Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem értek valamit a Cat&Bones...

Lillaya kérdése:

Nem értek valamit a Cat&Bones vámpírvadász c. Könyvsorozatban, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de egy kicsit belezavarodtam. Elolvastam az első négy részt és utána a „One for the money”-t ami ugye elvileg a 4,5-ös mivel az csak 40 oldal és utána elkezdtem olvasni az ötödik részt a „sír innenső oldalánt”, de ebben egy csomó olyan dolog van benne ami egyáltalán nincs benne az előzőekben. Szóval most kimaradt valami vagy micsoda?

2020. júl. 25. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:

En is neten ki keresek valami gyors olvasonaplot es lemasolom😂


Hirtelen azt hittem Szent Johanna gimit irsz😂😂😂mondom jo lenne basszus

En amugy kajak azt hittem, hogy van ilyen gimi😂(Regebben)


En Bekescsabara jarok turisztikara.

Hat amugy csak 2 ev kulonbseg szoval nem sok😎✌🏼

2020. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 A kérdező kommentje:

Ja jó is lenne ha létezne, viszont mindenki odaakarna járni ezért szinte lehetetlen lenne bekerülni...


Az tök jó!☺️☺️


Amúgy helyzetjelentés a párválasztóról: A harmadik rész végén eléggé kiakadtam azon hogy Caleste meghalt (ő volt az egyik kedvenc szereplőm)(amúgy nem tudom hogy csak én vagyok így vele de nekem nagyon hasonlított Kingára szintén az Szjg-ből)


És a negyedik résznek most tartok a 96 százalékánál és eddig nagyon jóóó


Te mit olvasol most?

2020. szept. 8. 07:36
 53/68 anonim ***** válasza:

NAJOOOOO

Nekem is Kinga jutott eszembe rola.

Egyikojuket se birtam az elejen, aztan kb a kedvenc szereploim lettek😍


En is mikor meglattam, hogy meghalt mondom omggg nooooo🥺🥺


Meg mindig az uvegtron 6.reszet😂

Ez eddig a leguncsibb resz(ezt sokan mondjak btw)

De amugy probalok vele haladni.


Meg az ehezok viadalat is folytatnom kene majd🧐

Meg a kedvenc iromnak Colleen Hoovernek a Verity cimu konyvet😍


Te mit olvasol most?

Gondolom a parvalaszto tobbi reszet mar befejezted:D

2020. szept. 13. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 A kérdező kommentje:

Akkor nem csak nekem jutott eszembe róla


Amúgy funfact nekem az IOV trilógiából az arany csapat „lányairól” is Kinga jutott eszembe...


Ohh nemrég fejeztem be az utolsó részt és most még nem kezdtem bele a következőbe szóval jelenleg semmit...


Amúgy nekem egy kicsit úgymond „csalódás” volt a vége mert igazából én már az első jelenet óta amiben benne volt Henrynek szurkoltam, de a végén ugye Eriket vette el. Tudom hogy szerelmesek voltak meg minden de azért...

Na mindegy

2020. szept. 13. 22:27
 55/68 anonim ***** válasza:

En amugy ott kajak nem tudtam, ki lesz a nyero.

Jo az elso 3 reszbe America meselte az egeszet, igy szerintem kikovetkeztetheto volt, hogy o lesz a kiralyno.


De a 4. Es az 5. Resznel nem tudtam, hogy ki lesz.

Itt Kylenak szurkoltam az elejen, de aztan eleg unszimpi lett, viszont ezt az Erik gyereket nagyon birtam😍


Amugy Leiner Laura most jelentett meg ugy konyvet Kozhelyek cimmel, es kiderult, hogy ez nem is uj konyv, csak a borito lesz uj, mert ez mar reg kijott lattam molyon is:D

2020. szept. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 A kérdező kommentje:
Igen láttam én is bár én tudtam, hogy már ez egy megjelent könyve amit rögtön az Ez is remek! Után írt, és a storyja alapján am jónak tűnik szóval majd el szeretném olvasni, de ugye most előrendeltük a Bízz bennemet îgy majd sztem megpróbálom megkeresni pdf-ben😬
2020. szept. 19. 19:58
 57/68 anonim ***** válasza:

Altalaba magyar iroktol nem szoktam konyveket felrakni ilyen pdf-es oldalra sajnos.

Eleg ritka ha sikerul megtalalnom egy konyvet, es ha megtalalom az is hamar torlesre kerul:(


De amugy mibe jobb ez az elorendeles?

2020. szept. 20. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 A kérdező kommentje:

Hmm, pedig Leiner Laurának megvan az összes könyve pdf-ben... Mármint ugye egy csomó könyvben is, de pdfben is le van töltve. Vagyis az Szjgtől kezdve plusz a Remek meg ez is remek


Hát ugye az előrendelés az az hogy nem elmész és megveszed a könyvesboltba hanem megrendelem és még aznap kihozzák plusz ha az L&L könyvesboltból rendeljük elő (mint én) akkor alá lesz írva a könyv meg lesz mellette ilyen karszalag meg kulcstartó szóval sztem jobb mert nem kell elmenni megvenni hanem már 8-án megkapod ( ugye a könyvesboltokban csak 9-dikétől lehet megvenni)

2020. szept. 20. 21:59
 59/68 anonim ***** válasza:

Najoooo nem is tudtam , hogy ezt jelenti az elorendeles:D

A karszalag tuti nagyon meno

A Remek es Ez is remeket olvastad? En nagyon gondolkozom rajta, mert eddig az osszes LL konyvet olvastam, de arra a kettore nagyon azt mondjak, hogy annyira nem jo:/.


Bar egy probat meger amugy.

Nekem a Bexi marad az orok best😍😍😍😍

2020. szept. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 A kérdező kommentje:

Igen én is olvastam az összes L&L-t (kivéve a közhelyeket, meg gondolom volt még pár ilyen régebbi könyve, azokat se) de a Remeket meg az Ez is Remeket azt olvastam és én úgy vagyok vele hogy amúgy egy jó könyv nincs vele baj mert nem unalmas vagy ilyesmi de azért nem ér fel a késöbbi könyveihez. Nyílván akkor még 18 éves volt so ha azt nézzük úgy jó.


Én Team Szjg vagyok.😋 De a második a Bexi.

2020. okt. 2. 17:20
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!