Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Milyen jó fantasy/sárkányos...

Milyen jó fantasy/sárkányos könyveket ismertek?

Figyelt kérdés
Ha lehet kérlek írjatok róla véleményt! Köszönöm!

2014. aug. 12. 23:39
 1/7 anonim ***** válasza:
J.R.R. Tolkien majdnem az összes műve. Szerntem ő a ma ismert klasszikus fantasy stílus atyja. Fantasztikusan ír, néha kicsit unalmasnak tünhet ha nem vagy hozzászokva a hosszabb leíró részekhez, de rögtön utána jön mindig valami pezsgés, dráma. A történet vezetésének menete is jó. És a filmeket is kötelezővé tenném. Én a Hobbittal kezdtem mert a suliba azt olvastuk. Sajnos akkor a Babó fordításában olvastuk. De ha egyszer elolvasod én inkább a Hobbitot ajánlanám. Meg az összes fantasyját. Meg a filmeket. Kiegészítő könyvei is vannak azok számára akik igazán beleszerettek a Gyűrűk ura és Hobbit világába. Ha igazán szeretnél egy jó fantasyt akkor első sorban ajánlom neked Tolkient.
2014. aug. 13. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Örökség sorozat Christopher Paolini-től: az a véleményem, hogy jó:D
2014. aug. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

fantasy ból a kedvencem Harry Potter, de szeretem még Silvana De Mari könyvsorozstát is, az elsõ kötet az konkrétan sárkányos, de egészen új szemszogû a sárkány szaporodását illetõen.

A gyûrûk urának sokszor nekiálltam, de képtelen voltam elolvasni, monoton és unalmas, ellenben hangoskönyv formában nagyon jó.

2014. aug. 13. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenki válaszát, legalább lesz mit olvasnom. :)

Az örökség sorozatot ismerem és imádom is <3

2014. aug. 14. 22:16
 5/7 anonim ***** válasza:

Terry Pratchett: A Mágia Színe

- || - : A Mágia Fénye

Robert E. Howard Conan történetei

2014. aug. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
George R. R. Martin - Trónok harca
2014. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia! Nekem személyes kedvencem egy trilógia, Chris d'Lacey-től, Az utolsó sárkány krónikája címen találod meg. 1. kötet:

Tűzkönny

2. kötet:

Jégszikra

3. kötet:

Tűzcsillag

:D nekem nagyon tetszett a története :)

2014. nov. 10. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!