Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van olyan fiú aki szereti...

Van olyan fiú aki szereti Justin Bieber zenéjét?

Figyelt kérdés

nekem a gyerekkel semmi bajom nincsen azon kívül hogy a semmiből lett híres.állítólag megszenvedett a hírnévért.szerintem max annyit szenvedett hogy a saját hangját kellett hallgatnia de ebbe ne menjünk bele..

Van olyan fiú aki szereti?

Vélemények is érdekelnek!


a 8 és 12 év közötti korosztály kerüljön mert ezek szeretik nagyon ezt az inast és nem kell a k*csögözés holott azt se tudják mint jelent! :DD


2013. jún. 21. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Én köszönöm neki,de csak azért mert különböző énekesnők (nem túl híresekre gondolok, pl. Alex G, Madelyn Bailey) egész jó Cover-eket csinálnak belőle! :)
2013. jún. 21. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%

Én csak a Boyfriend-et hallottam és az tetszett!

Egyébként sztem mi srácok inkább elvből utáljuk Justin-t, nem azért mert van bármi kivetni valónk...

Azon kívűl h döglennek érte a lányok! Ez az utálat ink. irígységből fakad!!!!!


(Ja és 18 éves rocker vok):D

2013. jún. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

irigységből fakad... hogyne


én a hátam közepére se kívánom azt a kis görcsöt aki szponzorokkal karöltve érte el azt amit.

akik nem bírják szerintem csak tisztában vannak azzal, hogy mi érték és mi nem az. ez a rakás kis bu zi bíbör, 1d, egy kaptafára épülnek...


(15/L félreértés ne essék, nem egy újabb irigy srác)

2013. jún. 22. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

kb. igaz! :DD

de még ha féltékenyek is,mire?0 férfiasság plusz nem a csajok hanem a kislányok(8-12ig) buknak rá csak!:D

2013. jún. 22. 07:25
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
voltak de egy revolverrel megoldottam ezt a problémát
2013. jún. 27. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
jól tetted! :D csak így tovább!
2013. jún. 27. 08:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!