Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miéert b**izzátok le Justin...

Miéert b**izzátok le Justin Biebert? Mit tett ő nektek, ami fáj?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/116 A kérdező kommentje:
jahh és #9-es nem tom h h tartozik a zenéhez..talán mert Jb a legsikeresebb tiniénekes
2013. júl. 28. 11:16
 12/116 anonim ***** válasza:
100%
Azért mondtam hogy nem értem mit keres itt a kérdés, mert amit ő művel, az nem zene. Rosszabb az ütemezett mosógépfrekvenciánál is, és ez nagy szó...
2013. júl. 28. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/116 anonim ***** válasza:
100%
Ja meg amúgyis. Ha a kornyikálását zenének is vennénk (azon kívül hogy a plafon rámszakadna) akkor sem ide tartozik a kérdés. Tudtommal van "sztárok" kategória, ott keltsd a feszültséget ezzel a primitív kérdéssel...
2013. júl. 28. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/116 A kérdező kommentje:

am meg 1...Justin érdeked módon a legkedveltebb énekes

2...Nem mind1 neked h hova írok kérdést???? -.-

2013. júl. 28. 12:24
 15/116 anonim ***** válasza:
100%
Végülis mindegy, csak ha nem ide írod, akkor nem botlok bele, és nem nézlek hülyének...
2013. júl. 28. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/116 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan pontozz le,kedves kérdező, de te vagy az élő példa arra, ahogyan szégyenletes módon elérik az ilyen 'sztárok' hátterét szolgáltató marketingesek, hogy a rajongók nagy része fanatikus legyen. Amúgy fogadjunk, hogy 12 és 16 év közötti lány vagy, mert más nem szeretheti ilyen fanatikusan azt szerencsétlen srácot...

Majd idővel megjön az eszed,és kialakul a saját ízlésed, aztán akkor rájössz, hogy nem az a jó, amit mindenki sztárol.

2013. júl. 29. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/116 A kérdező kommentje:
kedves utolsó..nem pontoztalak le...sőt...tehát iggen 13 vagyok..de olyan is van aki 16+ éves és szeretik...
2013. júl. 29. 19:52
 18/116 anonim ***** válasza:
100%
És ahoz mit szólsz kedves kérdező hogy a kedvenced a saját rajongóit köpködi le? Most szerinted egy ilyen ember megérdemli hogy tiszteljék?
2013. júl. 29. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/116 A kérdező kommentje:
kedves ~eazy~ lehet h PS ..és nem tudhatod..am meg már mondtam,h minden hibájával szeretem :P
2013. júl. 29. 21:07
 20/116 anonim válasza:
10%

~ eazy ~


te most komolyan elhitted ezt a baromságot? :D ha nem tűnt volna fel, a média bármiről bármit ír, mindig eltúlozza. igen köpött és tudom hogy nem a legszebb dolog csak úgy köpködni valahonnan, de azért ne legyen már ebből ilyen szarkavarás hogy a rajongóit köpte le...ő egyenesen lefele köpött, ami azt jelenti hogy közvetlen a hotel elé köpött és a rajongókat nem engedték 5-10 méternél közelebb...a képet amit bevágtak a többi képhez mondván hogy itt a bizonyíték hogy leköpte őket mert sírnak a lányok, csak gugliból lett lopva ( itt az eredeti cikk, több mint 2 éves :) [link] ) aztán az is lehet hogy csak egy fára köpött mert az is volt ott (és csak megjegyzem hogy egy fa sokkal magasabb mint egy ember, csak hogy te is megértsd a buta kis fejeddel). ja és azt persze senki nem említette meg sehol hogy még aznap előtte forró csokit vitt a rajongóinak és együtt hallgattak pár számot amiket még nem adott ki :) nem kell minden szart elhinni amit a média összehord, pont ezt akarják elérni hogy mindenki utálja és ti még el is hiszitek hogy ezzel majd eléritek hogy eltűnjön, de csak szólok hogy épp tegnap írt történelmet (nem először), mivel ő az egyetlen és legelső előadó akinek egy száma 12-szeres platinalemez lett :) ja és azt meg sem említem hogy a Chopard Diamond díjat is megkapta nemrég, azért mert több mint 100 millió albumot adott el világszerte és rajta kívül, 12 év alatt eddig 6 előadó kapta meg ezt a díjat, mint például Michael Jackson, a Beatles vagy mondjuk Bon Jovi. Ő már most, 4 év alatt elért annyit mint mások egész karrierük alatt sem fognak. Persze tudom, neki sokkal könnyebb dolga van mint például Elvis Presley-nek volt mivel manapság itt az internet így könnyebben megy a reklámozás meg minden, de attól még ha tetszik nektek ha nem ő igenis sikeres és az utálkozásotokkal az ég világon semmit nem fogtok elérni :)

2013. aug. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!