Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen gitárt vegyek? Bővebben...

Milyen gitárt vegyek? Bővebben benn.

Figyelt kérdés

Adott maximum 38.000 Ft. Fémhúros akusztikus gitárt szeretnék venni. Ezeket néztem ki:

- Yamaha F-310

- Fender CD-60

- Cort AD810

- Epiphone DR-100

Mondhattok mást is. Főleg Beatles, Stones és hasonló klasszikusokat szeretnék játszogatni.

Indoklást is kérnék, hogy miért. Időtálló gitár kéne, hosszú évekig meglenne és jó ideig nem szeretnék húrokat cserélni rajta!



2013. júl. 11. 20:19
 1/3 anonim ***** válasza:

Cort AD810, több éve megvan, semmi bajom vele, árához mérten jó hangszer. Tudom ajánlani.

De egyébként a többi is nagyjából ugyanez a kategória lehet.


Viszont nem árt, ha tisztában vagy vele, hogy a húrok cseréje nem a gitáron múlik. :)

A húr használat közben koszolódik és természetesen elhasználódik egy idő után. Hogy milyen gyakran kell cserélned, attől függ, mennyit játszol rajta és mennyire tisztítod le utána, vagy hagyod koszolódni és korrodálódni.


[link]


Persze megteheted, hogy nem cserélsz rajta hosszú ideig, de akkor számolnod kell vele, hogy egyre döglöttebb lesz a hangzása, elhangolódik könnyebben, zörög, ilyesmi.

2013. júl. 11. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én is ugyanígy indultam Beatlest és hasonlókat akartam játszani.Én végül is Fendert vettem és nagyon jól bevált!
2013. júl. 11. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ugyan ilyen Fenderem van..nem bántam meg,hogy ezt választottam :)
2013. júl. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!