Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn visító gyerekek?

Repülőn visító gyerekek?

Figyelt kérdés

[link]


Ma láttam ezt egy facebookos csoportban. 8 órás úton végig vonyított a gyerek.

Csak kíváncsi vagyok, hogy miért nem szólnak rá az ilyenekre?

Elrontják mások utazását. Miért nincs valami hangszigetelt hely ahova el lehetne zárni, vagy valami természetes anyagokból készített nyugtatót adni neki?

Sokszor olvasok rinya kiírásokat hogy nem a gyerekük mellé kaptak a szülők helyet a repülőn.

Mi van ha egy nem túl türelmes ember mellé ül a gyerek, és úgy felidegesedik a sok ordítás hatására hogy megüti a gyereket/ ő is ráordít teli torokból?

Ha 8 órát végig ordíthat egy utas, akkor a másik is, nem?

Legalább íjedtében bekussolna a gyerek.


tegnapelőtt 16:01
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
75%
Az ordítás nem bűncselekmény, ellenben az igen, ha megütöd más gyerekét. Mondjuk azt nem értem, mit keresett az ülések tetején, a személyzet simán leszedhette volna.
tegnapelőtt 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim válasza:
83%

Februárban voltam 11 órás repülő úton. Hol az egyik hol a másik gyerek üvöltött (nem a miénk, nekünk nincs) főleg fel és leszallaskor mikor ki és be dugul a fülük, liftezik a gyomruk stb. Különösebben nem zavart mert zenét hallgattam, filmet néztem vagy olvastam, aludtam.


Őszintén szólva engem is kicsinal egy ilyen hosszú út, úgyhogy teljesen megértem hogy egy kisgyerek nem bírja ki nyűglődés nélkül. Kicsit több tolerancia.

tegnapelőtt 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 A kérdező kommentje:

1, oké akor tegyük fel nem ütik meg de viszont vissza ordítanak rá nem bűncselekmény az se ennyi erővel. Csinának valamit az irdító felnőttel?

Ha igen, akkor a gyerekkel miért nem?

tegnapelőtt 16:18
 4/49 anonim ***** válasza:
70%

3-ra


A gyerek jopar évvel fiatalabb, mint a felnőtt. A felnőtt ismérve a korán kívül az alapvető intelligencia, ertelem, tolerancia.

tegnapelőtt 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/49 anonim ***** válasza:
82%

A sírás egy dolog, nyilván fáradt fél. De ez a hiszti az ülés tetején 🤷

Ettől függetlenül hisztis gyereket nem csapkodunk, nem üvöltjük le, mert olaj a tűzre.

Valószínű otthon ez a szülő is így oldja meg, de közönség előtt ugye nem lehet.

tegnapelőtt 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 anonim ***** válasza:
82%
Én mindig imádkozom, hogy é0tteremben, vonaton, repülőn, szállodai szobában ne kerüljön mellénk hisztis kisgyerekes.
tegnapelőtt 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 anonim válasza:
100%

Az azért nem szokványos, hogy egy gyerek szünet nélkül 8 órát végigordítson. Persze ha több gyerek van a gépen, előfordulhat, hogy felváltva kergülnek meg, és végeredményben végig gyereksírást hallgat az ember.

Mondjuk nálam ez a gyerek korától is függne, egy 6+ gyerekre simán rászólnék, hogy elég legyen most már, tartson egy kis szünetet (pláne, ha egyértelmű, hogy csak hiszti meg cirkusz az egész, nyilván, ha baja van, azon megpróbálnék segíteni). Egy kisebbet meg megpróbálnék valahogy leszerelni, elterelni a figyelmét egy kicsit. Idegeneknek egyébként sokkal jobban szót fogad minden gyerek, mint a szüleinek. Bár szerintem kisebb gyerekkel szánja rá a szülő azt a plusz párszáz forintot/egy-két dollárt/eurót, hogy egymás mellé foglaljanak, ne idegeneknek kelljen kezelni a gyereke nyűgjeit.

Most repültem, igaz csak ca másfél órát, de mögöttem végig rugdalta az ülésemet a gyerek, csak azért nem szóltam, mert 1 év körüli volt, a szülei ölében utazott és egyébként anyuapu mindent megtett, hogy a gyerek lehetőleg csendben és nyugton legyen (és valóban nagyrészt csendben is volt). Nagyobb gyerek esetén simán hátraszóltam volna, a gyereknek címezve, hogy legyen kedves nem rudgalni az ülésemet, ha lehet. Nagyrészt a szülőn múlik az ilyesmi egyébként, a legtöbben törekednek rá, hogy lefoglalják, elcsitítsák a gyerekeiket.

tegnapelőtt 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 anonim ***** válasza:
55%
Ha a szülő nem képes fegyelmezni az ivadékát, maradjanak otthon, és ne tegyék tönkre mások utazását. Nem azért fizetnek, hogy ezt hallgassák. A videóban szereplő gyerek már elég nagy ahhoz, hogy megértse, mit lehet és mit nem. Sajnos a repülő nem az a közlekedési eszköz, ahonnan le lehet szállítani a randalírozó utast....
tegnapelőtt 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim válasza:
75%
Sokszor ez a szülők hibája is hogy nem tudják fegyelmezni a gyereket, meg nem is akarják. Pici babánk van, természetes, hogy sokszor sír ha nem tetszik neki valami, de ilyenkor bárhol vagyunk megpróbáljuk megnyugtatni, ha nem megy akkor egyikünk kimegy vele
tegnapelőtt 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
91%

9


A repülőn hova mész ki vele?

tegnapelőtt 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!