Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Akik szeretik Justin Biebert,...

Akik szeretik Justin Biebert, kifejtenék nekem, hogy miért szeretik?

Figyelt kérdés

Én nem szeretem, de kíváncsi vagyok, hogy aki szereti őt, az miért szereti. Leginkább az érdekel, hogy csak azért bírjátok, mert helyesnek tartjátok, vagy a zenéje is bejön? Vagy előbb ismertétek-e a zenéjét, mint az arcát? (Ma már ez szinte lehetetlen, hiszen mindenhol ott van.) Vagy azért szerettétek meg a zenéjét, mert cuki? De bármi mást is mondhattok: miért szeretitek?


NEM ÉRDEKELNEK MÁSOK VÁLASZAI. Nem érdekel, hogy idejön valaki, aki nem szereti Justin Biebert, és elkezdi harmadik személyben írni, hogy "ők azért szeretik mert..." (és befejezi valahogy rosszindulatúan). A Bieber-rajongók válasza érdekel, mert komolyan végig akarom hallgatni őket. És nem érdekel a trollkodás sem. Én nem bírom Biebert, de megígérem, hogy kulturált leszek, amíg velem is mindenki az, és ha reagálok, légyszi Ti is reagáljatok! Mert rengeteg justin biberes kérdés van, és nagyon sok van a rajongók részéről, ahol megkérdezik, hogy miért utálják őt, és mikor kapnak választ soha többet az életben nem reagálnak, és még véletlenül sem mondanák el az érveiket (megjegyzem, elegáns... -.-). Szóval érdekel.


2013. júl. 15. 02:25
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
De ez volt az, amiért megszeretted? Vagy előbb az arca tetszett?
2013. júl. 30. 00:30
 12/17 anonim ***** válasza:
elöször a HANGJA..aztán ahogy nőttem,úgy kezdett érdekelni
2013. júl. 30. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Értem. Köszi.
2013. júl. 30. 13:18
 14/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a hangja miatt tartják b*zinak. Illetve, az akkori énje miatt, mikor az első számait énekelte. Ugye akkor még fiatalabb volt meg minden. Azóta persze már "megkomolyodott" a hangja is. Én személy szerint először a rádióban hallottam a "Baby" című számát (pár éve), és nem tudtam ki az énekes. Kislányos hangnak tűnt.. Nagy meglepetés volt, mikor utánajártam, hogy ki is ő. Szerintem ez az érzés nem csak nálam jelentkezett. Ekkor elkezdődött az, hogy ilyen b*zi, olyan b*zi és ez a vélemény azóta megmaradt. Hiába változott meg Justin, a vélemények ugyanazok. Bocsi, hogy nem a kérdésre válaszoltam, de ezt le kellett írnom :)
2013. szept. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

pedig pont ellenkezőleg gondolom. Szerintem most sokkal inkább úgy néz ki, régen csak szimplán gyerek volt. De én ebbe a dologba nem szeretnék belemenni, mert én ilyen értelemben nem csúfoltam.


Én nem szeretem őt, de azért, mert nem tartom tartalmasnak a dalszövegeit, és szerintem a legtöbb dala ugyanarról szól. Nekem a hangjával nincs bajom.

2013. szept. 8. 20:44
 16/17 anonim ***** válasza:
Nekem sokáig közömbös volt. Ha hallottam azt a nevet, hogy Justin Bieber, akkor csak arra gondoltam, hogy egy 16 éves valaki, nem nagy cucc. Aztán elkezdtem utálni. Mindenféléket mondtam rá, anélkül, hogy megnéztem volna 1 videóját vagy végighallgattam volna 1 dalát is. Miért? Mert ez volt a köztudatban. ( Ez akkor volt amikor 18 éves lett) És elvileg akkor vehette volna feleségül Selena Gomez-t na nem is az érdekes, hanem az, hogy akkor először megnéztem pár videóját, hogy ki is ez a b*zi. És hallottam a dalát: hmmm ez nem is olyan rossz. Néztem a videóit: hmmm egész cuki. És így szerettem meg! De ez még csak a kezdet volt. Mindent amit lehetett elolvastam róla a neten az újságokban, láttam, hogy egy szegény gyerekből lett ilyen sikeres, láttam, hogy milyen tehetséges, láttam, hogy milyen aranyos mindenkivel. De közbe jött a "sokk" mert én úgy szerettem meg, hogy még ilyen kicsi meg ilyen kuglihaja van. De akkor amikor megszerettem már nem ilyen volt. Akkor nagyon magam alatt voltam. Egyfolytában csak ez járt a fejemben. De aztán megbarátkoztam a mostani Justinnal is. Belegondoltam, hogy belül még mindig ugyanolyan. Belül még mindig az a kicsi cuki fiúcska csak már érettebb. És ha ebből nem lett volna egyértelmű: azért szeretem mert jó a zenéje, sokat adakozik, nagyon aranyos, láttam, hogy egy szegény gyerekből lett ilyen, mindig viccelődik, és pénzen kívül pl. múltkor segített felépíteni egy iskolát valami dzsungelben vagy nemtom, hogy hol ( Mondhatjátok, hogy csak a kamera kedvéért egy képre odaállt aztán kényelembe helyezte magát, de van egy bizonyítékom: van róla egy másik kép is ami akkor készült, és tiszta verejték a homloka, mellesleg a cipőjét is odaadta ami rajta volt)és tényleg helyes is, nem mondom hogy engem a külseje egy cseppet sem érdekel mert ez nem igaz. Amúgy hozzátenném, hogy a zenéjét apukám is szereti, akit szerintem hidegen hagynak a kockái :DDD Bocsi, hogy itt egy egész élettörténetet írtam, de úgy éreztem muszáj volt :)
2013. nov. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Köszi az alapos választ! Megtudhatom, hány éves vagy?
2013. nov. 17. 19:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!