Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miéert b**izzátok le Justin...

Miéert b**izzátok le Justin Biebert? Mit tett ő nektek, ami fáj?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:37
 81/116 anonim ***** válasza:
52%
oh, szuper! hozzátennél még valamit, vagy esetleg kell még magyarázni? vagy érted a lényeget? :)
2013. aug. 19. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/116 A kérdező kommentje:
még mindig nem értelek...mondd!!!
2013. aug. 19. 16:17
 83/116 anonim ***** válasza:
100%
ezt most ugye nem mondod komolyan? :D a lényeget nem csak én, hanem még nagyon sokan leírták. az eredeti kérdésedre a válsz összegezve: azért, mert justin beképzelt lett, nagyon sokak szeretik, de nagyon sokak számára irritáló, idegesítő, ráadásul bunkó, és a lányos arcával még nem is lenne baj, de ő egy metroszexuális divatmajom, nagyon idegesítő, a bokáig lógó "pelenka nadrágjaival" és a béna sapkáival. ezért b*zizzák le nagyon sokan. és természetesen én is tudom, hogy nem az, de már nagyon idegesít, hogy mindenhol ott van, ráadásul még tehetsége se sok van, elénekelget valahogy, de amit elért nem az ő érdeme, hanem a pénzembereké, akik nyomják előre, és a legidegesítőbb, hogy ennek ellenére nagyon sok tini (legfőképp a divat miatt) eszeveszettül rajong érte, és ha valaki azt mondja, hogy nem jó, akkor rátámad, és vérig lesz sértve, merthogy megsértették a nagy justint, a szentet, a mindenhatót, magát az életet...pedig csak egy beképzelt kis senki, aki a fellegekben jár, és azt hiszi, hogy maga a tökély. annyi sokkal, sokkal tehetségesebb ember van, mégis kevésbé ismerik el. justin nem érdemli meg hogy így elájuljanak tőle. persze nem kell utálni, de túl sokat képzelnek róla a rajongói, és ő is túl sokat képzel magáról. ja és a jótékonykodás kérdés: minden sztár jótékonykodik. de egyáltalán nem biztos hogy önszántából teszi. mert jótékonykodni muszáj a sztároknak. és ebben az esetben sajnos nem azért, mert szükség van rá, hanem azért, mert ha egy sztár nem jótékonykodna, sokkal kevesebb figyelmet kapna. szóval, justin egy beképzelt tini, aki túl sokat hisz magáról, mert túlságosan istenítik, és ezért mindent elborít, ez nagyon sokakat már zavar, és ezért mondanak rá csúnyákat. persze, nyugodtan lehet hallgatni, hiszen sokan szeretik a zenéjét, de sajnos még többen vannak azok, akik a kinézete miatt rajonganak érte, meg azért, mert divatos. na most tegyük fel a kérdést: mi lenne, ha justin egy ronda, vén trotty lenne? hát fogalmazzunk úgy, hogy a jelenlegi rajongóinak az öt hatoda nem lenne. és miért nem? nem azért mert csúnya. hanem azért, mert édes kevés, amit tud. mégis sok nagyon csúnya énekes van...akkor ezeket miért szeretik? azért, mert tehetségesek. náluk nem az számít, hogy "média, hírek, paparazzi, média, magamutogatás, média, magamutogatás, paparazzi". hanem az, hogy rajongói szeressék, tiszteljék, elismerjék amiatt amit tud. és ezekben a csúnya sztárokban van még valami, ami más mint justinban. méghozzá a rajongóik ízlése, esze vagy kora. és szerintem tudod, ezalatt mit értek. azokat a sztárokat, akik nem a kinézetükkel, és a botrányaikkal, hanem a tehetségükkel futottak be nem a divatmajmok, a heves, meggondolatlan tinilányok, vagy azok hallgatják, akiknek nincs ízlésük, csak más emberek véleménye irányítja őket. hanem akik kiállnak önmagukért, az ízlésükért, értelmesek. perzse justin rajongói között is vannak értelmesek. azok akik elfogadják hogy nem mindenki szereti, és ők maguk is tudják, hogy justin nem egy nagy szám. de viszontaz nem biztos, hogy aki tehetséges, az csúnya, aki csúnya, az meg tehetséges. lehet egyszerre szép, és tehetséges is. de erre mondják azt, hogy ritka, mint a fehér holló...
2013. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/116 anonim ***** válasza:

*persze (javítás)

:)

2013. aug. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/116 A kérdező kommentje:
akkor justin fehér holló :P
2013. aug. 19. 17:35
 86/116 anonim ***** válasza:
100%
nemnem, sajnos nem...:( de ezzel nem akarlak megbántani, de tudnod kell, hogy nem, nem az...justin az étlag, a felkapott tinisztár...nincs benne semmi egyedi, se a stílusában, se a hangjában, csak úgy "kapja" a dalokat, nem tesz érte semmit...stb. elismerem hogy helyes, szép arca van, bár nekem nem az esetem, de sokak bele vannak esve...gondolom neked sem kicsit tetszi...de nemsokára vagy el fog tűnni, vagy megérsz, és már téged nem fog érdekelni...és ne kezdd, hogy te örökké őt fogod hallgatni, mert nem sok felnőtt van aki ilyen zenét kedvel. persze, ha tényleg szereted, (nem a divat miatt) akkor nosztalgikus lesz, és jó lesz visszagondolnod rá, de tetszeni valószínűleg nem fog, se ő, se a zenéje...a lényeg, hogy nem ér meg annyit amennyit foglalkoznak vele :)
2013. aug. 19. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 87/116 anonim ***** válasza:
*átlag
2013. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/116 A kérdező kommentje:
justin is szokott magának írni zenét...és én örökre belieber leszek
2013. aug. 19. 17:45
 89/116 anonim ***** válasza:
ha te mondod...én már meguntam, hogy feleslegesen magyarázok, de remélem azért nem utálsz
2013. aug. 19. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/116 A kérdező kommentje:
nem nem utállak :P ,csak probáltam kiállni a favoritom mellett
2013. aug. 19. 18:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!