Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mit gondoltok az olyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mit gondoltok az olyan lányokról, akik várni szeretnének házasságig?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok. Az osztályomból már majdnem minden lány elveszítette a szüzességét,de én várni szeretnék vele,mert szerintem úgy gyönyörű,hogy avval a személlyel veszítsd el,akit tényleg szeretsz. Az iskolában van egy fiú,aki azt mondta,hogy kedvel engem. Nagyon kedveltem őt és tényleg úgy gondoltam,hogy vele érdemes lenne foglalkozni. Egy nap egy lány elmondta nekem,hogy ez a fiú azt tervezi,hogy megkérdi,ha leszek-e a barátnője. Nem mondtam semmit neki,nagyon boldog voltam,nagyon tetszett nekem a fiú,de másnap, ez a lány elmesélte neki,hogy nekem még sosem volt egy barátom sem és,hogy én biztos nem fogok lefeküdni vele. Akkor a fiút nem érdekelte ez. Eljött velem beszélni és megkérdezte,hogy valójában akarok-e várni és én mondtam,hogy igen. Azt mondta,hogy szeret és,hogy őt nem érdekli ez,mégis a következő napokban kiderült,hogy evvel a lánnyal jött össze. Azt mondták,hogy azért,mert ő lefeküdt vele. Nagyon megbántott,de már tudom,hogy nem érte volna meg vele lenni. Mégis a kérdésem az lenne,hogy tényleg annyira nagy baj,ha egy lány várni akar az együttléttel?

2016. nov. 19. 18:54
1 2 3 4 5 6
 31/51 anonim ***** válasza:
45%

Mit szamit az ha kislany??

Ennyie szépen 16 eves lanyt meg nem lattam megfogalmazni dolgokat.

Tündèri..egy született Furiosa akit ti mind üldöztök a Fury Road-on és én lennek mondjuk Mad Max aki vele tart...mert tudjátok mit? Én meg hiszek a Zöld helyben meg akkor is ha mind kinyírtok emiatt.

Az ilyen lányok nèlkül ez a világ semmit sem érne u scumbags...😏

2016. nov. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/51 A kérdező kommentje:
Nagyon aranyos vagy! Köszönöm a kedves válaszodat! Feldobtad a napomat! :)
2016. nov. 19. 21:41
 33/51 anonim ***** válasza:
67%

Szerintem nem kell házaságig várnod. Nem azt mondom hogy egyszerre add oda magad.

Én is hiszek az ilyenbe. Reménykedek hogy majd megtalálom az igazit. És vannak álmaim amit megakarok valósítani. Ne foglalkozz más véleményével. Persze azt is meg kell hallgatni és átgondolni. És ez a srác csak arra ment. Ha igazán szeretett volna téged választott volna. Veled lett volna.

2016. nov. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/51 A kérdező kommentje:
Igazad van! Idővel én is rájöttem erre. Képzeld el,ha összejöttem volna vele,mennyire bánnám most.
2016. nov. 19. 21:48
 35/51 anonim ***** válasza:
64%

Igy igaz ha te igy döntöttèl ne add fel.

Nem erdemes.

Én is gyakran megkerdezem magamtól hogy ki az őrültebb, a világ vagy én amiatt mert több az elképzelésem egy lányról pár hetes szexkapcsolatnál meg egyebek.

A lényeg hogy egy percig se félj ha mindenki ellened megy sem mert minden épeszű férfi tudja hogy az ilyen lány magában hordozza a legnagyobb erényt ami csak létezhet.

Az ilyen lótúró szöveg meg az ervelés hogy kiègsz mellette majd. Hagyd a fenébe.

Az élet igazi nagysága az ilyen kis dolgokbab rejlik, a nagy háborúk meg a kereszteshadjáratok, a terrorista vandalizmus melyek mind felégetik maguk körül a vilàgot már rég romba döntötek volna mindent ha nem lennének olyanok mint Te.

Ne is agyalj ezen kár ezekkel itt vitázni, ork az összes 😁

2016. nov. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/51 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Tényleg felvidítottad a napomat! Nagyon köszönöm! :D
2016. nov. 19. 22:00
 37/51 anonim ***** válasza:
64%

Ez pedig halálosan komoly.

Meg tudod majd meglátják ki nevet a végén, ők vagy az olyanok mint mi?

Az egy dolog ha nem jön ösze néhány kapcsolat es nem az első az igazi, a szándékon van a lényeg.

Mikor egy csók nem csak egy valami hanem maga a lángoló világ.

Kevesebb nő több élvezet.

Kevesebb rohanás szebb öregkor.

Több jótett szebb világ.

Igazabb szerelem nagyobb kaland.

Gondolj bele molyen jó lesz neked ha megtalálod a hapsidat es 30 èv múlva elmentek újra oda ahol elöször voltatok.

Mondjuk Ausztráliaba de bármi mást is mondhattam volna nem.

Gyönyörű kis lelkes lehet amúgy ☺

2016. nov. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/51 A kérdező kommentje:
Nagyon szép gondolatot írtál. Biztos vagyok,hogy mindenki megtudja majd,mi az igaz szerelem. Lehet,hogy később,de majd egyszer biztos!
2016. nov. 19. 22:07
 39/51 anonim ***** válasza:
62%

Köszi de én tenyleg igy is gondolom.

Mert mit latok?

Embereket akiknek a tízparancsolat semmit se szamít nekik.

Igazaból 14 amúgy, de az a zsidó tízparancsolat

Es elnek egyik napról a masikra mintha csak vmi targyak lennénk akiknek meghatároztak a sorsát.

,,nincs örökkévalóság meg álomvilág"-mondjak neked is.

Utana odaállnak és megmondjak a vilagnak h bizony ide egy menekült se lép be mert a Keresztènység igy meg úgy.

Mifele Keresztényrk ezek?

Meg milyen emberek ezek megis mi?😢

Egy 16 éves kis csodának akarjatok szetzúzni a maradrk kis álmait is?

Nincs eleg erőszak és mocsok már igy is?

Már azért is támadtok mert valaki még hisz és álmodik valami szebbről, többről?

Mocskos banda...meg h álomvilág.

Ti eltek abban, a nagy tetves Matrixban

2016. nov. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/51 anonim ***** válasza:
0%
#39 ó ha csak fele ilyen szépen fogalmaznék, már befűztem volna az összes lányt a közelben. C:
2016. nov. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!