Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem, mi asperger szindró...

Úgy érzem, mi asperger szindrómások jobban tudjuk értelmezni a világot és átlátunk másokon. Vannak itt aspergeresek?

Figyelt kérdés
júl. 20. 16:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Pont, hogy nehezen értem meg az embereket.
júl. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez így pont nem igaz
júl. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én általaban felreértem őket, és ők is engem. Ha fejemre állok akkor is.

Ha van is bennem valami minimalis igény az emberi kapcsolatokra, ezek a félreertesek mindig meggyőznek hogy kár a gőzért, nem működik.

júl. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
De mondjuk nagyon jól tudnak érvelni a gyerekek, házasság ellen. A dolgok következményeit átlátják. Jobban értenek a politikához is
júl. 21. 10:47
 5/7 anonim ***** válasza:
Attól még, hogy valakinek eltérő véleménye van a fősodortól még nem lesz kivételes ember (mondom ezt cf-ként)
júl. 21. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

#4

Honnan vontad le ezeket a következtetéseket?

Szerintem ezek mind emberfüggők, nem az aspergertől függenek...

júl. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Szerintem sok esetben objektívebben látjuk a világot, nincsenek olyan "kötöttségeink" (társadalmiak). De egy gyerek ellen minden felnőtt tud érvelni, mert nekik sokkal kisebb a látókörük, sokkal kevesebbet tanultak még mint mi. Felnőttek közötti vitában meg tényleg csak a szubjektív torzulások nemléte az, ami előny.
júl. 24. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!