Kezdőoldal » Tudományok » Természettudományok » Evolúció vagy Teremtés?

Evolúció vagy Teremtés?

Figyelt kérdés
2011. dec. 21. 20:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/250 A kérdező kommentje:

Nem minden kihalási hullámért felelősek az idegenek, csak ezért az egyért.


Arra én is kíváncsi lennék, hogy miért nem említik meg ezt az elméletet a wikin a lehetséges kihalási okoknál.

2011. dec. 21. 22:56
 12/250 anonim ***** válasza:

"Arra én is kíváncsi lennék, hogy miért nem említik meg ezt az elméletet a wikin a lehetséges kihalási okoknál."

Neee, ne mond, hogy az esetleg fel sem merult, hogy egy nagy baromsag az egesz?!! :-D Nagyon sajnalom, hogy eddig ugy gondoltad, hogy akar igaz is lehet... de sajnos nem. Az eg vilagon semmi nem utal erre.

2011. dec. 21. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/250 A kérdező kommentje:

Robert Oppenheimerről, az atombomba egyik fő kifejlesztőjéről, a Manhattan-terv vezetőjéről, aki tudott szanszkritül, van egy olyan anekdota, mely szerint a tanítványai egyszer megkérdezték tőle, hogy "-Az új mexikói kísérlet volt-e az első atomrobbantás?".

"-Igen. A modern időkben ." -Felelte állítólag.

2011. dec. 21. 23:07
 14/250 A kérdező kommentje:
Ha baromság ez, akkor a tudósok miért merültek bele?
2011. dec. 21. 23:13
 15/250 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

Ohhh.... Bocsáss meg, Oppenheimerről, mint BIZONYÍTÉKRÓL nem tudtam.


Hát így VALÓBAN egészen más a helyzet!


Nos én meg Einsteintől tudok egy jó idézetet:

"A világegyetem és az emberi hülyeség határtalan. Bár az elsőben nem vagyok teljesen biztos".


Pedro

2011. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/250 Shai-Hulud ***** válasza:
100%

"a tudósok miért merültek bele?"

Hol? Mibe? Hol látsz te egyetlen számottevő tudományos értékű munkában olyat, hogy bármilyen atomháború lett volna???


Hogy valaki elmorfondírozik ezen, vagy hogy egy tudósnak egy kissé kétértelmű megjegyzést tulajdonítanak, amit ÁLLÍTÓLAG mondott - ez hadd ne legyen már tudományos értékű felvetés!


Pedro

2011. dec. 21. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/250 A kérdező kommentje:
Elkanyarodtunk az eredeti témától megint.
2011. dec. 21. 23:22
 18/250 Judit34 ***** válasza:
36%

1 lópikulát bizonyított az evolúció. lópikulát. 1 téveszme az egész.


a priori meg lett cáfolva.


itt 1 link:


[link]



gondolkodjatok !!

2011. dec. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/250 anonim ***** válasza:
64%

"gondolkodjatok !!"

:-D Ezt toled hallani... muhaha! Enyhen szolva nem hiteles. (meg egy koszos linket se tudsz rendesen beilleszteni.)


Nyilvan a kerdes teljesen ertelmetlen, mint azt elobb kifejtette valaki a ket fogalom nem zarja ki egymast... mindenesetre az evolucio teny, a teremtes meg vagy volt, vagy nem.

2011. dec. 22. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/250 Judit34 ***** válasza:
16%

a link működik :)


h lenne tény 1 kitaláció?


bizonyítsd.

2011. dec. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!