Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miéert b**izzátok le Justin...

Miéert b**izzátok le Justin Biebert? Mit tett ő nektek, ami fáj?

Figyelt kérdés

2013. júl. 27. 17:37
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯
 101/116 anonim ***** válasza:
az előző nem mondta jbre hogy meleg :) csak hogy egy meleg is férfiasabban néz ki nála...ami igaz is lehet...mondjuk nem minden esetben, de általában
2013. szept. 4. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 102/116 anonim ***** válasza:
100%

50 hozzászólást elolvastam, és jól szórakoztam, köszönöm szépen:D

én nem mondtam soha, hogy meleg, de abba törődj bele, hogy nem túl férfias. De erre térjünk vissza, ha 30 éves lesz:)

Nekem nem tett semmi olyat, ami fájt, de van egy érdekes múltam vele kapcsolatban:D

Mikor annyi voltam mint Te, rendesen belezúgtam, de a mostani koromra megjött az eszem, és próbálok színvonalas zenéket hallgatni, nem pedig egy nyálgép kornyikálását. Mondjuk én elég rég hallgattam a számait, de csak hogy te örülj belenéztem egy 2013-as videójába is. Hát nálam mostanra annyit elért, hogy ha bekapcsolom a számot, és becsukom a szemem, nem egy lány hangot fogok hallani, hanem egy 14 éves fiú éneklését. Egyébként miért pontozod le azokat, akik nincsenek jó véleménnyel a szerelmedről? Hisz' Te tetted fel a kérdést... gondolhattad volna, hogy nem "Úristen Justin olyan hejes h elolvadok ohh ha látnám élőbe elájuulnék *_* teljesen oda wok érteee<3333" színvonalú válaszokat fogsz kapni:) Egyébként én sok sikert kívánok neki, remélem megjön az esze, vagy rendesen bemutál, vagy mittomén' de ha összehoz egy hallgatható számot, megígérem, hogy nyilvánosan ki fogom ide írni, hogy: emberek tévedtünk! Justin még lehet VALAKI!!! Nah gyere, pontozz le ;) :))

2013. szept. 9. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/116 anonim ***** válasza:
52%

"az is a bajotok,hogy ő a legsikeresebb éneekes"


wáháááááááááááááh ez kiverte a biztosítékot!!!!! legsikeresebb??? én meg Ferenc pápa... Úristen!!!

2013. szept. 9. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 104/116 A kérdező kommentje:
előző legnormálisabb válasz...utolsó akk is ő a legjobb
2013. szept. 11. 07:02
 105/116 anonim ***** válasza:
76%

szerinted. Ez ízlés, már többször írtam Neked, hogy ízlésről nem érdemes vitázni: van aki a fekete nadrágot, van aki a pink szoknyát szereti, van aki imádja a spenótot, van aki utálja, van aki Barátok köztöt néz, van aki művészkilmeket, van aki JB-t hallgat és van aki mondjuk 1D-t, rockot, rapet, hip-hopot, metalt vagy dubstepet hallgat. Mind különbözőek vagyunk, és ez így is van jól.


Viszont a kérdésed nem arra irányult, hogy szerintünk is jó-e JB zenéje vagy sem, hanem arra hogy MI MIÉRT MONDJUK HOGY B***! Ezt pedig sokan leírták, nagyon is kulturáltan.

2013. szept. 11. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 106/116 anonim ***** válasza:
100%

Megpróbálok kulturáltan válaszolni, de nem olvastam végig a kommenteket, csak odáig, ahol valaki a Bon Jovira hivatkozott. Nem tudom, hogy Justin Bieber eladott-e 100 millió lemezt, elhiszem, ha azt mondod, de amúgy a 120 milliót adott el 2 éve, azóta kb. 150-et, és Jon Bon Jovi véleményét meghallgathatod Bieberről, Lady Gagáról meg a többiekről a bécsi koncertje közben elmondott szövegében.


Én sosme b**zizom le Justont, mert szerintem ez nem igaz. vagy lehet, hogy igaz, de nekem tök mindegy, engem nem zavarna, ha az lenne, vannak jó meleg énekesek a világon. Azt is hülyeségnek tartom, hogy sokan az öltözködése miatt szólják le, mikor a mai srácoknak sajnos a fele pont így öltözködik.

Szóval szerintem tök hülyék, akik ilyeneket mondanak, mert ennek nem sok köze van a zenéhez. Annak a rajongónak is hiszek, aki azt állítja, hogy nem a rajongóira köpött, csak leköpött valahonnan, mert én is így gondolom, bár iszonyatosan primitív, alpári, közönséges, és kulturálatlan dolognak tartom, amikor valaki köpköd, főleg, ha előttem teszi az úton, olyankor a r*****dt anyját....


Akkor miért utálom?

Először is én nem gondolom, hogy nem tud énekelni, és a hangjával sincs bajom, vannak énekesek, akiknek magas a hangja, mégis jó (Mika, a Savage Garden énekese, a RATT együttes énekese utóbbi '80-as évek glam metal]). Szóval nem a hangjával van bajom, hanem azzal, hogy tuti, hogy feljavítják a stúdióban. Persze mondhatod, hogy honnan tudom, igazából csak sejtem, de ha nincs ebben igazam, akkor vannak további érveim.


Számomra a dalszöveg nagyon fontos. Az ő dalai konkrétan a semmiről szólnak. Értem én, hogy fiatal, stb., de szerintem szégyen, hogy valaki egy szerelmes számban csak annyit tudjon mondani valakinek, akibe állítólag szerelmes, csókolj meg a fagyöngy alatt, meg ilyenek.

Azon kívül playbackel.


Azon kívül valóban elég beképzeltnek tűnik.


És ne haragudj, kérdező, de a rajongói is picit idegesítőek. Én nem tartom jónak, hogy azt mondják az emberek, hogy 13 évesek rajonganak érte, majd kinövik. Én 12 évesen lettem nagy Bon Jovi rajongó. 12 évesen kaptam az első rock történetéről szóló könyvemet, a '60-as évektől kezdve a mai napig minden zenét hallgattam, Status Que, Sweet, '80-as évek glam metal, de maiakat is. Az életkor nem kifogás. Az életkor csak annyit jelent, hogy az ember idealizálja ezeket a sztárokat, ezzel ninc sis baj, én is idealizáltam Jon Bon Jovi 12 évesen, de az, hogy KIT idealizálunk, az 12 évesen is rajtunk múlik, szóval csak azért, mert valaki fiatal, én ezt nem tudom elnézni. Amikor én voltam egy idős veled, Tokio Hotel, No Thanx, Blog 27, stb. voltak az aktuális tinisztárok, és mégsem hallgattam őket, szóval ne jöjjön senki az életkorral.

Engem idegesít, hogy nem láttok a dolog mögé, és tényleg elhiszitek, hogy 50 évesen is híres lesz (láttam ilyen kérdést), meg hogy azzal érveltek, hogy hányna szeretik. És akkor mi van? Ha maga einstein szereti őt, akkor sem fog jobban tetszeni, mert ez az én véleményem, nem Eisteinné. Amúgy én is megnéztem már JB videót, szóval én is gyarapítottam a nézettséget, de ettől még nem lett jobb. Annak idején a Mizu klipjét is mindenki azért nézte, mert tudni akarta, mi ez, amiről mindenki beszél mostanában.


Folyton jöttök ezzel, hogy adakozik. Mért, ki nem? Maradjunk a Bon Jovi példánál. Ők a hurrikánok idején nem csak adakoztak, de személyesen odamentek házat építeni, meg kifesteni a falat (az egyik bandatag helyi körökben ismertebb festő). És akkor mi van? Ájuljak el tőle, hogy mekkora arcok? Forgattak belőle egy klipet, és szerintem több pénzt kaptak a klipért, mint amennyit adakoztak. Bieber is többet keres azzal, hogy adakozik, mint amennyit adakozik. De ha nem is így van: komolyan, és ha adakozik, akkor mi van? Minden, de MINDEN sztár adakozik, az összes. Kivétel nélkül.

És most akkor mi van amúgy is. Nem a zenéje alapján kéne eldönteni, hogy szereted-e?

Azt is hallottam már, hogy azért playbackel, mert közben táncolnia is kell. Nos, nem kötelező táncolni, azon kívül sokan egyszerre is tezsik a kettőt, lásd: Michael Jackson, Mika, vagy bármelyik '90-es évekbeli fiúbanda (mert JB sem táncol oylan megerőltetően, igazából a táncosai mozognak, nem ő). De nem kötelező ám táncolni. Egyes helyeken nem baj, ha playbackel. Pl. műsorokban. Sokszor ott kötelezik az előadókat erre, mert nincs technika, vagy a műsor producere nem vállalja az élő adásban, hogy valami hiba legyen, ott sokszor még a legnagyobbak is playbackelnek. De koncerten, vagy fesztiválon egyszerűen gáz. A jó énekesek koncerten jobbak mint a stúdióban - hallottad már ezt a mondást?

És jöttök azzal, hogy irigyek vagyunk. De mire? Én nem akarok énekes lenni. És marha gazdag sem, csak annyira, hogy megéljek belőle, de nem akarok párduc mintás Ferrarit venni. Majd ha Justin bieber saját könyvkiadót alapít,. akkor fogom irigyelni, mert én speciel szerkesztő szeretnék lenni.

Vagy hogy mi hogy énekelünk. Hát és ha nem tudok énekelni, akkor nem mondhatok véleményt? Te tudzs énekelni? Ha nem tudsz, akkor te mért mondhatod azt, hogy Jb jó? Azt mondhatod, hogy jó, csak azt nem, hogy rossz? Futóversenyző sem vagyok, de meg tudom állapítani, hogy valaki beért-e a célba.

Meg hogy jobb dalt írunk-e nála. Ilyet is hallottam már. Az nem baj, hogy nem ő írj a dalait, nem érthet mindenhez, de nem kell minden baromságot elénekelni, amit az ember elé tesznek. És ami azt illeti, jobbat írok nála (szöveget).

Szóval kicsit az embereket ez az elfogult rajongás is idegesíti, meg az ilyen kérdések. Persze azt kérdezel, amit akarsz. Én amúgy tényleg elismerem, hogy az utálkozók teljesen bunkók sok esetben. De te tényleg elfogultan válaszolgatsz, mindegy, ki mit mond.


És ami még zavar: az, hogy azzal lett sztár, hogy jól néz ki. Nem fogom letagadni: szerintem sem néz ki rosszul (vagy régebben így volt), és nem rossz a hangja, de nehogy már ezért legyen énekes. Akkor menjen modellnek, vagy valami. Ez olyan, mintha azért lennék híres táncos, mert jól főzök. Közben meg nagyon tehetséges énekesek nem elég helyesek.


Ez az én bajom, és ezért b**zizzák le őt sokan, de újra szeretném hangsúlyozni, hogy szerintem ilyet mondani rá elég csúnya, minden értelemben (akár vele szemben, akár előítéletességből), és abban is igaza van valakinek, hogy aki utálja, minek foglalkozik vele. Ez is jogos. Bár a csapból is ő folyik, szóval nehéz ignorálni.


20/L

2013. szept. 12. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/116 anonim ***** válasza:

"Nem tudom, hogy Justin Bieber eladott-e 100 millió lemezt, elhiszem, ha azt mondod, de amúgy a 120 milliót adott el 2 éve, azóta kb. 150-et, és Jon Bon Jovi véleményét meghallgathatod Bieberről, Lady Gagáról meg a többiekről a bécsi koncertje közben elmondott szövegében. "



bocsi, mármint a Bon Jovi adott el több, mint 120-at

2013. szept. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/116 anonim ***** válasza:

Ja, még a tánc közben való énekléshez akartam írni, hogy Pink éneklés közben artista mutatványokat mutatott be. Ez lehet, hogy nem egészségtelen a hangszálaira, de ha bevállalta megtette. Tudom, mert ott voltam.


Bocs az elgépelésekért.

2013. szept. 12. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 109/116 anonim ***** válasza:

*egészséges


Bocs, késő van, és sietek, de légyszi a tartalmat nézd. Tényleg sok mindent elírtam, de ne ebbe köss bele, köszi.

2013. szept. 12. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/116 anonim ***** válasza:

"#75 válaszoló ...úrissten kussolj már ezzel az aranygyermekkel...hány éves vagy hneked gyereked van???-.-

am meg arról nem hallottatok h utána Ju behívta őket forró csokira és olyan zenéket adott elő nekik,amit még belieberek nem hallottak??"


ilyet sok énekes tett. de tényleg.

2013. szept. 12. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!