyán egy barátomnál, találtam egy vaskosabb zöld üvegdarabot kb 2 cm x 1.5cm.

Csináltam belőle egy elegáns medált és fülbevalót - 3500 bum.


Eltörtem véletlen anyám tányérját amikor voltam nála. Pedig csak ráraktam a tükörtojást és elrepedt a hőtől.

Pampogott, hogy így hiányos lesz a szette.

Elraktam a tányér darabjait.

Fehér színe miatt egy díszes esküvői nyakéket, hajdíszt és fülbevalót csiszoltam belőle.

124 ezerért kelt el.

Kapott egy ugyan olyan új tányér szettet, így plusz tányérja van tartalékba és nekem is volt hasznom.


Tényleg az embereket kell feleslegesen cseszegetni, leszólni?

Valójában nem velük van a gond, hanem önmagad tehetetlen formájával. Ezt viszont nem kelle, hogy másokon csattanjon. Főleg ha csak a tényeket írják.


Pénzügyi tanácsnál pedig alapon nem árt tudni a részletekről, kiadásokról stb.


Szép napot!

aug. 24. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/68 anonim ***** válasza:
100%

Kerttel is sok minden megoldható, főleg ha ésszel ültet az ember és nem finnyás.

Befőzni is lehet édes, fűszeres és sós dolgokat is. Így a szezonmentes időszakokban is pipa a kaja zöme.

Töktől egészen a lecsóig sok mindent lehet befőzni.


Tegnap hajnalban még a 2 rekesz almát főztem be. Ami felhasználható lekvárként, higítva pedig roszos alma italként.

Elhagyatott erdőrészen leltem almafára, az üvegeket se kellett venni, lomizáskor kidobnak egy csomót.

Legutoljára 8 hatalmas doboznyit találtam egy helyen.

Gondolom elhúnyt valaki és a fiatalabb generáció kidobta.


Megjegyzem, én se vagyok vén tyúk és az én generációm kifejezetten problémás, nem értékelik a dolgokat.


30 N

aug. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/68 A kérdező kommentje:

"Örülj, hogy egyáltalán rendesen viselkednek, szóba állnak veled az emberek. Senki nem a lelkedet akarja taposni, szimplán inkoherens iromágyod, logikád.


Ha ennyire úgy gondolod, hogy 75-ből meg lehet élni... Mit is keresel itt ezzel a kérdéssel?"


Én nem azt állítottam hogy ennyiből milyen szuper megélni, hanem hogy hogyan lehet? Érted? Tanácsokat, ötleteket kértem. Nem azt hogy "keressé jobban", meg


Megadtam világosan hogy ennyi pénzem marad élni. Volt aki értette és normálisan válaszolt, volt aki gúnyolódott, más meg azt mondta hogy valami bolhapiacon kincsek vannak fillérekért, igaz azt már nem árulta el hol vannak ezek a kincses piacok.


De konkrét tippeket hogy miket főzzek vegyek csak 1-2 ember adott.


Az nem ötlet hogy keressé jobban, meg csencselj használt áruval mert valahol ott a kincses piac....


Mintha a csövesnek azt mondogatnád hogy legyél programozó mit csöveskedsz itt?

aug. 24. 10:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!