Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » A sárkány 3 feje?

A sárkány 3 feje?

Figyelt kérdés
A tűz és jég dala / Trónok harca

2014. okt. 4. 19:22
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
Dragonbitch, AA-Jon, Tyrion
2014. okt. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
20%
Cersei, Ramsay, Penny
2014. okt. 4. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:

Én leginkább a Dany-Aegon-Tyrion tudnám elképzelni, mert:

A sárkány 3 feje gondolom 3 sárkánylovas és Dany már az egyik.

Aegon ha Targaryen ha nem, valyriai vonásokkal rendelkezik és mivel mindig valyriai vérből származó személy volt sárkánylovas, ezért én őt eltudnám képzelni.

Tyrion sokszor emlegette a sárkányokat. Régebben pletykáltak arról,hogy Aerys (az őrült király) szemet vetett Tywin feleségére Joannára és megerőszakolta őt. Jaime álmában Joanna utal rá,h Tywinnak csak 2 gyereke volt. Elég érdekes,h Tywintól 2 tökéletes gyerek született, erre a 3. egy felemás szemű törpe. Szal lehetséges,h Tyrion csakugyan egy Lannister-Targaryen fattyú.


Sokan Jont mondják harmadiknak, de ha egy személy lesz az új Azor Ahai, akkor az sztem Jon, ezért ha sárkánylovas is lenne, akkor az már túl sok lenne. Ezért én őt teljes mértékben kizárom.

2014. okt. 4. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

1# Ebben reménykedek akkor én is. :D Meg akkor Sam se haljon meg mert kell melléjük egy tapasztalt, sokat tudó mester. Jon-al pedig nagyon bírják egymást.


2# HAHA :D


3# Szerintem a 6. könyv egy dupla fordulattal kezdődik majd. Az 5. ugye Jon halálával és Aegon felemelkedésének kezdetével végződik, a kövi könyv pedig szerintem pont fordítottan fog kezdődni. Jon felemelkedése - Aegon halála.

2014. okt. 4. 20:05
 5/45 anonim ***** válasza:
Attól még lehet Aegon a sárkány egyik feje,hogy meghal. Annak idején mikor I.Aegon a 2 lánytestvérével mikor elfoglalták Westerost, az egyik lány meghalt a sárkányával együtt.
2014. okt. 4. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem meg a sárkánynak nincs három feje. Ez csak Rhaegar egyik elmebeteg agyszüleménye, meg kifogása, hogy félrek*rjon. Kb. ennyi. Sehol sincs előírva, hogy ennek törvényszerűen így kell kialakulni a történetben.

Szimplán azért van három sárkány, mert három tojás volt.

2014. okt. 4. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
Azért 3, mert a Targaryen címeren háromfejű sárkány van és 3 Targaryen hódította meg Westerost...
2014. okt. 4. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
73%
Az régen volt, nem most. Attól, hogy akkor így volt, nem kell így történnie megint...
2014. okt. 4. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
Néhány karakter így gondolja, és a született 3 sárkány megerősítette őket ebben. És mivel elkerült egy sárkánykürt is, amivel állítólag meglehet őket szelídíteni, ezért sztem elég valószínű,h megint 3-an lesznek sárkánylovasok.
2014. okt. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 A kérdező kommentje:

Nem mellesleg Aemon mester is hisz benne.

Rhaegar meg nem elmebeteg volt csak megszállott.

Vicces lesz hogy a megszállottságának gyümölcse(Jon) által fogják legyőzni a Mások-at.

Szerintem biztos meg fog történni. Ha már egyszer van 3 sárkányunk a sztoriban.

Ennél nagyobbat mondjuk nem lehetne kihozni a sztoriból,mint a Daenerys+Jon+Tyrion 3-as mint uralkodó.

2014. okt. 4. 23:03
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!