Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn visító gyerekek?

Repülőn visító gyerekek?

Figyelt kérdés

[link]


Ma láttam ezt egy facebookos csoportban. 8 órás úton végig vonyított a gyerek.

Csak kíváncsi vagyok, hogy miért nem szólnak rá az ilyenekre?

Elrontják mások utazását. Miért nincs valami hangszigetelt hely ahova el lehetne zárni, vagy valami természetes anyagokból készített nyugtatót adni neki?

Sokszor olvasok rinya kiírásokat hogy nem a gyerekük mellé kaptak a szülők helyet a repülőn.

Mi van ha egy nem túl türelmes ember mellé ül a gyerek, és úgy felidegesedik a sok ordítás hatására hogy megüti a gyereket/ ő is ráordít teli torokból?

Ha 8 órát végig ordíthat egy utas, akkor a másik is, nem?

Legalább íjedtében bekussolna a gyerek.


tegnapelőtt 16:01
1 2 3 4 5
 31/49 anonim válasza:
49%
Oké, egyre nagyobb igény van ugyebár gyerekmentes éttermekre, hotelokra, repülőre, mert az ember pihenni akar. De akkor lehetnének esetleg idióta mentes helyek is? Csak mert nemrég voltunk egy 2 hónapos és egy 7 éves gyerekkel étteremben, a pici aludt, a nagy csendben evett, ellenben a mellettünk lévő asztalnál hangosan kiabáltak, nevettek…
tegnapelőtt 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:
73%
Turista osztályon akkor sem lehet "kulturáltan" utazni, ha nincsenek gyerekek a fedélzeten. Kényelmetlen, fárasztó, pláne ha egy 140 kilós valakit oszt melléd a gép. Ezt túl kell élni, vagy fizetni kell a business classt. A gyerekek nem mind hisztigépek, de van olyan, amelyik tényleg megkeseríti az utazást, mert a kényelmetlenség mellett az idegeidet is kinyírja. Jó megoldás a turista osztályra nincs.
tegnapelőtt 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
50%
Mert PC-ség van így a redvás puja vígan pokollá teheti több száz tmber utazását. Mondjuk én ezért viszek mindig füldugót.
tegnapelőtt 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 anonim ***** válasza:
100%
A füldugó jó ötlet, de elképesztően önző dolognak tartom a problémás gyerekkel utazók hozzáállását. Mégis mit gondolnak, nekik ez jár, hogy több száz ember száll le miattuk a gépről hulla fáradtan, mint egy idegroncs? Egyszer elmondhatná a véleményét egy ilyen gyermekkel utazó is
tegnap 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/49 anonim ***** válasza:
50%

"Nem is ertem miert repulnek gyerekkel..

Hova mennek egyaltalan gyerekkel??"


Azért repülnek, amiert te is, gyerek nélkül és oda mennek, ahova te is, gyerek nélkül. Alapvetően attól, hogy gyereke születik valakinek, még nem áll meg az élet és bizony ugyanúgy tehet mindent, amit előtte. Ha vilagutazo volt, nem lesz belőle otthonülő.

A baj az, hogy az ember nem tudja előre, a gyereke adott szituációban pontosan hogy fog viselkedni. Pláne egy csecsemő. Többször utaztam már olyan járaton, ahol kisgyerekek es/vagy csecsemők voltak. Egyszer sem volt sírás, vagy hiszti. Nyilván szerencse kérdése is.

tegnap 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 anonim ***** válasza:
61%

35,

"Alapvetően attól, hogy gyereke születik valakinek, még nem áll meg az élet és bizony ugyanúgy tehet mindent, amit előtte"


Hát rohadtul nem. Ha vállalsz gyereket,az lenne a minimum, hogy az õ érdekeit, boldogságát is nézd.

Vannak szituációk, amikbe nem kéne belerángatni egy kisbabát, kiagyereket.


Nem véletlen, hogy az iskolaérettség egyik kritériuma az, hogy a gyerek végig tud ülni egy tanórát. Az ettől fiatalabb gyerekek erre még nem alkalmasak, nem érettek még meg rá, hogy 5-10 órán át egy zajos, telepakolt, szürke dobozban ülve töltsenek.


Szerintem az lenne a minimum, hogy a családi nyaralást mindenki igényeihez igazítsd, ebbe a gyereket is belevéve.



"A baj az, hogy az ember nem tudja előre, a gyereke adott szituációban pontosan hogy fog viselkedni."


De, úgy nagyjából lehet tudni, hogy egy három éves nem fog 5 órát a fenekén megmaradni, túlstimulált lesz, fájni fog a füle, és hogy kb napi hány órát alszik, mikor és milyen hiszti van, ha felborul a megszokott ritmus.

tegnap 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/49 anonim ***** válasza:
36%

36


"Többször utaztam már olyan járaton, ahol kisgyerekek es/vagy csecsemők voltak. Egyszer sem volt sírás, vagy hiszti. "


Ha már idézett,mkerlek mindet olvass el.



"Ha vállalsz gyereket,az lenne a minimum, hogy az õ érdekeit, boldogságát is nézd."


Így van. Ergo elviszem mondjuk a nagyanyjahoz, aki másik országban él és nem tud utazni. Vagy az apjához, aki féléves kikuldetesben dolgozik. Nem csak nyaralás létezik ám.


"De, úgy nagyjából lehet tudni, hogy egy három éves nem fog 5 órát a fenekén megmaradni, túlstimulált lesz, fájni fog a füle, és hogy kb napi hány órát alszik, mikor és milyen hiszti van, ha felborul a megszokott ritmus."


Vagy nem. Mert épp a megszokott rítus felborulasa lehet pozitív is és ha van gyereked, akkor tudod, hogy kb felé arányban pozitív, felében még negatív.

tegnap 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim ***** válasza:
73%
Az egyetlen megoldás változatlanul a gyerekmentes járat. Biztos vagyok benne, hogy nagyon sokan hajlandóak lennének felárat fizetni, hogy ne kelljen mások gyerekét elviselni. A másik megoldás az lenne, hogy a gyerekesek fizessenek felárat, a randalírozó gyerekek miatt pedig büntetést. Na ez aztán biztosan közfelháborodást keltene, itt is meg fog látszani a lepontozáson.
tegnap 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 anonim ***** válasza:

38


Nem pontozlak és szemelyszerint engem nem is érint, lévén felnőtt már a gyerekem: de milyen alapon kellene felárat fizetni a gyerek utan? Kora, súlya, szeme szine?

tegnap 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/49 anonim ***** válasza:
100%
#39 Kora után. Mint ahogy vannak olyan helyek, ahova 12 év alatti gyereket nem lehet bevinni.
tegnap 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!