Kezdőoldal » Tudományok » Társadalomtudományok és bölcsészet » Adolf Hitler szerintetek is...

Adolf Hitler szerintetek is Asperger szindrómában szenvedett?

Figyelt kérdés

Én is Aspergeres vagyok és mivel keresztül mentem a mostani diagnosztikai vizsgálatokon lattom hogy Hitler esetén is szinte minden kritérium teljesül.

persze ettől még nem leszünk mind rosszak.erzekeny téma mert akor végülis O is egy olyan személy akit a propagandája szerint meg kellet volna semmisíteni elege ellentmondasos



szept. 13. 22:29
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Igen van empatiank de nem mindig ugyan úgy mint nektek.


Pszihopatakra jó példa Sztálin elvezetbol is képes gyilkolni és igazából nincsenek elvei nem volt igazi komcsi mint Lenin csak hatalmat akart végtelenül.


Hitler jót akart a népének csak ezért képes lett volna bármire isten adta profetanak kepzelte magát és duhrohamja volt akor őrjöngött amúgy Hitler nagyon félénk volt a nőkkel

Ez is nagyon jellemző ránk mert nem értjük a szociális jelek jelentős részét.ha pszihopata lett volna ez nem így lenne .

szept. 15. 17:39
 12/17 anonim ***** válasza:
35%
AH-nak nem volt átlagon felüli intelligenciája...
szept. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
67%
#12: Az átlagon felüli intelligencia nem diagnosztikai kritérium. Ahogy az empátia hiánya sem. Én is Asperger-szindrómás vagyok, és túlságosan is beleélem magamat egy-egy könyvbe vagy filmbe, és ezek el tudják rontani a kedvemet, ha a főhős túl sokat szenved vagy meghal.
szept. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

#13 szerintem egy az egyben kalaszikus asperger szindróma ami Hitlernek volt túl sok az egybeesés és az magyarázna meg mindent.


Egy sima borderline személyiség zavar maximum az impulzivitast. de a szociális zavarát hogy nem igazán voltak barátai és hogy félénk volt a nőkkel nem magyarázza

Vagy a rituális dolgai, kezmozgasai és a világról alkotott egyedi felfogása is teljesen Aspergeres jellemző.

szept. 16. 20:23
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

"a világról alkotott egyedi felfogása"


Az intelligens és művelt embereknek általában nagyon egyedi és komplex felfogásuk van a világról, skatulyákba is nehezebben illeszthetők ezért bele mint az átlagos emberek.


A műveltség és intelligencia viszont nem tesz valakit automatikusan aspergeressé.

ma 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:

15# ez igaz. de Hitler esetén számtalan jel van amit ti bipoláris zavarnak mondanátok az nekünk is a tunetunt

A gesztusai az hogy alkot egy véleményt és az mellet fanatikusan a józan észt elvetve is kitart szinten jellemző ránk pl Elon Musk Mars mániája vagy Gréta Turnberg zöldmaniaja ugyan ez .


Hitler nem élvezte mások szenvedést O egy nagyobb ügyben hitt és ezért képes lett volna mindent és mindenkit feláldozni köztük a saját életét is.

Azt olvastam gyerekkorában is fura gyerek volt pont mint mi.a nőkkel való kapcsolata 1 1 ben olyan mint nálam


Nekünk aspergereseknek mind van 1 maniank lehet a vasút a történelem vagy belyegujtes stb de ez altalabban fanatikus méreteket olt.

Szociális terén viszont hátrányban vagyunk.

Én szinte teljesen biztos vagyok benne hogy Hitler is Aspergeres volt iskolai tanulmányaiban nem tudott kiemelkedni majdnem megbukott nem azért mert buta volt hanem mint Einstein nem érvényesült az iskolai rendszerben ez is nagyon jellemző ránk.

ma 14:18
 17/17 A kérdező kommentje:

Amúgy most olvastam egy érdekes cikket Putyinrol elképzelhető hogy O is de ebben nem vagyok biztos .2015 cikk szóval nem a háború miatt írtak.


[link]

ma 14:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!