Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miéert b**izzátok le Justin...

Miéert b**izzátok le Justin Biebert? Mit tett ő nektek, ami fáj?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:37
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/116 anonim ***** válasza:
82%
megszületett
2013. júl. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/116 A kérdező kommentje:
khhm na látjátok magatok se tudjátok miért,értelmes válasz persze nincs -.-
2013. júl. 27. 17:50
 3/116 anonim ***** válasza:
96%
Mert a puszta megjelenésével és viselkedésével szégyent hoz mindarra amit úgy hívnak:FÉRFI. De még nőnek is kevés lenne ez a gyerek. Ha lány vagy akkor úgysem értheted, nektek ő egy kis cukiság de nekünk csak egy irritáló fa*z. Még ha legalább jó zenét csinálna de még azt sem. Legalábbis nálam az ilyen Baby szintű dalok nem ütik meg a zene fogalmát. Szerintem értelmes választ adtam.
2013. júl. 27. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/116 A kérdező kommentje:
~eazy~ egyáltalán nem adtál értelmes választ...azért,mert 12-13-14 éves korában mutált a hangja azért még nem meleg... miért is hoz a férfiakra szégyent Justin Bieber???
2013. júl. 27. 20:08
 5/116 anonim ***** válasza:
96%
azért mert egy vinnyogós tyúkmellű kis pőcs aki olyan mint egy csaj
2013. júl. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/116 A kérdező kommentje:
-.- meghallgatnálak téged énekelni h hogy énekelsz...pfff Justin adakozik,segít a beteg gyerekeknek...stb...ti meg így lenézitek -.-
2013. júl. 27. 20:53
 7/116 anonim ***** válasza:
100%
Értelmes választ adtam csak épp te vetted támadásnak mert annyira odavagy érte. Bármit is írhatnék neked nem lenne értelmes mert annyira véded. A hangját nem tudom miért vetted ide, annak semmi köze ehez. De maga a megjelenése. Inkább emlékeztet olyanra mint aki készül felvonulni az Andrássy-n mintsem egy igazi férfira. Egy szóval se állítottam hogy meleg lenne de a külseje arra hajaz. Ha pedig van olyan amiért én lenézem az csak az hogy így elku*vult a médiának. Felvette ezt a kisfiús, cuki stílust amivel a tinilányok bálványa lett és ezzel keresi a millióit. Az pedig hogy adakozik az szép dolog de gyanítom ha nem lenne benne a médiában le se szarná az adakozást. De így hogy leadja a TV nagyon sok sztár adakozik hiszen ezzel is jó pontot szereznek a rajongóiknál. Szerinted ha lenne mondjuk összvissz 100 dollárja és nem lenne ilyen gazdag akkor is adakozna a szegényeknek meg betegeknek? Kétlem.
2013. júl. 27. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/116 anonim ***** válasza:
100%
Ez a kérdés provokatív,és csak indulatok keltésére alkalmas. Hiába írnám le, hogy mi a bajom vele, mert közölnéd, hogy nincs igazam, ahogy az eddigi válaszokat is személyes sértésnek vetted. De azért leírom, mi a bajom vele. Ha nem lenne/lett volna mögötte iszonyatos méretű, jól felépített médiakampány, és valami gazdag producer nem látott volna benne lehetőséget és csinált volna belőle minden alap nélkül sztárt, akkor most sehol sem tartana saját erejéből. Azzal jössz, hogy nem tudunkmég úgy sem énekelni, mint ő. Megeshet, de azt vedd figyelembe, hogy amit a 'zenéiben' hallassz, annál sokkal vacakabb a hangja, az autotune csodákra képes, az ő 'sztársága' is ékesen bizonyítja. Megnézném, hogyha egy garázsban, számítógép használata nélkül rögzítené egy elbumát, mint mondjuk a Foo Fighters, akkor az milyen lenne.
2013. júl. 27. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/116 anonim ***** válasza:
100%
Én csak azt nem értem, hogy ez a kérdés miért a zene témakörben van...
2013. júl. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/116 A kérdező kommentje:
kedves #8-as ha esetleg beírod youtubra,h Kidrauhl akk meglátod,h h énekel...
2013. júl. 28. 11:13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!