Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miéert b**izzátok le Justin...

Miéert b**izzátok le Justin Biebert? Mit tett ő nektek, ami fáj?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 91/116 anonim ***** válasza:
oké, de nem kell amiatt dühösnek lenni, ha valaki nem szereti (mert én sem), elmondtam a véleményem, és hogy miért b*zizzák le sokan, de a lényeg, hogy Te szereted, és élvezed a zenéjét, ne hagyd hogy mások befolyásoljanak :)
2013. aug. 19. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 92/116 anonim ***** válasza:
100%

Zenét ír? Hűha, épp tegnap láttam ezt a képet:

[link]

Dzásztin dalának az értelmetlen bugyuta szövegét 5-en követték el.

Aki tényleg zenét ír, az megoldja egyedül. (gyengébbek kedvéért a másik oldalon szereplő fickó)

2013. aug. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/116 A kérdező kommentje:
nem voltam és vagyok dühös...előző az akkor volt....
2013. aug. 19. 19:10
 94/116 anonim ***** válasza:

Mikor volt?

Dave Mustaine most is ezerszer értelmesebb szövegeket ír, mint Dzsaztin és csapata

2013. aug. 19. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/116 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nagy Megadeth rajongó (nálam ha big4-ról van szó, akkor a Metallica a favorit), de egyértelmű, hogy Dave és dzséjbí közül melyikük ér milliárdszor többet... (És még mielőtt félreértenél kedves kérdező, nem, nem az utóbbira gondoltam...)
2013. aug. 19. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/116 anonim ***** válasza:
Davenek egy baja van, hogy azt hiszi magáról, hogy énekes. :D
2013. aug. 19. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/116 anonim ***** válasza:
Na ezaz :D Bár nem olyan rossz a hangja, de sok nála sokkal jobb énekes van. Meg gitározni jobban tud mint énekelni :D
2013. aug. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/116 anonim válasza:
77%

Kérdező, egyszerű a válasz.

Ez nem irigységről szól, hanem arról, hogy nagyon túl van sztárolva a média által, annak ellenére, hogy egyáltalán nincs jó hangja. Az öltözködése, viselkedése engem nem érdekel, viselkedjen és öltözködjön úgy, ahogy ő jól érzi magát.

Egyedül a hangja az, ami miatt tényleg sokan nem kedvelik. Rengeteg tényleg KITŰNŐ tehetség nem, vagy csak alig kap lehetőséget a felemelkedésre, ő meg azért lett híres, mert "jaj de cuki", viszont a hangját nagyon sokszor autotune-nal javítják, mert egyszerűen NEM tud jól énekelni. És ezt NEM irigységből, vagy rosszindulatból mondom, ez TÉNY.

Azon kívül manapság eléggé beképzelt nagyképű lett, az ilyen fajta embereket pedig sehol sem szeretik, a való életben sem. Nagyképű azért, mert azt hiszi, saját maga érte el a "sztárságot", holott csak a média fújta fel ennyire, ő csak eszköz volt ehhez.


Ezért utálják nagyon sokan. Az igazságtalanságért, mert rengeteg nagyszerű és tehetséges énekes, aki autotune nélkül is tud nagyszerűen énekelni, eltűnik a süllyesztőben, nem kap lehetőséget. Őt meg csak úgy rugdalják felfelé a média világában, közbe meg irtó nagy egoista lett, mert azt hiszi, ezt mindent ő érte el egyedül.

2013. szept. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/116 anonim válasza:
100%

Kérdező, szánalmas buta kis picsusz vagy, és nem azért mert szereted JB-t.

Normális érved nincs mellette, csak sértegetni tudod a kommentelőket, akik nem értenek egyet a te rózsaszín ködös bálványkislányod "tehetségével".


Akkor elmondok valamit !

Én meleg vagyok. És még a melegek is szégyenlik ezt a nyálas kis idiótát, mert még a melegek többsége is férfiasabban néz ki, mint ő. Hangja autotune nélkül egy kalap sz@rt sem ér, és felőlem lepontozhatsz, de ez az igazság. Lehet, hogy sokan még ennyire sem tudnak énekelni, de még mindig normálisabb emberek az ilyenek. JB felénekel autotune-nal egy albumot, majd bunkó beképzelt módjára lenéz mindenkit, hogy ő mennyire "tehetséges. (szerinte)


Én meg tudod mit unok? Azt, hogy ha valaki elmondja az őszinte véleményét, az összes JB-fan tinipicsusz nekiesik, és egyből azt harsogják, hogy "csak irigy vagy".

Ha hiszed ha nem erre senki sem lenne irigy. Ha nekem ilyen hangom és kinézetem lenne, a minimum az lenne, hogy nem állok vele közönség elé. Nem hogy még nagyképűen autotune-nal....

2013. szept. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/116 A kérdező kommentje:

ember autotune nélkül énekel/t szerintem jól néz ki...1..először magadat nézd le melegnek.....majd a társaid,de ne Justint ..ennyi :P justin nem meleg...nem sértegetni akarlak...h meleg vagy..ezt írtam volna másnak is(aki nem meleg),h először magát melegezze le,ne a társait :p

jahh és hha annyira nem hiszed h nem autotunevel van jó hangja..akk a youtube-ba írd be h Kidrauhl

2013. szept. 4. 15:26
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!