Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik szeretik Justin Biebert,...

Akik szeretik Justin Biebert, kifejtenék nekem, hogy miért szeretik?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem, de kíváncsi vagyok, hogy aki szereti őt, az miért szereti. Leginkább az érdekel, hogy csak azért bírjátok, mert helyesnek tartjátok, vagy a zenéje is bejön? Vagy előbb ismertétek-e a zenéjét, mint az arcát? (Ma már ez szinte lehetetlen, hiszen mindenhol ott van.) Vagy azért szerettétek meg a zenéjét, mert cuki? De bármi mást is mondhattok: miért szeretitek?


NEM ÉRDEKELNEK MÁSOK VÁLASZAI. Nem érdekel, hogy idejön valaki, aki nem szereti Justin Biebert, és elkezdi harmadik személyben írni, hogy "ők azért szeretik mert..." (és befejezi valahogy rosszindulatúan). A Bieber-rajongók válasza érdekel, mert komolyan végig akarom hallgatni őket. És nem érdekel a trollkodás sem. Én nem bírom Biebert, de megígérem, hogy kulturált leszek, amíg velem is mindenki az, és ha reagálok, légyszi Ti is reagáljatok! Mert rengeteg justin biberes kérdés van, és nagyon sok van a rajongók részéről, ahol megkérdezik, hogy miért utálják őt, és mikor kapnak választ soha többet az életben nem reagálnak, és még véletlenül sem mondanák el az érveiket (megjegyzem, elegáns... -.-). Szóval érdekel.


2013. júl. 15. 02:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
0%

Én Justin Biebert szeretem. Miért is? Jó képű (ez nem érdekel hogy milyen Conor Maynard elég ronda de a hangja viszont nagyon jó), nagyon jól tud énekelni.

Én meg azt nem értem miért tartsák b*zinak??

2013. júl. 15. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
90%
A nyelvtanórát tartsák inkább
2013. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Én nem mondtam rá soha, hogy b*zi, szóval tőlem ne kérdezd. Itt sem írtam ilyet. Második, Rád nem voltam kíváncsi. Első, Neked köszönöm a válaszod! Várok még továbbiakat is. De ha azt állítod, hogy nem érdekel, hogy néz ki, minek írod ide, mikor az a kérdés, mért szereted?
2013. júl. 15. 22:18
 4/17 anonim ***** válasza:

*félénken felemeli a kezét*

Elmondhatom hogy én miért nem szeretem?Nem rondán,és egyszerűen kifejezve?

2013. júl. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Hát elmondhatod végül is, de én nem erre vagyok kíváncsi. Bocsi.
2013. júl. 20. 04:06
 6/17 anonim ***** válasza:
sziaa én azért szeretem,mert egy átlagos tinibol ki lett,azért mert jó a hangja,jóképü,és cukii meg minden
2013. júl. 27. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
De épp ez az, hogy szerethetsz egy énekest azért, mert cuki és jóképű?
2013. júl. 27. 20:31
 8/17 anonim ***** válasza:
előző voltam én sem tudom,de egyszerűen minden hibájával szeretem meg minden
2013. júl. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:
Értem, csak igazából azért tettem fel a kérdést, mert kíváncsi voltam, vajon mennyit számít valójában a zene, és mennyit az illető külseje, de nem nagyon cáfoltátok meg az elgondolásomat. Bár nem is érkezett sok válasz.
2013. júl. 27. 20:54
 10/17 anonim ***** válasza:
utsó vagyok...jól énekel...jó a hangja...
2013. júl. 29. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!