Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miéert b**izzátok le Justin...

Miéert b**izzátok le Justin Biebert? Mit tett ő nektek, ami fáj?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:37
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 21/116 A kérdező kommentje:
utolsó köszönöm..belieber vagy???
2013. aug. 1. 19:48
 22/116 anonim ***** válasza:
95%

"mivel manapság itt az internet"

Köszönjük emese fogalmad sincs a zeneiparról.

2013. aug. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/116 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj én nem akarok semmit elérni. Csak kifejtettem a véleményem hogy utálom ezt a kis ge*it és ennyi. A többit rátok hagyom. Szeressétek csak nyugodtan amíg még lehet. Az ilyen jött-ment tinisztárok általában néhány év alatt kimennek a divatból, a régi rajongóik is szép lassan felnőnek és jobb esetben rájönnek hogy nem is olyan hű de nagy zene 3 percig azt hallgatni hogy: oh baby baby baby. De mindegy is, hallgassátok ha nektek ez a jó:D
2013. aug. 1. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/116 anonim válasza:
17%

kérdező: aha :D


#23 felfogtad egyáltalán hogy mit írtam? :D


~eazy~

"utálod" haha. és nyilván csak az az egy száma van XDDD te komolyan még mindig ott vagy leragadva? elég szánalmas :D de igazad van, hagyd csak ránk, attól mert nektek nem tetszik és itt erőlködtök hogy mennyire szar meg etc. attól még nem lesz az xd

2013. aug. 1. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/116 anonim ***** válasza:
100%

Tudom hogy nem fog tetszeni a válaszom, mert nem vagyok belieber, de azért leírom. Nem az a gondom vele hogy esetleg meleg(nak néz ki...), bár tény hogy elég lányos a külseje. (kisfiús arc, ékszerek, gondosan beállított haj, és némelyik képén mintha ki lenne sminkelve, magas, nyávogós hangja van stb.) A valódi baj, hogy egyszerűen képmutató. Végülis ki ő? Egy sokak szerint tehetséges srác, akinek volt egy jó lehetősége. Ezért baromi hálásnak kéne lennie. Ehelyett nagyképű, azt hiszi, övé a világ, és magasról tojik az egyszerű emberekre. Botrányt botrányra halmoz. Utána fedig próbál kompenzálni a (számára) filléres adományokkal. Ha nem lenne médiaszereplő, tizedennyit se jótékonykodna. A JB fanok meg csak ezt látják meg a rózsaszín ködtől, hogy jótékonykodik, adományoz, segít. Azt nem hogy részeg, bunkó, botrányosan viselkedik, mert az nem illik a "jókisfiú, cuki srác" imidzsébe. Ő meg persze nem siet helyesbíteni, mert nagyon is kényelmes neki így.


Ezen kívül ő is egy a sok "megcsinált" sztárból. Te komolyan elhiszed hogy az adományokat, nyilatkozatokat, interjúkat és a nyilvános szerepléseken a viselkedését ő találja ki? A menedzsere, a sajtósa, a stylistja, de nem ő. Akkor önmaga, amikor bulizik, arról meg szégyenletes képek keringenek a neten. Keress rá!


Mondhatod erre hogy a média hazudik. meg photoshop, és teljesen igazad lesz. De a justinbieberfanclub, és az istenítő cikkek, tökéletes képek is a média termékei. Hazugság, photoshop :)


U.I.: DIREKT nem írtam hogy rossz a zenéje, mert én borzasztónak tartom, de a zene mint olyan ízlés kérdése, nem zavar hogy ki mivel pusztítja a hallását amíg nekem nem kell hallgatnom. Te meg vasószínűleg az én zenéimtől kapnál agybajt.

2013. aug. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/116 A kérdező kommentje:
utolsó mit hallgatsz??? xĐĐĐ
2013. aug. 4. 15:11
 27/116 anonim ***** válasza:
100%

hogyha még eddig nem tűnt fel, hogy leköpte a rajongóit, akkor tessék. amugy bíbörkére nem lehet azt mondani hogy férfi...

haladjunk szép sorjában:

-amikor először meghallottam a rádióban, azt hittem hogy miley cyrus

-azóta még nem változott a hangja

-néha kimondottan úgy néz ki mint egy lány: [link]


-EZEK férfiak:

[link]


[link]


[link]


-EZ nem:

[link]


-ráadásul egy normál, nem beképzelt férfinek van annyi méltósága, hogy ilyen semmi kis tehetséggel NE csináljon "sztárt" és azzal együtt hülyét is magából.


remélem így választ kaptál a kérdésedre :)

2013. aug. 4. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/116 A kérdező kommentje:
utolsó ...akit te férfinak gondolsz...Justint miért nem..sztem te örülnél ha így néznél ki
2013. aug. 4. 18:24
 29/116 A kérdező kommentje:
am nem azért de a te férfi ideálljaid közül a második..az egy baba???mert úgy néz ki...hát van egy feje..
2013. aug. 4. 18:31
 30/116 anonim ***** válasza:
100%

Ne légy igazságtalan, akiket linkeltél azok a Férfiak jóval idősebbek a képeken, mint Justin most.

Hasonlítsuk össze Férfiak, ennyi idős kori képeivel.

[link]



Szóval, Bieber ennyi idősen is csak egy kislánynak néz ki

2013. aug. 4. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!