Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Nem értek valamit a Cat&Bones...

Lillaya kérdése:

Nem értek valamit a Cat&Bones vámpírvadász c. Könyvsorozatban, tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
Lehet, hogy én vagyok a hülye, de egy kicsit belezavarodtam. Elolvastam az első négy részt és utána a „One for the money”-t ami ugye elvileg a 4,5-ös mivel az csak 40 oldal és utána elkezdtem olvasni az ötödik részt a „sír innenső oldalánt”, de ebben egy csomó olyan dolog van benne ami egyáltalán nincs benne az előzőekben. Szóval most kimaradt valami vagy micsoda?

2020. júl. 25. 21:01
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:

Akkor majd kiolvasom azokat is. Anyukamat megkertem, hogy ha megy megvenni a Bizz bennemet, akkor nezze mar meg , hogy bent van-e a Kozhelyek😂

Nekem nagyon szimpinek tunik esku🤔😂


Amugy talan ami a legkevesbe volt jo LL az a Babel. Azt irtam h hogy legkevesbe jo, mert amugy nagyon jo volt, de a tobbi konyve nekem jobban tetszett🤔🤪

2020. okt. 4. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:

KIOLVASTAM ES NAGYON JO A BIZZ NEM😍😍

Annyit nevettem uristeeeeen

Te mar kiolvastad?

Amugy en mondtam Anyukamnak a borito miatt hogy tuti Hortobagy lesz es kajak😎✌🏼

2020. okt. 12. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 A kérdező kommentje:

Igen én is kiolvastam már (kb egy nap alatt😍😍😍)


Es igennnn nekem is nagyonnn tetszett


Én is rengeteget nevettem pl a kommenteken (azok mindig nagyon jók), Kocsis igazgató főzős videóji, tik tok...stb😂😂😂


Amúgy én is Hortobágyra tippeltem a borító alapján


Csak azt sajnálom hogy ilyen hamar kiolvastam, mert most várni kell minimum egy félévet a következő részre...

2020. okt. 16. 21:23
 64/68 anonim ***** válasza:

En is igy vagyok vele nagyon sokat kell varni:((( legalabbis nekem sok😂


En akkor egtem nagyon ki, mikor azt hiszem Rajmund meg Sara a kacsás feladatnal nyertek, es Kocsis a liveba tettete , hogy rosszkedvu es mar a siras hataran van😂 a kommentekbe meg irjak, hogy jajj biztos vesztettek meg mittudomen meg hogy Kocsis miert bog😂



Aztan meg Kocsis random mosolyog es mondja h tovabbjutottak erre irjak kommentben, hogy. NAJOO KOCSISNAK VAN HUMORA?


amugy nekem azert tetszik jobban, mert pl az elso trilogiaba kicsit komorabb volt a hangulat, meg mindenki jo volt valamiben, aggyal gondolkoztak


Itt meg😂 kb alig erdeklik oket mivan mert amugy is mindenki utalja oket😂

De ok jok , es aaa sokkal jobb ez a csapat sztem


Meg mikor Keri(asszem Andi csapttars) le akarta Dominiknak rakni a +4-et, erre dominik felhaborodik😂

Keri: jajj akkor felveszem en 😂😂😂😂😂


Sara meg mondjaKerinek h nyugodtan rakja le

Erre Dominik: hanyat kell felvennem 12?

Keri: hat igazabol 16 de lehet 12 is😂😂😂


Aaa nagyon vicces fuuu


Meg amugy Anyukammal van egy teoriank

Te nem gondoltal arra, hogy hogyan uszta meg Rajmund ezeket a dolgokat?

Fegyelmije volt egy csomo, tele szaktanarival es meg mindig az iskolaban van🤔🤔


Szerintem valami rokon kapcsolata lehet vagy Kocsissal vagy az egyik tanarral vagy valami ilyesmi🤔

Te mit gondolsz?

2020. okt. 21. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 A kérdező kommentje:

Jujj ezeken én is nagyon nevettem


Az egyik kedvencem még az volt mikor volt az a feladatot hogy meg kellett találni a Tahit és végül valami kilátó tetején volt és így a kommentek:

„miért várt Tahi egy toronyban, hogy kiszabadítsák?”

„Mer’ hercegnő”


Tahi: ...a hozzászólóval találkozunk szeptemberben. majd akkor meglátja hogy feleltet egy hercegnő.



Hmmmm nem tudom lehetsèges, csak ugye az Szjg-ben is ez volt hogy ugye Borrel a rokona volt Ricsinek So nem biztos hogy eljátsza ez mégegszer Leiner Laura. Bár mást nem nagyon tudok elképzelni...



Amúgy csak én szerettem volna hogy Sára inkább Dominikkal jöjjön össze? Mármint tudom hogy még nincsenek együtt de eleg kiszámítható hogy ez lesz...



Amúgy ugyanúgy vagyok vele hogy sztem is jobb eddig ez a második trilógia... Nyílván jó volt hogy kicsit komolyabb témát érintett, de akkor is... abba szerintem kevesebb poén volt mint ebbe pedig ez is érint komoly témát...

2020. okt. 26. 11:43
 66/68 anonim ***** válasza:

Igen az a hercegnos is nagyon jo volt😂😂

Szakadtam a konyv folott kb😂


Hmmm en Rajmundos vagyok inkabb🤔

Baaaar sztem Dominiknak bejon kicsit Vivi😬🤔😎


Nekem van egy ilyen teoriam, de ki tudja mi lesz


Lenyeg , hogy sokkal jobb😍


Most amugy a Glamour-napok alatt rendeltem 5 konyvet😂😂

Azokat is ki kene olvasnom, de nagyon lusta vagyok😂

2020. okt. 31. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/68 A kérdező kommentje:

Dominiknak bejön Vivi? Hmmmm nem tudom, ez így nem tűnt fel, de ha belegondolok akkor cukik lennének együtt...


Miket rendeltél?

2020. nov. 11. 18:09
 68/68 anonim ***** válasza:

Sztem tuti bejon neki 🤫😍


Fuu amugy megrendeltem az Ellopott babacskak 1. Es 2. Reszet😍

Illetve a The Return cimu konyvet(a visszateres asszem jennifer l. Amentrout)


Meeeeg a nyertes atka trilogiat(mind a 3 reszet😂

2020. nov. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!