Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn visító gyerekek?

Repülőn visító gyerekek?

Figyelt kérdés

[link]


Ma láttam ezt egy facebookos csoportban. 8 órás úton végig vonyított a gyerek.

Csak kíváncsi vagyok, hogy miért nem szólnak rá az ilyenekre?

Elrontják mások utazását. Miért nincs valami hangszigetelt hely ahova el lehetne zárni, vagy valami természetes anyagokból készített nyugtatót adni neki?

Sokszor olvasok rinya kiírásokat hogy nem a gyerekük mellé kaptak a szülők helyet a repülőn.

Mi van ha egy nem túl türelmes ember mellé ül a gyerek, és úgy felidegesedik a sok ordítás hatására hogy megüti a gyereket/ ő is ráordít teli torokból?

Ha 8 órát végig ordíthat egy utas, akkor a másik is, nem?

Legalább íjedtében bekussolna a gyerek.


szept. 17. 16:01
1 2 3 4 5
 21/49 anonim ***** válasza:
48%

A nyomásváltozástól fáj a füle, szóval hiába szólnak rá, attól még fog fájni, s fog visítani is.


Gyerekeknél ez elég gyakori, felnőtteknél ritkább, de pl a párom apai ágán is fülfájós mindenki a repülön.

szept. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/49 anonim válasza:
51%

Nem vagyok szenzoros, de a gyereksírás zárt térben... nem merek repülőre szállni, mert szerintem ettől a zajtól pánikrohamot kapnék, és megpróbálnám kinyitni az ajtót. Úgy végezném, mint akiket szigszalaggal odakötnek az üléshez.


Kegyetlen ez. Tényleg kellene már gyerekmentes járat. Szülőktől is olvastam, hogy amikor gyerek nélkül mennek, ők is igénybe vennék.


Aki kibír 8 órát így... szerintem 1 óra után hangosabban bőgnék, mint bárki. Azok a gyerekek tárgyalásra mennek amúgy?

szept. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/49 anonim ***** válasza:
0%
A videóban szereplő gyerek azért üvölt, mert nincs wifi, és nem tudja nézni a kedvenc baromságát. Nem is olyan régen még a szülei ezért kip***csázták volna, és akkor legalább jogosan sivalkodott volna. Rohadt nagy szerencse, hogy irtózom a repüléstől...
szept. 17. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/49 anonim ***** válasza:
49%
En azert veszek jegyek sok penzert hogy kulturaltan utazhassak es nem akarom mas kib..ott kooykenek az orditasat hallgatni egy tizenoras repulouton. A gyerekeseket kulon kellene szeparalni aztan halgassak egymas kooykeinek orditasat. Ioyenkor a gyereket legszivesebben kidobnam a gepbol.
szept. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/49 anonim ***** válasza:
39%
Nem azért veszel sok pénzért, hanem azért mert az a 800 dollár NEKED sok, az utazók többségének viszont pár napi jövedelme
szept. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/49 anonim válasza:
55%
25, honnan tudod?
szept. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/49 anonim ***** válasza:
100%

22

Minden tiszteletem a kisgyerekes szülőké, és nagyon cukik meg minden, én is voltam sírós kisgyerek, de egyszerűen nem bírom elviselni a gyerekírást, üvöltést. Főleg hosszabb távon. Egyzser egy nemzetközi vonaton két gyerek is csinálta velünk egy kocsiban szimultán. Szerintem versenyeztek egymással, kiüvölt hangosabban, és igen erős késztetést éreztem arra, hogy leszálljak ki tudja milyen országban éppen, mert nem bírom. :)

szept. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/49 anonim ***** válasza:
29%
#26 Hát onnan, hogy nem egy kő alatt élek és évente 5x körberepülöm a Földet
szept. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/49 anonim ***** válasza:
73%
#25 Sok vagy kevés, teljesen mindegy. Az üvöltést akkor sem fogja élvezni senki, ha ajándékba kapta a jegyet. A repülőgép tudtommal nem állatkert. Lehet megint lepontozni.
szept. 17. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/49 anonim ***** válasza:
71%

Nem is ertem miert repulnek gyerekkel..

Hova mennek egyaltalan gyerekkel??

szept. 17. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!