Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miéert b**izzátok le Justin...

Miéert b**izzátok le Justin Biebert? Mit tett ő nektek, ami fáj?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/116 anonim ***** válasza:
100%

ismét 28 as vagyok

hogyha az általam linkel férfiak fiatal kori képeit nézzük, rájöhetünk, hogy akkor is férfiasabbak voltak justin biebernél:


hugh jackman sosem volt nőies:

[link]


billie joe armstrong is férfineműnek nézett ki:

[link]


és hogy bebizonyítsam, hogy ez nem csak az arcvonásokon múlik, utolsó alanyomról nőiesebb képeket kerestem:

[link]

(azért remélem mindenki rájön hogy a jobboldali)


[link]


ugyanis hugh, billie, és michael nem metroszexulálisok. (a gyengébbek kedvéért a metroszexuális azt jelenti, hogy túl sokat foglalkozik a külsejével, és a szépségápolással, gyakran többet mint az átlag nő, nőkre nem mondják) és justin biebert nyugodtan besorolhatjuk a metroszexuálisok közé. és ez nem kicsit nőies tulajdonság.

2013. aug. 4. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/116 A kérdező kommentje:
takarodj már -.-
2013. aug. 4. 20:46
 33/116 anonim ***** válasza:
100%
Hát te kérdezted :'D
2013. aug. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/116 anonim ***** válasza:
88%
Látszik a kedves kérdező értelmi színvonala. Mikor nincs jobb ellenérved, mint hogy "takarodj már", akkor csak röhögni tudok rajtad :D
2013. aug. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/116 anonim válasza:
Amúgy hogy én se unatkozzak ez a JB-s fasz"ság olyan mint egy elcseszett kiba"szott mutálódott vírus amire csak az az ellenszer hogy elnövik de én azért oda mennék minden kis fasz"low divatdrukkerhez hogy: Héj, Mr Chernobil ne sza"rj majd elnövöd. Ja és az ilyen nem férfi. AZ ilyen sza"r életűt meg se lehet verni, mert az első ütéstől meghal azt áshatod el a hátsó kertben xD.
2013. aug. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/116 anonim ***** válasza:
100%
én vagyok az akitől kérdezted hogy milyen zenét hallgatok. Például Green Dayt (az énekesére, Billie Joe-ra mondtad hogy "van egy feje") My Chemical Romance-t, Paramore-t, Avril Lavigne-t, Rolling Stonest, SOAD-ot, Nirvanat, és hasonlókat. Nem hinném hogy összefér JB-vel, mert ez zene. Mindegy, mondtam már hogy ízlésről nem érdemes vitatkozni
2013. aug. 5. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/116 A kérdező kommentje:
hátt nem tudom kedves utolsó hogy kiket neevezel te zenészeknek de m1
2013. aug. 6. 13:04
 38/116 anonim ***** válasza:
100%
:) no comment...
2013. aug. 6. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/116 anonim ***** válasza:

#32 vagyok

egyet értek, no comment :'D

2013. aug. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/116 A kérdező kommentje:
halljátok..nehogy már a saját kérdésemhez ne commeenteljek ???-.-
2013. aug. 6. 18:47
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!